PDA

View Full Version : пъпчици по краката ;х



laji4ka
05-11-2010, 18:08
Здравейте ! :) Ето какъв е проблема .. имам ужасни пъпчици по краката .. предполагам много от вас имат защото почти всяка от моите приятелки е с такива гадории по краката .. харесваме си краката .. (малко стягане им трябва :D ) но като цяло .. всичко е ОК .. ама тези пъпчици .. немога просто да ги търпя вече .. пускам темата от името на всички мои приятелки :x :D :-) :-)

Valento
05-11-2010, 18:12
Ако ги бръснеш..от това е ... смени си лосиона за тяло..

nIkEnCeTy_bE
05-11-2010, 18:18
^^ От бръснене. Ако не мажи се с някой подходящ крем, който може да ти препоръчат в аптеката, например.

laji4ka
05-11-2010, 18:52
само кола маска .. нищо повече .. а освен лосиона на тяло мисля,че си е много добър на Dove е ..

Valento
05-11-2010, 18:57
само кола маска .. нищо повече .. а освен лосиона на тяло мисля,че си е много добър на Dove е ..

На козметик ли ходиш или сама си ги махаш с коло маска ... ако сама опитай с друга коло маска...може от тази която ползваш в момента да ти дразни кожата !

laji4ka
05-11-2010, 19:13
Ами сама си я правя но мисля този месец да задържа и да отида на козметик ... лошото е че пари не обичам да искам от нашите майка ми сега съм я затрупала просто с поръчки от avon и ще гледам да си сабера и ще си направя, но те не са като обрив .. просто като подкожни косъмчета ..

WaterLilly
05-11-2010, 19:28
И аз имам и моите не са от обезкосмяването, а от това, че не ми се пекат достатъчно краката на слънце и са бели като сирене. Все пак ги имам от преди да почна да се епилирам.

Valento
05-11-2010, 19:48
Ами сама си я правя но мисля този месец да задържа и да отида на козметик ... лошото е че пари не обичам да искам от нашите майка ми сега съм я затрупала просто с поръчки от avon и ще гледам да си сабера и ще си направя, но те не са като обрив .. просто като подкожни косъмчета ..

Като отидеш на козметик той/тя ще ти каже от какво се получава...аз мисля че е от коло маската която ползваш,не ги хваща всички косъмчета и ги накъсва и те се дразнят по този начин...




И аз имам и моите не са от обезкосмяването, а от това, че не ми се пекат достатъчно краката на слънце и са бели като сирене. Все пак ги имам от преди да почна да се епилирам.

btw забелязал съм че когато тялото се "пече" на слънце пъпките изгарят по накъв начин и тялото и лицето се чисти...също така и от солената вода .. когато имах акне като идех на море лицето ми се чистеше от водата без да се мажа с кремовете които ползвах тогава....

scanadal
05-11-2010, 19:52
И аз имам пъпчици по краката,но моите са от епилатора(когато използвах преди).Сега съм на кола маска и самобръсначка,добре ми понасят,но съм в белези от преди и се чувствам много зле :(