PDA

View Full Version : Какво казва зодията за прическата ви?



MishaBabyy
05-12-2010, 09:15
Преди да решиш да си направиш нова прическа или да си смениш цвета на косата, не е излишно да разбереш какво ще ти донесе това според зодиака. Прическата силно влияе на самочувствието и светоусещането. Астрологията ще ти помогне да определиш своята вътрешна съвместимост с тази или онази прическа, или цвят на косата. Така можеш да моделираш живота си, внасяйки в него късмет и даже да коригираш здравето си. Огнени знаци: ОВЕН - къси спортни подстрижки. Такава форма придава динамичност и действа подмладяващо. Прическите на този знак способстват за мощно преобразуване на организма, изпълвайки го с енергия. Хората със слабо здраве на старини, често се подстригват късо. Това ускорява обмена на веществата и способства за оздравяването. Овенът отговаря за правилното снабдяване с кръв на главния мозък. Използвайки неговите прически, човек лекува мозъка си и стабилизира дейността му. Този стил дава пробивност и реализиране на личните планове, измъквайки се от всякакви жизнени ситуации без чужда помощ. Ускорява жизнения ритъм, помага на човек да намери своето предназначение. ЛЪВ - най-добрият проводник на енергията на този знак естествено е класическата прическа "лъвска грива". Този стил се постига посредством специална стъпаловидна подстрижка. Но, за да прилича действително на лъвска грива и да не се разпилява под най-малкото въздействие на вятъра, може да се добави малко въздух като косата се накъдри (ако не е естествено къдрава). Лъвът контролира работата на сърцето. Прическите на този знак разкриват творческите способности, правят човека уверен в себе си, добър, романтичен. Добавят в характера жизнерадост, веселие, но също заставят нещата да се взимат при сърце. СТРЕЛЕЦ - не обича строгост както в поведението, така и в дрехите и прическата, но в същото време избягва екстравагантността. Женските варианти на прически стрелешки тип е съчетаване на къса подстрижка отпред с дълга конска опашка отзад. Мъжките прически принадлежащи към този знак често може да се наблюдават в историческите и псевдо-исторически филми. Тези прически може да се видят на изображенията на Зевс-гръмовержеца и други древни богове. Този стил носи успех в обществената, политическата и религиозната дейност. Стрелецът дава на човек самоуважение и коригира работата на черния дроб. Земни: ТЕЛЕЦ - прически със средна дължина най-добре привличат енергията на този знак. Те могат да бъдат разнообразни по форма и метод на изпълнение, но стилът на Телеца са винаги свободно падащите коси. Тупирането и средства като лак, гел, восък, които нарушават възприемането на формите като природно естествени са неприемливи. Използването на този стил позволява да се коригира работата на стомаха и гърлото. Дава стабилност в материално отношение. ДЕВА - това е един от малкото знаци, чието любимо занимание се явява маскирането на собствената природна красота заради изкуствена. Добавянето на изкуствена коса - сгъстяване, удължаване, кичури, перуки, създава добри условия за привличане на енергия необходима за справяне с големи количества скучна и къртовска работа. Прическите Дева дават успех в обучението, занаятите и търговията. При това те активират работата на стомашно-чревния тракт. КОЗИРОГ - ключова позиция при формиране на прически според този знак е съкращаването до минимум на разходите за грижата на косата. Характерният стил мъжка прическа ясно улавяща енергийните вибрации на този знак е подстрижката нула номер. Женският вариант - прибрани коси под шапка, кърпа. Този стил особено подхожда на притежателките на дълги коси, които не желаят заради ръст в кариерата да си отрежат девическата красота. Енергията на Козирога носи успех в материалната сфера и способства за професионална кариера. Този стил управлява здравето на зъбите и костната система. Въздушни: БЛИЗНАЦИ - всички манипулации с косата, проведени с помощта на достиженията в химията - боядисване, къдрене, се намират под въздушната енергия на този знак. Най-добре енергията на този знак провеждат пепелявите (леко синкави), вълнисти коси средна дължина. Прическите на Близнаците хармонизират нервната система и състоянието на горните дихателни пътища. Стилът им отлично привлича ресурси, необходими в сферата на общуването, дава успех в ученето и пътуванията. ВЕЗНИ - класика, символ на елитарност, пищни, но строги прически "за един ден". Изящно подредените женски коси създават усещане за недостъпност на притежателката на такава прическа. Мъжките прически на този знак подчертават мъжествеността и строгостта. Класиката в облеклото и прическата позволяват на човека да общува само с хора, принадлежащи към неговия кръг и без колебание да взима верните решения.Такава прическа помага да се намери компромисно решение и да се наложат спокойни отношения с любимите хора. В сферата на здравето стилът на Везните регулира работата на бъбреците. ВОДОЛЕЙ - единственият знак, който няма привързаност към форма, дължина или цвят на косата. Главната характеристика тук е екстравагантност, но и популярност на прическата. Водолея изпреварва времето и разпознавайки вътрешните потребности на хората формира нетрадиционните стилове в модата и прическите. Изборът на прическите на Водолея позволява започване на нови проекти и уреждане на отношения между хората. Този знак контролира здравето на кръвоносните съдове, хармонизира работата та артериите и вените. Водни: РАК - на този знак подхожда право каре.Това е любимия стил на средновековните кръстоносци, който насища тялото с физическа сила. Прическите на този знак способстват за добро усвояване на храната, нормализират отношенията с по-старото поколение, защитават рода. Помагат за създаване на семейство, при това изборът непременно ще бъде одобрен от родителите. СКОРПИОН - прическите на този знак са в стил "вамп", както мъжките, така и женските. Косите способстващи за събиране на енергия, необходима за този воден знак са прави и гладки. Те могат да са късо подстригани, за да добавят огън във водата. Подобен стил подчертава особената сексуалност на този знак и провокира към запознанство с лица от противоположния пол. Прическите от този знак дават поддръжка и защита на висшите сили в екстремни ситуации, увеличават сексуалността в двата пола. В оздравителен план контролират работата на половата система. РИБИ - този знак символизира всемирна хармония. Неговите прически носят в себе си огромен космически смисъл. Това са всякакъв вид плитки и прически, където преплетените кичури коса символизират сливане на различните сили във Вселената в едно. Тези прически помагат за придобиване на вътрешна хармония и покой, дават покровителството на висшите сили във всички дела и проекти. Рибите управляват обмена на веществата и нервната система. За оздравителни цели оказват мощно лечебно въздействие на състоянието на целия организъм.

