PDA

View Full Version : Некрофилство или ... ?



Artyom
05-12-2010, 12:35
Когато бях малък ме нападна едно зомби и ми разказа играта... то не че е зомби, но приличаше много на зомби. От тогава изпитвам ужасно привличане към зомбитата. Много се възбуждам на игри, където има женски зомбита и стоят с гръб към мен и когато започна да мастурбирам по тях, ме нападат и това ме възбужда адски много. Е, убивам си ги, но много ме кефи да гледам умрели пу**и. За филми със зомбита няма да говоря, защото наистина не е за вашата образована аудитория. Скоро съм намислил да изровя някой труп, женски, и да направя подобен прототип на чудовещето на Айнщайн, за да може да ми лапа на умряло. Как мислите? Това некрофилство ли е?

Artyom
05-12-2010, 12:38
А, да! И нека без нападки. Всички знаем, че светът не е мед и масло, а и както е казал един наш автор : "Разни хора, разни идеали" ;) :smt063 :smt079

wladk0yyy
05-12-2010, 12:38
ОМГ аман вече от ебавки ве. Тфа е форум в който трябва да споделяме проблемите си и един на друг да си помагаме, всеки ден се намира някой като тебе, но после като го налегне някой проблем ще търси помощ. :-x :-x :-x

BigFakeSmile
05-12-2010, 12:39
болен мозък..не те нападам :-D

wladk0yyy
05-12-2010, 12:39
А, да! И нека без нападки. Всички знаем, че светът не е мед и масло, а и както е казал един наш автор : "Разни хора, разни идеали" ;) :smt063 :smt079

Какво вече без нападки ве писна ми от такива ебавки да ти го туря ве п*тка майна

Artyom
05-12-2010, 12:41
Виж ми втория пост. А съветите се взимат от специалисти. Едва ли съм аз човекът, който трябва да те учи на елементарен морал. Имаш си мама и тати.
Та обратно към въпроса? Филмът "Zombie Strippers" ме подлуди. Не е ли по-добре да има такива стриптизьорки по тези клубове?

BlueFace
05-12-2010, 12:44
Няма достатъчно креативност ,идеята за некрофилството не е лоша ,но не си успял да я развиеш.Имаш още много да се развиваш в писането на темите ебавки.Ако трябваше да дам оценка би била 3ка.
След 1-2 годинки пробвай пак ;)

Artyom
05-12-2010, 12:47
Аха, а вие, когато имате някакъв проблем, само той е истина. Другите, ако изпитват привличане към нещо нестрандартно веднага е "фейк". Интересна логика. Пообразовай се малко. Свали очилата, погледни и ще разбереш, че има далеч по-кофти случаи от моя. Можеш да почетеш интересни факти за държавата Хаити. Но и тогава сигурно, понеже не можеш да приемеш различното, ще кажеш, че е "фейк".

BlueFace
05-12-2010, 12:54
Когато бях малък ме нападна едно зомби и ми разказа играта... то не че е зомби, но приличаше много на зомби. От тогава изпитвам ужасно привличане към зомбитата.

Yeaaa.....So real..... :smt023 8-)

Artyom
05-12-2010, 12:57
Ако ти изпитваш привличане към зомбита ще е истина, но ако някой от по-новите изпитва същото привличане - няма да е истина. Вие да не сте от някоя секта? :?

amk933
05-12-2010, 13:27
раздел лично творчество е малко по-надолу