PDA

View Full Version : Е*ати шибаняка!



bathory
05-12-2010, 10:11
Аааа писна ми вече! Опа.. здравейте! хD
Аве как може момчетата да са такива тъпанари? Днес се прибирам, сядам пред компютъра и кво да видя - приятеля ми ме блокирал в скайпа.. Басии. Звъня му - не ми вдига. Писах му съобщение - ''хайде да се видим.. кво ти става?'' - нищо. Е т'ва какво е?! Има една к*рва от моя клас, която преди време ме беше оплюла пред него и пак ми прави тея номера. Не знам какво да си мисля. Тя или някой друг. Толкова е заблуден, че....... :Х Офф как да постъпя?! Наистина не мога без него. :smt087

6okolad4ety95
05-12-2010, 10:23
Ако знаеш къде живее отиди при него и поговорете.....просто няма друг начин щом не ти вдига :? Но може и да се обадиш от друг телефон с друг номер може пък да вдигне но нз. :? Най-добре поговорете на живо

bathory
05-12-2010, 10:32
Вече е на даскало шибаняка! Звънях му от номера на майка ми, но ми затваря. Не, не.. направо ще се побъркам :Х Онази година - лятото същата работа беше ааааа :x

6okolad4ety95
05-12-2010, 10:48
Вече е на даскало шибаняка! Звънях му от номера на майка ми, но ми затваря. Не, не.. направо ще се побъркам :Х Онази година - лятото същата работа беше ааааа :x

Мила знам,че ти е много тъжно,но просто се успокой и когато се прибере от даскало отиди и се разберете :) и още нещо ако наистина те обича нямаше да вярва на няква си там а щеше да вярва на теб!Айде успех милаа...дано всичко се оправи :-)

YouMakeMeSmile
05-12-2010, 10:49
Човек, който ти няма доверие и вярва на другите, не заслужава любовта ти.

uBuTo
05-12-2010, 10:50
Защо ли си мисля че се впрягаш за глупости? Тия вашите лапешки истории край нямат ли?.. И тая като те е "оплюла" пред него, той поне защити ли те? :?

bathory
05-12-2010, 10:50
Човек, който ти няма доверие и вярва на другите, не заслужава любовта ти.
просто.... :smt087

nerazbranoZLO
05-12-2010, 10:52
1. Не всички момчета са тъпанари (моля ти сЪ нИ мА УбиШдаИ)
2.След училище повървете заедно. Действа...

bathory
05-12-2010, 10:54
Защо ли си мисля че се впрягаш за глупости? Тия вашите лапешки истории край нямат ли?.. И тая като те е "оплюла" пред него, той поне защити ли те? :?
От къде да знам какви ги е ръсила. :? Просто ми казаха, че го е направила. Да може и лапешки да са ни историите, но нещата не са чак толкова прости. Абе никой не разбира.. :/

uBuTo
05-12-2010, 10:55
Защо ли си мисля че се впрягаш за глупости? Тия вашите лапешки истории край нямат ли?.. И тая като те е "оплюла" пред него, той поне защити ли те? :?
От къде да знам какви ги е ръсила. :? Просто ми казаха, че го е направила. Да може и лапешки да са ни историите, но нещата не са чак толкова прости. Абе никой не разбира.. :/
Аз те питах дали те е защитил, а ти тука съвсем друга теме подхващаш! :lol:

bathory
05-12-2010, 11:02
Защо ли си мисля че се впрягаш за глупости? Тия вашите лапешки истории край нямат ли?.. И тая като те е "оплюла" пред него, той поне защити ли те? :?
От къде да знам какви ги е ръсила. :? Просто ми казаха, че го е направила. Да може и лапешки да са ни историите, но нещата не са чак толкова прости. Абе никой не разбира.. :/
Аз те питах дали те е защитил, а ти тука съвсем друга теме подхващаш! :lol:
Ми не знам дали ме е защитил. Явно не. Слабо ме вълнува вече. Писна ми!

uBuTo
05-12-2010, 11:12
Защо ли си мисля че се впрягаш за глупости? Тия вашите лапешки истории край нямат ли?.. И тая като те е "оплюла" пред него, той поне защити ли те? :?
От къде да знам какви ги е ръсила. :? Просто ми казаха, че го е направила. Да може и лапешки да са ни историите, но нещата не са чак толкова прости. Абе никой не разбира.. :/
Аз те питах дали те е защитил, а ти тука съвсем друга теме подхващаш! :lol:
Ми не знам дали ме е защитил. Явно не. Слабо ме вълнува вече. Писна ми!
Ами че като не те е защитил, защо по дяволите още си с него! :?

BlueFace
05-12-2010, 11:15
SaD ? 8-) :lol:

Смятай колко си наивна ,щом го е правил и преди.Той явно си те върти на малкия пръст ,а ти му ходиш след гъза ....