kaprizen.com

EcstazyBaby
05-12-2010, 17:42
Аз съм лъв 8-) почти вярно е.... :D

Diiddy
05-12-2010, 17:45
Аз съм овен. Вярно, че съм подстригана късо, ама не е чак много - до раменете някъде.

billytalent
05-12-2010, 17:45
Аз съм Риби,но нищо общо...

stylo
05-12-2010, 17:55
^ +

rebeccaa
05-12-2010, 18:04
Козирог - г/д вярно.

Romance
05-12-2010, 18:09
пълни простотии

H2O
05-12-2010, 18:14
пълни простотии

mimsssssss
05-12-2010, 18:18
Водолей съм, имаше някои сходни работи :)

koookzy
05-12-2010, 18:19
Аз съм Риби,но нищо общо...

И аз така.. Добре, харесват ми плитките, но ме дразнят разни "купища" коса по раменете ми :D

Fresa
05-12-2010, 18:28
Това са глупости, последното от което зависи избора на прическата, е зодията. :-D

WaterLilly
05-12-2010, 18:29
пълни простотии

maybeline
05-12-2010, 19:03
телец-нищо общо

mockingbirddd
05-12-2010, 19:11
глупости :lol:

alex4et0y
05-12-2010, 19:17
Нищо общо. Риби съм и обожавааам късите коси, плитки не харесвам. 8-)

Rounder
05-12-2010, 19:30
пълни глупости...

stelityy
05-12-2010, 20:11
дева- нищо общо

Galinka
05-14-2010, 09:58
Водолей ;pp

Molzinka
05-14-2010, 10:55
пълни простотии

+ :lol:

SuNsEt
05-14-2010, 11:07
Водолей,вярно е. 8)

tonie__
05-14-2010, 11:09
пълни простотии

+ :lol:

+773443

sw3etyrrr
05-14-2010, 14:27
вярно ее :grin:

viksit0y
05-14-2010, 18:26
Аз съм лъв 8-) почти вярно е.... :D

Sisi7u
05-14-2010, 18:36
ТЕЛЕЦ - прически със средна дължина най-добре привличат енергията на този знак. Те могат да бъдат разнообразни по форма и метод на изпълнение, но стилът на Телеца са винаги свободно падащите коси. Тупирането и средства като лак, гел, восък, които нарушават възприемането на формите като природно естествени са неприемливи. Използването на този стил позволява да се коригира работата на стомаха и гърлото. Дава стабилност в материално отношение.
хех .. имам прическа с средна дължина :grin:

nymphadora
05-14-2010, 19:02
Аз съм овен,но късо въобще не ми отива.

cherrygloss
05-14-2010, 19:16
Аз съм Риби,но нищо общо...

FuCkInBuBbLeGuM
05-14-2010, 20:16
Аз съм близнаци и всичко е вярно 8-)

lovey0u
05-14-2010, 21:02
Аз съм Риби,но нищо общо...

wikshinka
05-31-2010, 16:44
И аз съм риби.. и да , нищо общо.. :-D

slynchoo
05-31-2010, 17:05
аз съм телец-косата ми е със средна дължина,свободно падаща коса..вярно :)

Emsss
05-31-2010, 17:43
тва за везните не е вярно ... :D

Sintya
05-31-2010, 18:03
Аз съм овен и въобще не харесвам да се нося късо. Не зависи само от зодията, а от куп други фактори!

Nappii
05-31-2010, 18:09
Стрелец съм и нищо общо няма .. :-o

Sl0wLy
05-31-2010, 18:13
не е много вярно ...

Melanie
05-31-2010, 18:38
водолей - доста общи неща

GaletyAlice
05-31-2010, 18:42
пффф... аз съм Телец нищо не е вярно аз съм с дълга коса и почти винаги имам ... да кажем лак по косата или такива глупости ... по-ефектно става :D :D

Coke
05-31-2010, 18:44
Веднъж нещо да оцелят с тия зодии.Зодия Рак и съм на каре.

Sunshin3
05-31-2010, 18:47
E то е ясно, че не важи за всеки, но все пак може да има някое съвпадение. Темата си е за fun (както подобните измишльотини от типа на 'Кой как се целува според зодията', 'Кой как е в леглото според зодията' и т.н.). :wink: