PDA

View Full Version : Свърши ли?!?



mishity3
05-12-2010, 11:19
Здравейте.Искам да споделя нещо и да ви помоля за съвет. Значи с приятеля ми ходихме 4месеца и половина и вчера скасахме поради причината, че той не е девствен,апък аз все още не се чуствам готова...Каза ми че много ме обичал,че аз съм момичето към което е изпитвал наи-силни чуства,но той имал нужда от това...и не можел повече да чака.В последния месесц късахме два пъти поради същата причина.А впрочем най-сериозната му връзка преди мен е била 2седмици.Незнам какво да правя ,чуствам се ужасно,но както е казано времето лекува....Знам че ме обича(доказвал ми го е не веднъж),аз също мн го обичам,но...Незнам какво да правя..как ще го погледна когато се засечем някаде..Вие какво бихте направили на мое място?За уточнение аз съм на 15,а той на 16 :( :( :( [/b]

BlueFace
05-12-2010, 11:22
На 16 много ясно ,че ще му се ебе .А всички тези призказки за любовта са просто начин да се добере до "хралупката " ти 8-) Няма смисъл да си хабиш нервите заради него :)

wladk0yyy
05-12-2010, 11:28
Зарежи го ако той наистина те е обичал и е искал да правите секс, а ти си му отказала щял е да те изчака докато станеш готова

Nadelina
05-12-2010, 11:51
Изобщо не се занимавай с него. Ако те обичаше, никога не би те притискал за нещо подобно. Доказвал ти бил, че те обича, а всъщност къса с теб - какво по-голямо антидоказателство от това?!

FiRe_LaDy
05-12-2010, 12:07
Щом не си готова,не го прави!Ако той наистина те обичаше - щеше да те изчака,докато се почувстваш готова.Не си заслужава да се измъчваш,заради такова момче.Продължавай напред.Още момчета ще има.Горе главата ;)

sunshinepp
05-12-2010, 14:27
Знам че ме обича(доказвал ми го е не веднъж),аз също мн го обичам,но...[/b]


Не знам как ти го е доказвал до сега, но с тази своя постъпка ясно показва, че си му за ебането . . :)

Mr_Crowley
05-12-2010, 14:29
Ако съм на твое място и съм толкова зле, бих се засилил с всичка сила срещу някоя стена. Обичал я, бил го доказвал...ае, стиа тъпотии и клишета :lol: :lol: :lol:

Elenichkaa
05-12-2010, 14:32
представи си,че направиш това,което иска от теб..
и после те зареже..примерно с извинението "ми не ми хареса бе...а иначе те обичам да си знаеш...тва си са физически нужди"..ако питаш мен-15 години са си малко.Ноооо кво ли разбирам аз а!

SmilezZz
05-12-2010, 14:33
Ако наистина те обичаше - щеше да те чака да бъдеш готова за това..
Изобщо не се занимавай с него..Той не заслужава НИКАКВО внимание

bogzfaggot
05-12-2010, 14:37
Кво си говорите наизуст,половината момчета,които изказахте мнение половината не сте имали връзки и дори не сте правили секс.4 месеца въобще не са малко време,може и да я обича ебати,на 16 години е все пак.Казал й е причината.Да ви кажа и аз щях да скъсам с някоя(ако съм момче),която твърди,че ме обича а не ми пуска 4 месеца.Съжалявам,тва си е мое мнение.

Mr_Crowley
05-12-2010, 14:41
Кво си говорите наизуст,половината момчета,които изказахте мнение половината не сте имали връзки и дори не сте правили секс.4 месеца въобще не са малко време,може и да я обича ебати,на 16 години е все пак.Казал й е причината.Да ви кажа и аз щях да скъсам с някоя(ако съм момче),която твърди,че ме обича а не ми пуска 4 месеца.Съжалявам,тва си е мое мнение.

Хмм..поглеждайки нагоре май сме само 2, най-много 3 момчета. Значи да сметнем - 1,5 момчета не са правили секс. Желязна логика! И тъй като няма какво друга да направя - признавам си! Аз не съм, обаче кой е другия 0,5... :-o

rockchiqmorbidheart
05-12-2010, 14:55
На 16 много ясно ,че ще му се е** .А всички тези призказки за любовта са просто начин да се добере до "хралупката " ти 8-) Няма смисъл да си хабиш нервите заради него :)
+1 8)
щом не си готова не го прави само защото му се е**ло на него :?

