PDA

View Full Version : Страх ме е



waller12345
05-12-2010, 12:27
Обичах истински едно момиче, сега вече не сме заедно... Боли ме отвътре усещам го още, скъсахме преди 1 седмица, но ми е много гадно... Всеки ми казва всичко ще се оправи няма да е само тя, ще бъдеш с още много момичета, които ще обичаш повече, но аз това не мога да си го помисля и да повярвам...
Страх ме е, че постоянно ще е тя в главата ми, както е сега и ще ме боли така завинаги... :( :( :(

Според вас ще мога ли наистина отново да обичам така силно... :? :?

VampireGirl666
05-12-2010, 12:28
Ще обичаш даже още по-силно. Времето лекува...

BlueFace
05-12-2010, 12:37
С времето ще я забравиш :) И аз съм го изпитвал това (но никога не съм си набивал филма ,че няма да мога да обичам пак 8-) ) и мога да ти кажа ,че се превъзмогва :) Няма страшно ,живота е пред теб ;)

waller12345
05-12-2010, 12:37
Моля да пишат само такива, които са минали през това... Обичали ли са наистина след първата истинска любов отново толкова силно...? :(

Страх ме е, защото в момента не мога да погледна никое момиче и да мисля, че мога да я харесам... Просто вече, не знам какво да правя...

Nadelina
05-12-2010, 12:43
Обичах много един човек, 2 години ми трябваха да го забравя, надявам се на теб по-малко да ти бъде достатъчно. Но след него намерих много по-стойностен човек, в който да се влюбя още по-силно и вече сме заедно почти 3 години. Времето лекува, носи ни нови емоции и новото щастие може да бъде наистина по-голямо, просто трябва да му позволиш да те докосне.

waller12345
05-12-2010, 12:50
2 години ?? Няма да издържа толкова... От една седмица все ми е така на ден ям само 1 път или най-много 2 пъти, не мога да заспа и каквото да правя... Просто не ми се прави нищо, всичко ми напомня за нея и не мога да забравя :(

waller12345
05-12-2010, 14:04
Винаги са ми казвали: "Една си остава в сърцето, а всичко друго просто забавление"
за това много ме е страх, че ще ме боли винаги така.. :(

Ще кажа и на колко години съм, само не ми казвайте, че това моето не е любов и тем подобни, защото не съм чувствал това, което чувствах и още продалжавам да чувствам... :(

на 16 съм

Много добре знам това което чуствах какво е...

Mr_Crowley
05-12-2010, 14:35
Човеееек, спри се! Или спри чалгата! Или стимулантите...каквото и да е, но го спри! Все тя щяла да му е в главата - след някой друг ден или седмица и даже ще се чудиш как се казваше 8)

waller12345
05-12-2010, 14:45
Благодаря ти, че ми каза това, дано наистина стане така :)

Elenichkaa
05-12-2010, 14:48
няма да я забравиш...но ще помниш само това,което подсъзнателно искаш да запомниш.
и каква е причината да скъсате?

waller12345
05-12-2010, 15:01
Скарахме се за едни неща, които не искам да казвам и така аз без да искам казах, че не искам да съм с нея повече и така скъсахме, извиних и се след няколко дена, но тя вече не искаше. Добре че съм и казал това, защото след като скъсахме ми казаха, че е ходила и с друг просто другия в момента разбрах, че е в чужбина. Много ми е гадно, защото тя само ме използвала, в момента имам голяма омраза към нея, но все пак ме боли, че така съм бил използван без дори да се сетя за такива неща... Жал ме е за онова момче, което след време ще разбере каква била това момиче и ще съжелява както аз съжелявам сега... Искам просто да я забравя, колкото и да съм я обичал... :(

changess
05-12-2010, 16:21
Лигавиш се в момента. След максимум 1 месец пак ще си говорим.

BloomF
05-12-2010, 16:35
Много ми е гадно, защото тя само ме използвала, в момента имам голяма омраза към нея, но все пак ме боли, че така съм бил използван без дори да се сетя за такива неща...

Често, когато нещата завършват по такъв начин, силната любов прераства в омраза, а след време в безразличие!! Няма да ти казвам 'Да не ти пука, ше я забравиш.', защото знам, че никак не е лесно. Когато си обичал истински, колкото и да са те наранили не можеш да преодолееш любовта лесно. Успех и горе главата!!

