PDA

View Full Version : Сляпа ли съм била ?



Meeto
05-12-2010, 13:34
Здравейте..

Имам проблем с 1 момче :о
С него се запознах преди 5 месеца във фейсбук.. След това почти всяка вечер си писахме в Скайп.. Чувствах го толкова близък..Все едно го познавам от години. След време той ме пита дали има шанс с 1 моя приятелка.. почувствах се ужасно.. . Станахме си много добри приятели, но , за жалост , най-добрата ми приятелка също се сприятели с него.. Не можех да спра да го ревнувам от нея, не можех и да спра да го харесвам..
Но той тръгна с 1 момиче.. 2 години по-малко от него.. После и с още една , да я наречем Т. , за която ми беше говорил .. Казах си " Нищо няма да излезе.. Той няма да ме хареса.." Но вътрешно усещах, че не е така.. Започнахме да излизаме .. Аз, той, и нашите най-добри приятели..
След 2 седмици момичето го скъса.. Тогава дойде и добрата новина за мен.. Най-добрата ми приятелка ми се обади и ми каза, че той ме харесва.. :-) ПОЛУДЯХ ОТ ЩАСТИЕ .. но все пак се замислих.. Той беше ходил с 2 години по-малка от него , която дори не е харесвал , а след последната му връзка , каза на най-добрата ми приятелка, че адски много ме харесва.. ( той не знаеше, че аз знам )
След 1 седмица, той ми сподели, че ме харесва и дори го беше страх да не би да тръгна с него от съжаление..
Тръгнахме :) но нещо в мен не можеше да го осъзнае.. Той ми каза, че ме е харесвал още когато е ходел с Т. , което ме зарадва, но и вбеси..
Минаха 4 прекрасни седмици.. Но започнахме да се виждахме все по-рядно.. Нещата вървяха на зле, но не правех нищо по въпроса.. :(
След време той дори започна да ме подминава и после скъса с мен.. Приех го.. доколкото е възможно.. Той не беше забравил Т...
И сега.. всеки път щом го видя се сещам колко прекрасно е било всичко.. Да си влюбен.. Да си обичан, а аз не го оцених.. :? Яд ме е.. Той беше всичко за мен.. А сега продължава да е приятел с най-добрата ми приятелка, а другите мои приятели ми натякват какъв к*рвар е..
Вече не си говорим , все едно не се познаваме.. искам да ви помоля за съвет.. МОЛЯ кажете ми как да направя нещата както бяха преди..?? Искам отново да си говорим .. не знам как да подходя... :( Мисля си, че едва ли някога вече ще се влюбя.. :( :(

nerazbranoZLO
05-12-2010, 13:49
Мисля си, че едва ли някога вече ще се влюбя.. :( :(
Не толкова песимистично!
Ще се влюбваш... Много...
Но накрая ще се установиш... (Ако разбираш какво намеквам)
Споко, забрави го, харесай си друг... :)

DqVoLsKoJeLaNiE
05-12-2010, 13:50
Приеми, че това е просто един спомен, край, минало, не се тормози. Не е единственото момче на земята, че толкова да се жалваш за него. Горе главата и продължавай напред! :) Знам какво ти е да озениш някой чак след края на връзката ви, но това в никакъв сучай не бива да те отчайва..."Повод за отчаяние-никога,просто урок." :) :)

05-12-2010, 16:06
Не се тревожи, ще се влюбиш отново.

Все така силно и пламенно!!

Elenichkaa
05-12-2010, 16:18
направи повече от това да забравиш.Прости,и Продължи.

SadBoy93
05-12-2010, 16:53
Според мен, щом искаш да си възстановите предишните взаимоотношения, трябва да говориш с него по този въпрос. Може би няма да е толкова лесно да го накараш да те обикне отново, но поне ще бъдете приятели, а това е първата крачка.