rockchiqmorbidheart
05-12-2010, 14:57
Кво си говорите наизуст,половината момчета,които изказахте мнение половината не сте имали връзки и дори не сте правили секс.4 месеца въобще не са малко време,може и да я обича ебати,на 16 години е все пак.Казал й е причината.Да ви кажа и аз щях да скъсам с някоя(ако съм момче),която твърди,че ме обича а не ми пуска 4 месеца.Съжалявам,тва си е мое мнение.
нз не съм момче но ако тя не е готова не трябва да го прави на сила а той може да си намери начин да се сдържа въпреки че четири месеца наистина са много

nerazbranoZLO
05-12-2010, 15:02
Кво си говорите наизуст,половината момчета,които изказахте мнение половината не сте имали връзки и дори не сте правили секс.4 месеца въобще не са малко време,може и да я обича ебати,на 16 години е все пак.Казал й е причината.Да ви кажа и аз щях да скъсам с някоя(ако съм момче),която твърди,че ме обича а не ми пуска 4 месеца.Съжалявам,тва си е мое мнение.

Хмм..поглеждайки нагоре май сме само 2, най-много 3 момчета. Значи да сметнем - 1,5 момчета не са правили секс. Желязна логика! И тъй като няма какво друга да направя - признавам си! Аз не съм, обаче кой е другия 0,5... :-o

Сигурно само анал*ото се брои за 0.5 8-)

rockchiqmorbidheart
05-12-2010, 15:05
Кво си говорите наизуст,половината момчета,които изказахте мнение половината не сте имали връзки и дори не сте правили секс.4 месеца въобще не са малко време,може и да я обича ебати,на 16 години е все пак.Казал й е причината.Да ви кажа и аз щях да скъсам с някоя(ако съм момче),която твърди,че ме обича а не ми пуска 4 месеца.Съжалявам,тва си е мое мнение.

Хмм..поглеждайки нагоре май сме само 2, най-много 3 момчета. Значи да сметнем - 1,5 момчета не са правили секс. Желязна логика! И тъй като няма какво друга да направя - признавам си! Аз не съм, обаче кой е другия 0,5... :-o

Сигурно само анал*ото се брои за 0.5 8-)
:D :D :D

DoomShadow
05-12-2010, 15:14
не се занимавай с него. остави го да си намери друга щом толкоз му се е*е. И не вярвам че те е обичал, защото ако наистина те е обичал би те чакал, кгато ти си готова - тогава. Факта че най-сериозната му връзка е била 2 седмици трябва да ти подскаже, че този човек не е обичал до сега. А това че те обичал но се нуждаел от секс е смешно :lol: :razz:

05-12-2010, 15:26
Любовта няма нищо общо с това, което говорите всичките.

Освен любов, ДОБРИТЕ взаимоотношения се дължат на разбирателство, компромиси, взаимопомощ и много много много търпение.

Момчето я обича, ясно е. Разделил се е с нея НЕ защото не я обича, а защото не може да направи компромис или съответно да опита да разбере как тя се чувства.

Връзките не са прости и не включват само любов! Абсолютните любовни връзки са кратки и с лош край! Запомнете го най - сетне!

Авторке, ако четеш това - с времето човек се учи, всяко зло за добро, всеки опит, който извлечеш от преживяванията ти, ще ти е полезен за бъдещите връзки, помни.. връзките не са само любов, стреми се да търсиш партньор, на когото можеш да разчиташ да те разбира, даже и когато не му изнася.

bogzfaggot
05-12-2010, 16:48
Кво си говорите наизуст,половината момчета,които изказахте мнение половината не сте имали връзки и дори не сте правили секс.4 месеца въобще не са малко време,може и да я обича ебати,на 16 години е все пак.Казал й е причината.Да ви кажа и аз щях да скъсам с някоя(ако съм момче),която твърди,че ме обича а не ми пуска 4 месеца.Съжалявам,тва си е мое мнение.

Хмм..поглеждайки нагоре май сме само 2, най-много 3 момчета. Значи да сметнем - 1,5 момчета не са правили секс. Желязна логика! И тъй като няма какво друга да направя - признавам си! Аз не съм, обаче кой е другия 0,5... :-oама разбира се,аз по цял ден вися и следя кой потребител е от женски и от мъжки пол.Желязна логика!

