PDA

View Full Version : има ли смисъл, след като няма значение !?



wasch0
05-12-2010, 08:18
Здравейте. Близо три месеца си пиша с едно момче, към което много се привързах. Един ден си писах с пирятел и той ми каза, че няма какво да губя, ако му кажа какво чувствам, но сгреши. Казах му, а той каза "хубу" :o после ме попита какво му харесвам и аз казах това, че си различен.. след това си писал с моята най-добра приятелка и тя му наговорила всякакви.. че съм го обичала много,не съм можела без него и го притиснала .. той се ядосал и казал " какво да направя като не я харесвам "
та въпросът ми е.. има ли смисъл да се боря, след като той си харесва едно момиче (тя него не, но тъй като при нея всеки е добре дошъл..)
щом не ме е харесал отначало, както се казва има ли смисъл вобще.. не съм ли нахална като искам да излизаме,като му пиша, не ме чусва в тежест :-k

silky92
05-12-2010, 08:27
Колкото и да ти е гадно ,няма смисъл да се бориш за такова момче. Сигурна съм ,че ще срещнеш някой ,който ще държи на теб и ще те обича. Не си заслужава излишното страдане.

XTREMEFREERIDE
05-12-2010, 08:35
Колкото и да ти е гадно ,няма смисъл да се бориш за такова момче. Сигурна съм ,че ще срещнеш някой ,който ще държи на теб и ще те обича. Не си заслужава излишното страдане.
Така е.

LadyDi
05-12-2010, 08:37
Не разбрахте да не се бутате там, където на ви искат. Къде ви е самоуважението? Да не е единствената пишка наоколо?

Не му казвай какво ЧУСВАШ.

rockchiqmorbidheart
05-12-2010, 09:42
остави го намира не си струва :?

NaGaStYlE
05-12-2010, 16:56
по добре гледаи да си останете приятели както преди ...

ThePretender
05-12-2010, 17:09
Колкото и да ти е гадно ,няма смисъл да се бориш за такова момче. Сигурна съм ,че ще срещнеш някой ,който ще държи на теб и ще те обича. Не си заслужава излишното страдане.

+1233214

wasch0
05-12-2010, 17:55
няма симсъл вече от темата..

IndependentGirl
05-12-2010, 18:03
Сигурно не си негов тип просто.. и наистина няма смисъл.. Продължавай напред! ;]

kindergarden
05-12-2010, 18:19
има ли смисъл, след като няма значение !?



еми няма смисъл...не се тормози и си живей живота

anonymous708973
05-12-2010, 19:58
Отдръпни се за седмица - две... ако усети липсата ти, сам ще те потърси и ще знаеш, че си важна за него. :)

CupcakeMonster
05-12-2010, 20:05
Да не ти пука бе,остави го тоя,щом на приятелките ти казва че не те харесва а на теб не..
Живей си живота,не ти е притрябвал някой такъв,когато най-малко очакваш подходящия ще дойде. :)
И съвет - не си разкривай чувствата толкова бързо,за да няма наранени. :)

soul1199
05-12-2010, 20:30
не,той не те харесва....

Machine123
05-15-2010, 12:35
има ли смисъл, след като няма значение !? Като няма смисъл закакво пишеш , като не те харесва какво да направи ??? Не го изкарвай виновен ;]

MilenMns
05-15-2010, 13:12
Не

SmilezZz
05-15-2010, 16:01
Няма смисъл...
Толкова ли е трудно да се сетиш..Щом не те иска - няма и какво да правиш..На сила - хубост не става..
Ще си намериш момче,с което ще се харесвате взаимно

wasch0
05-15-2010, 17:40
историята има продължение..
реших да се отдръпна, но той ме потърси
разбрах, че докто са го пиртискали да тръгне с мен той не е бил сам..
приятелката му го е заплашила, че ако хората разберат тя ще скъса с него :? а той наистина я обича.. сега сме ПРИЯТЕЛИ.. той ми има доверие и ми споделя за нея.. не съм му безразлична, но той наиситна я обича..

така, че темата вече е безмислена :) все пак благодаря на всички

yeSHua
05-15-2010, 18:11
Има смисъл, ако го цениш като човек, да се опиташ да го запазиш като приятел, без да му натрапваш повече чувствата си.

Всъщност - това същият индивид ли е, който те беше нагрубил неотдавна или е друг? Ако е същият - още тогава споделих мнението си. Ако е различен - дали всъщност не си потърсила в него упора, след като бе наранена от момчето от предходната ти тема и не си прибързала малко, надявайки се да получиш утеха? Дали понеже си го чувствала близък, просто не си пренесла чувствата си от онзи, който очевидно не ги заслужава, върху него? В случай, че допускаш, че това е възможно - опитай се да му се извиниш, да му обясниш ситуацията, пояснявайки колко си била объркана и... убеден съм, че ако е момче на място и заслужава приятелството ти, не би имало проблеми да запазите близостта си.

Не на последно място - внимавай с подбора на приятелки, с кого и какво споделяш, и най-вече - не им позволявай да злоупотребяват с информацията, която ти им предоставяш за себе си - единствено твое право е да избираш на кого и какво да разкриеш. Не е работа на приятелката ти да разправя на този или онзи неща, които знае от теб, без ти изрично да си я помолила за това.

EDIT: Сега прочетох, че „има развитие“. Радвам се, че сте се изяснили. :)

vesito13
05-15-2010, 18:18
Видях, че темата е приключена само едно малко допълнение. Не давай на приятелки да се месят толкова много в твои си неща :?

wasch0
05-15-2010, 18:27
yeSHua

същия е,, нямам как да съм писала, че го "обичам" и след няколко дена да е различен.. относно приятелката аз му бях казала, че го харесвам преди това просто аз не го оставих да се доизкаже и смених темата :?

междудругото той е страхотен човек.. когато разкри чувствата си,,това което чувства към нея,, когато ми разказваше с такава любов за нея, осъзнах,че просто той е това, което винаги съм търсила.. докато тя напълно не го заслужава.. :(

yeSHua
05-15-2010, 18:47
Извинявай, ако съм те засегнал, изразявайки съмнение в постянството на чувствата ти - неведоми са пътищата за отбягване на болката, по които поемат човешкото съзнание и подсъзнание.

Щом е действително „страхотен човек“ - приятелството ви би могло да се яви и солидна основа на бъдеща връзка помежду ви. Според мен момчето е малко объркано и затова се държи непоследователно, но пък в случай, че приятелката му наистина не го заслужава - един ден тя ще го загуби, а ти ще продъжаваш да бъдеш до него :) Само не се опитвай да ги разделиш, независимо дали чрез съвети, които му даваш или остра критика, която би отправила към нейни постъпки - ако той си помисли, че се опитваш да постигнеш това, вероятно ще загубиш доверието му и ще те „намрази“. Успех!

VampireGirl666
05-15-2010, 18:47
Трябва първо да спечелиш доверието му, да се привърже към теб. Първо му бъди приятелка, а след това нещата сами ще си дойдат на мястото.

wasch0
05-15-2010, 18:54
НИКОГА не бих се опитала да ги разделя ! Та аз му давам съвети как да се управят :) сега за мен най-важно е той да е щастлив.. и ще се опитам да бъда до него.. естествено, ако ме допуска до себе си :)

благодаря страшно много за съветите :)