PDA

View Full Version : Продавам къси гащи маркови



Sinskore
05-11-2010, 18:38
Здравейте колеги/съдружници/потребители на тийнейджърския сайт "teenproblem.net".Реших да напиша една тема която мисля че е специялно за вас през лятото което вече за някой е дошло а и за тези който се пригатвят , така продавам маркови къси гащета оригинални при това да подчартая на ADIDAS и NIKE.

В момента имам един чифт ADIDAS в отлично състояние 2 пъти носени още са в найлона , търся им 35лв. може с лек коментар :)
и също така имам един чифт NIKE който се продава за 40лв. но той не е използван изобщо.

Давам снимки на skype:sinskore83 / сериозни хора за сезона /

:-P :-P :-P

firestone224
05-12-2010, 06:39
посвтайте снимките си тук бе хора,то това работа ли е да те търся в скайп,ако те няма да те чакам да ме приемеш и после да ми пращаш снимки.. 8) :) :D :smt040

JuBaCcA
05-12-2010, 16:31
2 пъти носени още са в найлона
ХАХАХАхХАХАХАХ !!!!!!!!!!!
виж сега..или са носени 2 пъти или са в найлона !
Но пък може да си ги носил с найлона :) Пък и кой ги слага маркови гащи в найлон ?! Преди 2-3 дни четох,че заловили 50 000 гащи и блузи менте от марките Nike,Adidas,Puma,Diadora,Lotto,Cappa и т.н. :) постни снимки тук.снимай и касовите бележки или етикете.Никой няма да се занимава да те търси в скайп ти да не си там или да се пращат снимките по 50 часа.Бе хора мислете малко преди да пишете глупости.Не,наистина мислете !