mishity3
05-12-2010, 19:17
Благодаря да всички за съветите!Преди малко ми звъна и ми каза да изляза пред вратата искал да поговорим..Излягох и той ми обясни че не издържа без мен,че цяла нощ не бил спал и че никога преди не е обичал така...Каза ми че иска да сме заедно и 4е може да му е трудно без секс,но му е много по-трудно без мен.Аз пък му казах,4е искам да сме заедно,но нз дали има смисъл и дали трябва да пробваме пак...Обещах му утре да му кажа какво съм решила..и нз моляви помогнете :( Ако му простя няма ли да стане така,че все едно може да си прави каквото иска и аз винаги ще му прощавам....? :( :(

ozzy
05-12-2010, 19:27
мале мале сори че ще го кажа ма може ли да си толко проста ... не виж че те използва бе .. !

fenastz
05-12-2010, 20:39
Пусни му. Защо го мъчиш - за него е важно ! :?

valdesbg
05-12-2010, 20:44
Е какъв съвет искаш?

той момъка ти го е казал - обичам те ама искам секс. Свиквай че двете неща са свързани при мъжете.

soul1199
05-12-2010, 20:44
На сила хубост не става...разкарай го

ro6lio
05-12-2010, 21:43
незнам аз съм като това момче честно да ти кажа ...
и твърдя че обичам приятелката си и не съм само зареди секса (3месеца) както казаха и по горе при нас мъжете секса и любовта са от еднакво значение за напредака на една връзка докато при вас е само любовта , но то при нас с приятелката нещата са по различни...така че нз какво да ти кажа от моя страна бих ти казал да му пуснеш защото знам какво е чуството да не ти пускат :D ама ако не си готова НЕДЕЙ !! все пак за да правиш любов трябва и ти да го искаш :-D

codi
05-12-2010, 22:10
Пусни му иначе ще е на някъв нещастник нали го познаваш? Риск!??!

umri
05-12-2010, 22:15
Изобщо не се занимавай с него. Ако те обичаше, никога не би те притискал за нещо подобно. Доказвал ти бил, че те обича, а всъщност къса с теб - какво по-голямо антидоказателство от това?!
Каза.... 14 годишната?
Ако тя го обича толкова много, защо не му пусне, духа, направи поне 1 чекия? Ама, явно тоя е бунак да чака 4 месеца.

clickto
05-12-2010, 23:37
Е какъв съвет искаш?

той момъка ти го е казал - обичам те ама искам секс. Свиквай че двете неща са свързани при мъжете.
+100 ... нормално е за 15 годишно момиче с нормална психика да пусне в 3тия месец . Най чудно ми е за какво пишеш след като сте късали ? :o

balu4ka
05-13-2010, 05:21
На 16 много ясно ,че ще му се е** .А всички тези призказки за любовта са просто начин да се добере до "хралупката " ти 8-) Няма смисъл да си хабиш нервите заради него :)

++
Смятай ,колко бързо е легнал с оная ,че най -сериозната му връзка е била 2 седмици,много ясно ,че му се е правило....пфф ,повечето на тая възраст яко ги тресе хормона..

fenastz
05-13-2010, 08:35
Заглавието ме убива..."сварсши" :razz:

uBuTo
05-13-2010, 10:48
Много те обичал?? :razz: Ако те обича толкова колкото казва ще те чака колкото е нужно! :? ..Не се впрягай! Искал е да те мине и да те остави! :?

dimitar_ak
05-13-2010, 11:46
Май е време да светна нещо влюбените момиченца на по 14 годинки. Разберете, че за едно момче да има гадже не означава да ходи на кафе или кино държейки някоя за ръчичка. Ако не сте готови да пуснете, значи не сте готови за гадже. Седете си кротко и си учете уроците.

Shely
05-13-2010, 12:08
Щом те обича, трябва да уважи това твое решение, и да чака...
Тегли му майната и да хваща пътя.

mArMaLaDkA
05-13-2010, 12:16
+100 ... нормално е за 15 годишно момиче с нормална психика да пусне в 3тия месец .

така ли? кой каза? повечето момичета не се водят предимно от хормоните си и са на мнение, че трябва да се появи принца с бялата каретка, което да ги обича, защото те секс без любов не могат да правят. :-o

донякъде съм съгласна с dimitar_ak, колкото да не е без хич. и все пак, връзката не се гради само върху секса. :-o

би трябвало авторката да е била привлечена сексуално от приятелят си, щом е тръгнала с него. друг е въпросът, че явно му няма доверие, оттам идват тревогите и драмите в главицата й и във връзката й. или не е готова за връзка, или не е това подходящият човек за нея.