Spike
05-12-2010, 11:20
зле си :razz:

bathory
05-12-2010, 14:16
SaD ? 8-) :lol:

Смятай колко си наивна ,щом го е правил и преди.Той явно си те върти на малкия пръст ,а ти му ходиш след гъза ....
Е какво да направя по дяволите?! Та аз го обичам.. не мога без него! Сега ме дере, а знам че ще отнеме време докато ми проговори отново и дори не знам защо се сърди. :smt087 Преди малко ми каза, когато му се обадих - вдигна, че не иска да го занимавам повече и т'ва е.. :/

Elenichkaa
05-12-2010, 14:55
гледай сега...на кякого може да му се струва лапешка история...ама си е сериозно..все пак те е блокнал в скайп,не ти вдига телефона...и т.н.
тааа поразпитай общите ви приятели дали знаят нещо и после ще му мислиш..зависи от отговора им...ако има нещо общо с повлеканата от класа ти (ох как ме изнервят такива) просто за да ти олекне си му кажи всичко,което мислиш в очите и няма смисъл да се мъчиш да го "задържаш"

айде и да кажеш к'во стана..!

YouMakeMeSmile
05-12-2010, 19:03
казах ти в горния пост- не те заслужава!
все пак какво стана?

BlueFace
05-12-2010, 19:16
SaD ? 8-) :lol:

Смятай колко си наивна ,щом го е правил и преди.Той явно си те върти на малкия пръст ,а ти му ходиш след гъза ....
Е какво да направя по дяволите?! Та аз го обичам.. не мога без него! Сега ме дере, а знам че ще отнеме време докато ми проговори отново и дори не знам защо се сърди. :smt087 Преди малко ми каза, когато му се обадих - вдигна, че не иска да го занимавам повече и т'ва е.. :/

Е как може да обичаш човек ,който не го ебе за теб? Толкова ли си сляпа ,че да не можеш да видиш как той си играе с теб.
А това ,че не можеш без него са кифленски филми ,които си набиваш ;) Той е просто поредният тъп "батко" по чиято свирка ти играеш ;)

fenastz
05-12-2010, 20:40
Тъпанари, но не може без нас. Life closed.

onestar
05-12-2010, 22:50
Хах! Глупаво е да вървиш зад г*за на някого, честно. :wink:
Правила съм го... и направо се отръщавам от себе си.
Недей.

Казал ти е да не го занимаваш повече... е, спри да го търсиш. Ще те боли, защото имаш чувства, но след време ще усетиш, че липсата му не е толкова непоносима.

bathory
05-13-2010, 07:24
Ами к'во стана.. Ходих до даскалото да го чакам и тъй като бях бясна и му се разкрещях. Добре, че нямаше много хора хD. Излях си всичко и дори не му поисках обяснение. Усетих как върви зад мен, но явно не смееше да каже нищо или знам ли. И чак след това се осъзнах колко съм тъпа, че да му ходя след г *за и да го моля.. той е пълен егоист. И сега е време да се опитам да го забравя (:.
Благодаря на всички, които писаха. :-)

simi4ka
05-13-2010, 07:32
Аве как може момчетата да са такива тъпанари?

BlueFace
05-13-2010, 09:47
Аве как може момчетата да са такива тъпанари?

Както има тъпанари така има и кифли/курви/мутреси и .т.н. ,но не всички момчета са тъпанари и не всички момичета курви ;)

П.П. Поздрав за авторката ,че най-накрая се е осъзнала ;)

bathory
05-13-2010, 11:03
:) Благодаря!

YouMakeMeSmile
05-13-2010, 12:02
Горе главата и майната му. Ще срещнеш човек, който вижда по- дабеч от носа си и няма да ти се налага да му тичаш след задника. Забравяй го оня отворко.. Успех! :-)

Shely
05-13-2010, 12:14
Горе главата и майната му. Ще срещнеш човек, който вижда по- дабеч от носа си и няма да ти се налага да му тичаш след задника. Забравяй го оня отворко.. Успех! :-)
+1

filmimilmi
05-13-2010, 15:01
Смятай колко му е забавна цялата тази игра с игнорирането, блокването в скайп и сълзите от твоя страна. По-скоро не се занимавай, ако оцени това, което е захвърлил с толкова лека ръка, тогава ще те потърси и сам, но ако не го направи няма какво да му се връзваш. Пък и не е толкова голяма загуба щом си загубила човек, който два пъти вече те е отсвирвал заради играта. Явно не му пука просто. Не се самообвинявай за нищо и продължи напред!

nymphadora
05-13-2010, 17:34
Ти ходеше с един от твоя клас,или се лъжа?

bathory
05-13-2010, 22:11
Ти ходеше с един от твоя клас,или се лъжа?
Бъркаш се. Никога няма да тръгна с човек от класа, защото после голяма простотия може да стане.
filmimilmi, след раздялата мина време и сам ме потърси. Много се радвах, ама сега :? .