PDA

View Full Version : Те са си е*а майката!



Greennight
05-11-2010, 17:11
Днес дадох на класния 1 бележка за едни отсъствия,която не беше от личния ми ами аз си я написах просто имах медицинско "листче" и той изпадна в ироничен смях,казвайки,че не е виждал подобно нещо медицинска бележка без име. :lol: а аз писах диагноза,всичко ама съм забравил името :razz: ,но далеч не е толкова смешно каза,че ако родителите ми не се обадят да потвърдят"ще си имам неприятности",а ако кажа на наще,че съм дал фалшива бележка.. не ми се мисли... :? Кво да направя ?

sti4i
05-11-2010, 17:20
опитай да си смениш гласа да стане по дебел и и звани

Jus7DreamBoy
05-11-2010, 17:22
Накарай твой по голям приятел да се обади вместо родителите ти !

SmilezZz
05-11-2010, 17:55
Jus7DreamBoy ти даде доста добра идея..
Но аз съм на мнение,че трябва да им кажеш..Все пак лъжата рано или късно излиза наяве..
Така,че по-добре да им кажеш сега,отколкото те да научат от някой друг

nIkEnCeTy_bE
05-11-2010, 18:13
Ти пък да не си давал фалшива бележка. Всяка лъжа води след себе си още и още. Другия път да знаеш ! Признай си !

titinkaa
05-11-2010, 19:45
Накарай твой по голям приятел да се обади вместо родителите ти !
+1

ecstazy
05-11-2010, 20:35
Jus7DreamBoy ти даде доста добра идея..
Но аз съм на мнение,че трябва да им кажеш..Все пак лъжата рано или късно излиза наяве..
Така,че по-добре да им кажеш сега,отколкото те да научат от някой друг

ThePowerOfLove
05-12-2010, 08:41
ех ама и ти как може да не напишеш име :)
Ако скоро родителите ти няма да се срещат с класния - може друг да се обади. Ама ако предстои родителска среща, не рискувай.

iLovePussyJuice
05-12-2010, 09:15
you're a pussy! :)

аз бих казал или на даскала или на нашите, че съм дал фалшива бележка :)

justunique
05-12-2010, 09:17
...

kotetokateto
05-12-2010, 11:16
кажи и обясни на родителите ти, че си искал да отсъстваш по някаква причина .. ако продължаваш да лъжеш ще си доведеш още повече проблеми .. и друг път преглеждай бележките :D

++

Callisto
05-12-2010, 15:54
Хах ти ли се оплакваш...аз имам 139 извинени отсъствия, класния е покрил кам 500 и те се губят някъде из дневника. :D Майка ми ходи при директорката и ми разправя като се върна "Хайде да ходим на кино"...,а това е най-голямото ми наказание...кино с мама :-o Вика ми няква супер веселата Ами говорих си с директорката ти. тя е супер жена много приятна много те харесва и е много доволна от теб...саааамо иа6 139 отсаствия! :D Ходих при директорката, а тя даже работа ми предложи със собствен кабинет, компютър и интернет в замяна да и оправя сайта на училището и да потдържам информацията му.
Сега имам бая отсъствия...много над допустимата норма,но директорката ги крие и тях. Всички учители мразят класа ни и заместник директорката се закле, че догодина няма да ни има...така де това го повтаря от 3 години. :D Аз извинителна бележка в това училище не съм носила...не смятам и да нося. Класния тича след мене по коридора и ми празправя "Кажи мило ако имаш някакви отсъствия за извиняване веднага ще ги оправя...страх ме е само мене да не оправи, че си пада леко педофил. :D

Колкото и проблеми да имам в училище всичко си е въпрос на връзки..завърти с емалко около директорите, прояви инициативност и талант и после ще ги въртиш на малкия си пръст.
Ако не ти се занимава просто накарай някой твоя приятел да звънне на учителя ти. :)

reload1222
05-13-2010, 13:51
Абе то ти си си виновен попринцип ама може да кажеш на родителите си на дали ще те убият и аз съм имал доста гадни ситуации но те се забравят.