Vanish
05-13-2010, 12:25
обичал я, пък не можел да чака... зарязвай го, аман от олигофрени

dimitar_ak
05-13-2010, 12:29
Може би не разсъждавам правилно предвид годините си и това, че съм правил секс, но чакането има смисъл ако е в разумни граници. Обикновено чакащият дълго младеж не кара на ръчна, а си има нещо странично.

buuu
05-13-2010, 14:39
свАрСши да :lol:

WrongLife
05-13-2010, 15:32
Зарежи го ако той наистина те е обичал и е искал да правите секс, а ти си му отказала щял е да те изчака докато станеш готова
БАНАЛНООООО!!! На всяка една такава тема, отговора е такъв!!!
Авторке, ние днес ти казваме еби се/ не се еби, утре дрогирай се, после кога да хвърлиш от някъде! Както го чувстваш така постъпи! :)

uBuTo
05-13-2010, 15:56
оправила ли си е обаче заглавието?.. :lol: спокойно, ние още го помним! :lol:

DqVoLsKoJeLaNiE
05-13-2010, 15:58
Само за секса му е на тоя...остави го,намери си някой, който те разбира и ще те изчака, докато станеш готова... :)

ladykeisy
05-13-2010, 17:54
Здравейте аз съм на 15,а той на 16 :( :( :( [/b]

Деца :?
Мислиш ли, че при положение, че е биологично доказано, че мъжете израстват много по-бавно от жените,едно хлапе на 16 е способно да обича с разума и сърцето си, вместо с долната си глава? Отговорът е - НЕ! Той е още дете, може да обича сладолед, може да обича пица, но не е способен да обича истински и силно човек.Това е детинския вариант на любов,който е твърде далеч от реалността.Извини ме за нападателността, но аз съм реалист. Ще срещнеш друг, с когото ще се почувстваш готова, щом не си се почувствала с него, значи той не е човекът.Успех :)

BlueFace
05-13-2010, 21:14
Здравейте аз съм на 15,а той на 16 :( :( :( [/b]

Деца :?
Мислиш ли, че при положение, че е биологично доказано, че мъжете израстват много по-бавно от жените,едно хлапе на 16 е способно да обича с разума и сърцето си, вместо с долната си глава? Отговорът е - НЕ! Той е още дете, може да обича сладолед, може да обича пица, но не е способен да обича истински и силно човек.Това е детинския вариант на любов,който е твърде далеч от реалността.Извини ме за нападателността, но аз съм реалист. Ще срещнеш друг, с когото ще се почувстваш готова, щом не си се почувствала с него, значи той не е човекът.Успех :)


И за това си хвани някой 18 годишен батко ,който ще те "обича " истински :razz: :razz:

moisture
05-14-2010, 07:17
Зарежи го ако той наистина те е обичал и е искал да правите секс, а ти си му отказала щял е да те изчака докато станеш готова

Machine123
05-15-2010, 12:09
ХАхаха ако я обича наистина щеше да си мастурбира и да изчака докато дойде момента ;]]

dimitar_ak
05-15-2010, 12:18
ХАхаха ако я обича наистина щеше да си мастурбира и да изчака докато дойде момента ;]]

Това не може да се случи за 4 месеца. Не и с човек, който вече е правил секс. Нормалното е да избяга или да си намери нещо странично.

Machine123
05-15-2010, 12:28
Защо пък да не може , ако искаше щеше , но просто нали тряя да се направи на жертва да му пусне ;]

SisinkaS
05-15-2010, 12:41
Знам че ме обича(доказвал ми го е не веднъж),аз също мн го обичам,но...[/b]


Не знам как ти го е доказвал до сега, но с тази своя постъпка ясно показва, че си му за ебането . . :)

+1 \:D/ ,а и ако те обича наистина щеше да те разбере да изчакате малко при положение че ти не си готова за тази стъпка все още.На сила хубост не става няма смисъл да си трошиш нервите с него.

bobito_th
05-15-2010, 15:31
и при мен същата история .. просто не се занимавай :) ако найстина толкова много те обичаше щеше да почака нали ..

BlondBitch
05-15-2010, 15:42
Изобщо не се занимавай с него. Ако те обичаше, никога не би те притискал за нещо подобно. Доказвал ти бил, че те обича, а всъщност къса с теб - какво по-голямо антидоказателство от това?!
на същото мнение съм

igrata
05-17-2010, 09:22
На 16 много ясно ,че ще му се е** .А всички тези призказки за любовта са просто начин да се добере до "хралупката " ти 8-) Няма смисъл да си хабиш нервите заради него :)


Тоно- :) Ако истинки го обичаш му пусни :-D да спре да джавка :D