Lucyy
05-12-2010, 16:39
С времето ще я забравиш :) И аз съм го изпитвал това (но никога не съм си набивал филма ,че няма да мога да обичам пак 8-) ) и мога да ти кажа ,че се превъзмогва :) Няма страшно ,живота е пред теб ;)

+1
Няма да обичаш пак.. Глупости. И на мен ми се е случвало да изпитвам т'ва чуство. И времето наистина лекува. А ако намериш някоя подходяща, която да ти лекува раните още по-добре.
Аз така направих, само дето съм момиче. И сега чувството е по-силно. ;]

pandelka08
05-12-2010, 17:39
Времето лекува всичко :wink:

SisinkaS
05-12-2010, 18:08
Времето лекува.Ще се оправиш няма къде да идеш 8-) Обичала съм преди (макар да беше грешка), но сега не се сещам за този човек изобщо даже не ме и вълнува, защото обичам пак даже по-силно и тоя път си заслужава :P

TedinCetyYy
05-12-2010, 18:13
ми честно казано адски много харесвах едно момче повече от половин година .. като се застуди не го виждах вобще.въпреки,че не ми беше никакъв по цял ден плачех , че нищо не мога да направя за да бъда с него.може би беше така , но тогава бях неопитна .. както и да е .. имах чуството че го обичам .. и след тия 6 месеца си мислех , че вече ми е минало , но скоро пак започнах да го виждам много често и пак започнах да изпитвам чуства към него .. та разказвам ти това , за да ти кажа , че е можело да бъде по лошо при теб . единсвено можеш да се радваш на това, че си имал връзка с нея и че някога дори и не за дълго е била твоя . не след дълго всичко ще си дойде на мястото . не се отчайвай :) :) няма нищо необикновено в това да се влюбваш и даа претърпяваш разочарования :) гледай от хубавата страна на нещата , колкото и неприятно да ти е сега :)

waller12345
05-13-2010, 12:28
А аз какво да кажа... Всеки ден я виждам, от 1 даскало сме... Правя се, че не я виждам и не ми пука, но когато я погледна ми става ужасно гадно... Тя завършва другата година и ако все ми е така гадно като я виждам и не мога да я забравя... НЕ ЗНАМ

mArMaLaDkA
05-13-2010, 12:31
Абе, ти колко теми си пуснал за 2 дни? :-o

igrata
05-13-2010, 14:16
Ще обичаш даже още по-силно. Времето лекува...така е и при мен имаше момче,което обичах истински,тръгна си.

deadshadow13
05-15-2010, 20:20
абе в защита на пича постнал тази тема ще кажа че нема такива лиготии като времето лекува ще я забрайш и тинтери минтери на вас момичетата ви е много лесно е така да скъсате с некой и да не ви дреме ама никой не пита нас момчетата който са готови всичко да направят за полловинките си и колко ни боли когато някоя такава лигла каже еми сорка брат уюа на петър е толкова голем че може на вратовразка да го връзва и до там па после ми викат еми щи мине щи мине

tfoitakuchka
05-15-2010, 21:46
абе момченце спри да си втълпяваш! обичал си я истински .. после си изпитвал омраза към нея.. май ти липсва внимание .. случвало ми се е .. тъпо е, знам .. зимай се в ръце - излизай, забавлявай се, дори ако искаш стой си вкъщи и чети книги а-у .. просто спри да мислиш толкова и най - вече да си втъпляваш! отвлечи си вниманието някъде другаде и за 2 дена ще си я забравилл

spopi
05-24-2010, 14:50
ЗА 1 седмица няма да мине на мен не ми мина след месец как казват времето лекува :) :)

plamsyyy
05-24-2010, 17:47
абе момченце спри да си втълпяваш! обичал си я истински .. после си изпитвал омраза към нея.. май ти липсва внимание .. случвало ми се е .. тъпо е, знам .. зимай се в ръце - излизай, забавлявай се, дори ако искаш стой си вкъщи и чети книги а-у .. просто спри да мислиш толкова и най - вече да си втъпляваш! отвлечи си вниманието някъде другаде и за 2 дена ще си я забравилл
съгласна :)

b3b3t0y
05-24-2010, 17:57
ВСИЧКО зависи от теб!!! От това как ще се настроиш.. Ся си се настроил,че няа да я забравиш - е и времето няа та излекува!!! Просто мисли позитивно и се настрой че ще я забравиш,че няма да е последна, че ще имаш много по-хубави връзки... :)
Пак ти казвам ТИ РЕШАВАШ :)

Mariela1995
05-24-2010, 19:01
Година и половина бягах зад гъза на едноо пихливан4е.. сега даже не искам и да го виждам но за жалост сме в една компания. Ходя с един негов приятел който е мн по-голям от него и да ти кажа мн ми е добре.. 0обичам много поиче от колкото преди... Ще го преодолееш ... Сичко с времето си :P :P :-) :-)

soul1199
05-24-2010, 19:27
Трябва ти време,колкото и да мине,все някога ще я забравиш.

