PDA

View Full Version : Възможно ли е ?



PePsImAn
05-11-2010, 19:15
възможно ли е писмо в абв пощата ми в папка спам да изчезне без да го изтрия аз ако е там от доста време ?

Valento
05-11-2010, 19:18
възможно ли е писмо в абв пощата ми в папка спам да изчезне без да го изтрия аз ако е там от доста време ?

Не,ще изчезне единствено ако го пратиш в "Кошчето"

PePsImAn
05-11-2010, 19:21
възможно ли е писмо в абв пощата ми в папка спам да изчезне без да го изтрия аз ако е там от доста време ?

Не,ще изчезне единствено ако го пратиш в "Кошчето"

а може ли някой да ми е влизал в пощата и ако може как да проверя ?

MaGuSs
05-11-2010, 19:24
Има една опция ,която трие съобщенията от папка спам.Мисля ,че имаше ,бях я мярнал някъде преди време ,просто провери и махни тикчето ;)

loveUpeps4o
05-11-2010, 20:07
Има една опция ,която трие съобщенията от папка спам. Axa

doomkillerr
05-11-2010, 20:53
а може ли някой да ми е влизал в пощата и ако може как да проверя ?

Веднага след като си вледеш в пощата нали ти пише добро утро или добър ден, или добър вечер ...еди кой си... - Щракаш на бутончето "История", срещу което пише "последно влизане:... ден и час". След като го щракнеш получаваш информация за всички влизания в пощата ти, IP адресите на компютрите от които е влизано и дали някой се е опитвал да влезе в пощата ти с грешна парола примерно... :)

П.С. - Данните се пазят 1 месец! 8)

PePsImAn
05-11-2010, 21:04
а може ли някой да ми е влизал в пощата и ако може как да проверя ?

Веднага след като си вледеш в пощата нали ти пише добро утро или добър ден, или добър вечер ...еди кой си... - Щракаш на бутончето "История", срещу което пише "последно влизане:... ден и час". След като го щракнеш получаваш информация за всички влизания в пощата ти, IP адресите на компютрите от които е влизано и дали някой се е опитвал да влезе в пощата ти с грешна парола примерно... :)

П.С. - Данните се пазят 1 месец! 8)

странно не видях различно IP всички са си еднакви много странно как е изчезнало това писмо ... :? :? ако може да ми кажете малко повече за тазаи опция за изтриване на писма в папка спам ? :)

doomkillerr
05-11-2010, 21:17
Влизаш в "Настройки" (бутона се намира от дясно на И-мейла ти!). След това от ляво щракаш на "Защита от спам" -> "Опции - Защита от Спам" -> "ИЗПРАЗВАНЕ НА ПАПКА СПАМ"

"Период":

- Веднага
- Една седмица
- Две седмици

PePsImAn
05-11-2010, 21:33
Влизаш в "Настройки" (бутона се намира от дясно на И-мейла ти!). След това от ляво щракаш на "Защита от спам" -> "Опции - Защита от Спам" -> "ИЗПРАЗВАНЕ НА ПАПКА СПАМ"

"Период":

- Веднага
- Една седмица
- Две седмици


да мерси много изтрило се е защото е минало повече от 2 седмици :) а как да премествам писмата от папка спам в ктията ?

bonjovi
05-14-2010, 12:01
аааа може ли нещо да се е бъгнало :-o питам от любопитство