PDA

View Full Version : Питане



icenice
05-12-2010, 07:43
Без обиди искам да попитам възможно ли е при гълтане да стане нещо забременяване и други неща?
И още едно питане как да разбера химена скъсан ли е при положения ,че двата ми пръста влизат тоест и трите почти ,но нещо по оглямо от тях едвам влиза неможе боли как да разбера скъсана ли е знам,че трябвва да спя с някой и тогава.А ако е скъсана не ми е текло кръв.

mir4eto93
05-12-2010, 07:49
" Възможно ли е при гълтане да стане нещо забременяване и други неща? " - при гълтане не се забременява
Като се къса химена не е задължително да има кръв, не мога да ти кажа дали е скъсан или не, но предполагам, че е щом казваш, че си вкарваш 2 пръста, а и по-големи неща :)

baatko
05-12-2010, 08:16
Искаш да се отвориш с краставица ли ?

BluesCat
05-12-2010, 08:43
Не можеш да забременееш от гълтане... освен ако нямаш матка в гърлото. :D Четете преди да питате!

Team
05-12-2010, 09:19
Искаш да се отвориш с краставица ли ? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Не ги слушай миличка тия ;дд те са малко(много " тъп*чки" ;дд :-D Химена ти може да нее скъсан,при някой момичето той е по еластичен ;)

icenice
05-12-2010, 09:55
Значи не е задължително да иам кръв примерно щом мога да си вкарам двата пръста почти трите ще може ли един полов член да влезе защото нещо което е голямо от пръстите ми не влиза и боли тясна ли съм или не е скъсан изцяло химена.

baatko
05-12-2010, 10:08
Значи не е задължително да иам кръв примерно щом мога да си вкарам двата пръста почти трите ще може ли един полов член да влезе защото нещо което е голямо от пръстите ми не влиза и боли тясна ли съм или не е скъсан изцяло химена.

Зависи какво по голямо от пръстите си - ползваш :))??