xxmexx
05-27-2010, 14:58
не се нервирай и си избий тъпата мисъл, че няма да я забравиш.. ще я забравиш и ще се влюбиш отново ! :)

Milen0v
05-27-2010, 15:36
стегни се малко ! -казва ти го човек на който са го казвали други хора....знам че боли ,знам защото и аз съм минал през същото
но малко повече самочувствие и упоритост и ще я забравиш ! :)

DeAdLyDoSe
05-28-2010, 09:44
Спокойно ще я забравиш... С времето чувствата ти към нея ще изчезнат :) :) :)

taffy
05-28-2010, 19:26
Моля да пишат само такива, които са минали през това... Обичали ли са наистина след първата истинска любов отново толкова силно...? :(

Страх ме е, защото в момента не мога да погледна никое момиче и да мисля, че мога да я харесам... Просто вече, не знам какво да правя...

Обичала съм.. Обичах в продължение на 2 и нещо години и страдах много. Може би това беше първата ми истинска, силна любов.. Трябваше ми много време и мислех, че никога няма да го превъзмогна. Наистина болеше. :)
Но мина време, срещнах други хора, промених се.. И мисля, че вече мога да застана зад тезата, че можеш да превъзмогнеш една любов само чрез друга.
Разбирам, че ти е трудно.. Самата аз сега отново съм в тоя кръг..
Дори да ти кажа да продължиш напред, да се стегнеш, да я забравиш и прочие.. Ясно ми е, че няма да стане така.
Просто трябва време.. Няма какво друго да направиш, освен да чакаш деня, в който ще се събудиш, и ще се почувстваш по-добре. :)

И да, ще обичаш отново. Просто такъв е живота - хората идват, после си отиват, и на тяхно място идват други.

Просто на мен ми е малко трудно да си представя как човек би могъл да забрави някой толкова важен за него.
А в мен остана следа.. Още го помня, понякога ми липсва, понякога ми е тъжно за него.. Но няма как да продължим живота си, докато живеем в миналото, нали?
Горе главата и успех. :) :-)

ElectricFuneral
05-28-2010, 19:30
Grow some balls, man. ;-)

azida
05-29-2010, 20:21
Времето лекува всичко :wink:

ако е първата любов тя най-трудно се забравя...но с времето спомена за момичето ще избледнее

_InSaNe_
05-30-2010, 11:14
временно е,колко такива случаи ще имаш още ..ехееее...къде къде по-зле от тоя,дори аз не съм преживяла по-гадни ама знам че ще има и не ми пука :D

YouMakeMeSmile
05-30-2010, 11:48
споко де, минала е само 1 седмица. Адът тепърва предстои.

ReachlessGirl
05-30-2010, 19:28
Както ти казаха вече .. трябва да мине време .. (:

b3bi7y
05-30-2010, 19:46
Всичко което ти казват е вярно,но трябва време за да стане.Явно много си я обичал и затова сега те боли и тя ти е в главата постоянно.И аз преди много време ходех с едно момче и много го обичах и мислех по същия начин както ти,но се оправих и вече отдавна съм го забравила...Любовта е сложно чувство,влюбваш се в някого,а след време те боли заради този човек...но както казват времето лекува...

spexx
05-31-2010, 21:27
единственото нещо което ти трябва е търпение.. с времето ще я преодолееш.. спокойно : ))

Bixel
05-31-2010, 21:30
в съветска русия не ние се мъчим да забравим жените, а те нас.

zvQr_nO_s_ChAr
05-31-2010, 21:33
Ще обичаш даже още по-силно. Времето лекува...

Така е, така е..

onqtam
06-01-2010, 07:59
ще го преживееш.

DANNYYYYY
06-04-2010, 12:33
Просто си обгърнат от мисълта за нея.. и си привързан към товь... и е нормално, особено, ако е първа любов.... Спокойно... главата горе... Животът е пред теб и така здраво ще те грабне в един момент, че даже няма да имаш и време да мислиш за това момиче ! :)

miroclava
06-06-2010, 11:02
parvata lybov ostava ve4na a pak drygite nqma da g obi4a6 4ak tolkova silno kolkoto neq predpolagam 4e 6te q zabravi6 vse nqkoga nqma da e tq v glavata ti postoqnno

Лесно е да умреш за човек, когото си обичал, но е трудно да намериш човек, за когото да си заслужава да умреш. :smt023 :razz:

therichbitch
06-06-2010, 15:10
ммм не, няма да я превъзмогнеш скоро, ако наистина си имал чувства към нея, sorry, че толкова черногледо и песимистично, но така си мисля аз...