PDA

View Full Version : Малък проблем



pafaka
05-11-2010, 18:32
Имам следния проблем. Имам сериозна връзка продължаваща вече година и 1 месец.Аз съм на 18 приятелката ми на 15. Правим секс доста често(едвали е от значение колко точно). Колкото и да се мъча не мога да я докарам до оргазъм...Отделял съм много време---> гледали сме предварително видео материали, след това сме се заигравали с ръце, с език(досещате се къде)целувам я постоянно нежно по гърба, краката, галя я нежно, почваме половия акт и продължам със същите ласки и не се получава чета много форуми и се надявам някой компетентен човек да ми даде съвет ... 8) :)

Callisto
05-11-2010, 18:42
И моя навремето не можеше да ме накара да свърша дълго време. Пробвай с пръстчета във вагината и и през това време да е лижеш. Също така сексът да е на по-бързи убороти. Като видиш, че и става още по-хубаво забързай и не се отказвай. Откажеш ли се язък за отделеното време. Също така и предложи да стимулира сама клитора си по време на секс. Това понага много.

pafaka
05-11-2010, 19:11
благодаря :) надявам се още някой да сподели още нещо :) Радвам се, че има хора, които да помогнат!

Jessie
05-11-2010, 19:39
Аз мисля, че Callisto го каза много точно и ясно, дано стане. То при всяко момиче е строго индивидуално как ще я докараш до оргазъм, нали, така че ... Опитвайте нови и нови неща и все нешо ще трябва да подейства. :)

H473RBG
05-11-2010, 20:12
Помоли я да ти покаже какво точно и харесва.. така хем ще се възбудите адски много от самия факт,че се докосва пред теб,хем можеш да научиш нещо ново :) Успех и не се притеснявай :)

BigFakeSmile
05-12-2010, 10:21
Пробвай колкото можеш по бързо и надълбоко....но разбира се следи реакциите й, да не и докараш някоя травма ;dd

wladk0yyy
05-12-2010, 10:35
Първо правило на магьосника :D - тая работа с любов се прави. Не можеш да искаш да я докараш до оргазъм само, за да не ти се понесе слава на лош ебач.
:? Второ - опит. Чужд да, но собствен най-добре.
Препоръчвам ти като за начало френска, нежно пръстче във влагалището и чукане, прекъсвано от още опипване на клитора й, гърдите и много целувки. Тя жената сама си подсказва - следи интензивността на звуците, които издава, ако от нещо се засилват - наблягай там. Не нападай злобно клитора съвсем към върха му, има опасност да се претрие и превъзбуди и после иди, че я свършвай.

lovercho93
05-12-2010, 11:06
Или пък пробваите да го направите на някое необичаино място..(банята, кенефите в дскл..все ще ти дойде нещо на ум) :)

Artyom
05-12-2010, 11:56
Докарай я при мен и аз ще ти покажа как става. :smt117