PDA

View Full Version : как се проверява



moisture
05-12-2010, 09:02
как се проверява IP то на даден човек.Смисъл ако има два скайпа или деда знам как да се проверява

producenta
05-12-2010, 09:24
как се проверява IP то на даден човек.Смисъл ако има два скайпа или деда знам как да се проверява

start/run/пишеш cmd/после ти излиза един дос прозорец и пишеш в него netstat -b -n и ти излизат всички налични връзки

MaGuSs
05-12-2010, 09:31
Аз знам как се проверявеа IP ,но де да знам как да си го видя от моя комп.За това влизаш в шкака.ком и там разглеждаш два дена рекламите.На третия ден ще ти пратят смс на телефона и ще ти кажат да влезеш в друг сайт с още реклами.Обаче там ще има вицове.прочети ги.Вицовете са 56 страници.След като прочетеш последния виц ,веднага ще ти пратят още един смс и така до като не ти омръзни и не си зададеш въпроса "Те да не са оракул?"

Нищо не разбра от това което съм написал,нали? И аз така нищо не разбрах от това което ТИ си написал. НЕ СПАМИ !!!Преди да пусниш нова тема мисли какво ще пише в нея и каква е целта и... Все едно да седнеш зад волана да въртиш ключа и да се чудиш защо не пали ,а пък то нямало бензин в резервоара ...




start/run/пишеш cmd/после ти излиза един дос прозорец и пишеш в него netstat -b -n и ти излизат всички налични връзки
Мислиш ли ,че е разбрал нещо??

loveUpeps4o
05-12-2010, 11:25
MaGuSs ти си се побъркал бате : Х

как се проверява IP то на даден човек
http://whatismyip.com/ Другото няма смисъл, което си написал