PDA

View Full Version : матурите



Princessani
05-11-2010, 20:29
Според вас матурите лесни ли са или достачно трудни ? Днеска е вторник,а матурите са в петък и понеделник и имам някво чувство ,че колкото повече уча ,се обърквам повече .Втората матура ми е история и само за се прецаках ,коман на тая матура от целия клас.Другите избраха география .Сигурно е нормално да изпитвам стрес ... и имам някво чувство ,че няма да се справа както учаквам.. Как се справяте с подобен стрес :( :( :( :(

Bloodygirl
05-11-2010, 20:51
Според вас матурите лесни ли са или достачно трудни ? Днеска е вторник,а матурите са в петък и понеделник и имам някво чувство ,че колкото повече уча ,се обърквам повече .Втората матура ми е история и само за се прецаках ,коман на тая матура от целия клас.Другите избраха география .Сигурно е нормално да изпитвам стрес ... и имам някво чувство ,че няма да се справа както учаквам.. Как се справяте с подобен стрес :( :( :( :(
Ами...аз в подобни ситуаций,спирам да мисля за матурите...И аз са имам матури...Споко!
Мисли си,че ще се справиш,
защото от притеснение всичко ще забравиш!!!...
Мисли си,че е просто тест,а не матура...Ако трябва спри за момент да учиш,поеми си дъх малко,оспокой се ;) Ще се справиш на матурите,аз ще ти стискам палци ;) Ти си късметлийка/я ,имаш 2 матури,а аз 4,но съм толкова спокойна,че даже не уча...утре имам матура по човекът и природата и не ме е страх...Пак ти казвам,ще ти стискам палци ;)

Princessani
05-11-2010, 20:55
Според вас матурите лесни ли са или достачно трудни ? Днеска е вторник,а матурите са в петък и понеделник и имам някво чувство ,че колкото повече уча ,се обърквам повече .Втората матура ми е история и само за се прецаках ,коман на тая матура от целия клас.Другите избраха география .Сигурно е нормално да изпитвам стрес ... и имам някво чувство ,че няма да се справа както учаквам.. Как се справяте с подобен стрес :( :( :( :(
Ами...аз в подобни ситуаций,спирам да мисля за матурите...И аз са имам матури...Споко!
Мисли си,че ще се справиш,
защото от притеснение всичко ще забравиш!!!...
Мисли си,че е просто тест,а не матура...Ако трябва спри за момент да учиш,поеми си дъх малко,оспокой се ;) Ще се справиш на матурите,аз ще ти стискам палци ;) Ти си късметлийка/я ,имаш 2 матури,а аз 4,но съм толкова спокойна,че даже не уча...утре имам матура по човекът и природата и не ме е страх...Пак ти казвам,ще ти стискам палци ;) благодаря ти .. чак ти завиждам на самоувереноста ти :-)

Sir9Maximilian
05-12-2010, 02:44
Знам точно какво ви трябва ! Мога да помогна ! ! Bloodygirl и Princessani.

skype : vigsata2

RaI4etO
05-12-2010, 04:03
Според вас матурите лесни ли са или достачно трудни ? Днеска е вторник,а матурите са в петък и понеделник и имам някво чувство ,че колкото повече уча ,се обърквам повече .Втората матура ми е история и само за се прецаках ,коман на тая матура от целия клас.Другите избраха география .Сигурно е нормално да изпитвам стрес ... и имам някво чувство ,че няма да се справЯ както Очаквам.. Как се справяте с подобен стрес :( :( :( :(
Ами...аз в подобни ситуациИ,спирам да мисля за матурите...И аз са имам матури...Споко!
Мисли си,че ще се справиш,
защото от притеснение всичко ще забравиш!!!...
Мисли си,че е просто тест,а не матура...Ако трябва спри за момент да учиш,поеми си дъх малко,Успокой се ;) Ще се справиш на матурите,аз ще ти стискам палци ;) Ти си късметлийка/я ,имаш 2 матури,а аз 4,но съм толкова спокойна,че даже не уча...утре имам матура по човекът и природата и не ме е страх...Пак ти казвам,ще ти стискам палци ;)
А с този правопис на ваше място не бих била толкова сигурна,че ще се справя на матурите...

RaI4etO
05-12-2010, 04:06
Според вас матурите лесни ли са или достачно трудни ? Днеска е вторник,а матурите са в петък и понеделник и имам някво чувство ,че колкото повече уча ,се обърквам повече .Втората матура ми е история и само за се прецаках ,коман на тая матура от целия клас.Другите избраха география .Сигурно е нормално да изпитвам стрес ... и имам някво чувство ,че няма да се справа както учаквам.. Как се справяте с подобен стрес :( :( :( :(
Ами...аз в подобни ситуаций,спирам да мисля за матурите...И аз са имам матури...Споко!
Мисли си,че ще се справиш,
защото от притеснение всичко ще забравиш!!!...
Мисли си,че е просто тест,а не матура...Ако трябва спри за момент да учиш,поеми си дъх малко,оспокой се ;) Ще се справиш на матурите,аз ще ти стискам палци ;) Ти си късметлийка/я ,имаш 2 матури,а аз 4,но съм толкова спокойна,че даже не уча...утре имам матура по човекът и природата и не ме е страх...Пак ти казвам,ще ти стискам палци ;) благодаря ти .. чак ти завиждам на самоувереностТа ти :-)