PDA

View Full Version : Да късам ли ...или не -съвет



ro6lio
05-12-2010, 13:52
така ..ами чудя се дали все още да се задържа с приятелката си ...
ние излизаме по 2-3 пъти най много на седмица... в един град сме......това за мен е мн как да кажа....ТЪПО :-x писна ми винаги аз трябва да и кажа "хайде да излезем" че да го направим :? "имам да уча""на балет съм""ще се къпя" и като и кажа добре поне за половин час и тя "ами то за мен тва е мн време"винаги избягва тия въпроси на живо и дума не обелва като и проговоря по сериозно ,а по скайп се измисля някакви клишета и из лиза ......ПФФФФФ :(

кво да ви кажа хора търпението ми е на изчерпване (3 месеца все така)за тея 3 месеца 1 път да ми е звъннала (аз си мисля че при положение че "Се обичаме" тва е мн странно)...

Чуствам се като някой мъжка П**ка .....че пиша тука в форума вместо да разреша проблема сам но изляза ли с нея поговоря ли и сериозно сиг ще скъсам с нея ....а не искам !
:(
Мисля че отношението ми е ..."СУПЕР ДОБРО"никога не съм яя обиждал нагробявал,подараци ала бала ...но имам чуството че нарочно го прави...ЗАЩо? какво трябва винаги да я пренебрегвам за да ми обърне внимание ли ???? :-o

silky92
05-12-2010, 14:00
Май приятелката ти не знае много какво иска. Може да си има работа ,да няма време ,но когато обичаш някой искаш да си постоянно с него ,не е ли така ? Може би е прекалено срамежлива и не се е отпуснала достатъчно пред теб за това време за това и на живо е тиха. Тъй като бях чела и другата ти тема ,бих ти казала ,ако имаш търпение и чувствата ти са истински поговори с нея и имай търпение.В крайна сметка ,ако нещата продължават така ,какъв е смисъла да си с нея ?

pamii
05-12-2010, 14:00
Може би все още се притеснява от теб .. Аз лично бих говорила с нея на тази тема без никакви заобиколки, и бих й дала още малко време. :)

ro6lio
05-12-2010, 14:18
силку92 незнаеш колко ми е тъпо :o
:(:( ако беше да съм с нея само зареди секса да съм приклиочил тази връзка още 1 месец...но не е така :(
но тя не оценява "добрината "ми :?
не че се фаля но съм сиг че са малко момчетата които стоя с едно момиче само заради обичта....

Mr_Crowley
05-12-2010, 14:31
Тегли й една на шундрата. Не се занимавай с глупости! :-o

Elenichkaa
05-12-2010, 14:38
преди доста време имаше период(разбирай пак няколко месеца) ми беше мн натоварено и изобщо незнам все още как издържах...имам предвид имахме доста тренировки..и + тва в училище беше доста изнервено...в нас също....поннякога ходех и в на наще офиса и замествах секретарката там :d (отдава ми се и казват че ми отива...бъзикат си се хората)....таааааа тогава и аз не обръщах внимание на моя..обаче като мина тоя период и всичко си тръгна по старому..така че спокойно.
всеки има такива периоди.ако си нямал и ти,щи имаш,вярвай ми!
аиде стига толко че изписах доста пространство а мразя да публикувам толкова "свой" думи.. :lol:
ПП :отнесоххх се и се размечтах за отминалите дниииииии!!!!!! 8-)

silky92
05-12-2010, 14:38
силку92 незнаеш колко ми е тъпо :o
:(:( ако беше да съм с нея само зареди секса да съм приклиочил тази връзка още 1 месец...но не е така :(
но тя не оценява "добрината "ми :?
не че се фаля но съм сиг че са малко момчетата които стоя с едно момиче само заради обичта....
Наистина са много малко тези момчета . Разбирам те идеално и точно за това ти казвам да бъдеш открит с нея и да поговорите . Вероятно тя изпитва чувства към теб ,но не са до толкова силни ,колкото твоите ,а и все още не се чувства спокойна и сигурна. Дано всичко все пак се оправи. Успех! :)

changess
05-12-2010, 16:24
Ъм има и такива хора. Не могат да показват и изразяват чувствата си изведнъж, трябва им време. Ако държиш на нея, не променяй отношението си, отвори темата на живо, внимателно и тя ще си каже. Ако не, знаеш какво да правиш.

ScarletBite
05-12-2010, 17:17
Ъм има и такива хора. Не могат да показват и изразяват чувствата си изведнъж, трябва им време. Ако държиш на нея, не променяй отношението си, отвори темата на живо, внимателно и тя ще си каже. Ако не, знаеш какво да правиш. +

SisinkaS
05-12-2010, 18:04
Спред мен я навиваш да излезете ако трябва и за 10 минути и казваш, че искаш да поговорите сериозно и и казваш за кво става въпрос, закво прави така и т.н. и или ти дава отговори или 'еби си майката' . Тва са чисти лапешки истории .. и аз тренирах до преди 1 месец здраво и бях яко в контра с наще ама все намирах време за приятеля си или приятелите ми без значение по кое време ще е щото държа на тях 8-)

valdesbg
05-12-2010, 18:12
Ем проблема е че си с държание тип мъжка пyтка :)

Показваш че се нуждаеш от нея. Айде бъди малко мъж и следващия път катоти каже че не ще да излизате и кажи "Ми окей, тогава аз ще ходя "там", с "тях, искахме да дойдеш с нас, ама.. жалко - губиш", като разбира се посочиш реални лица и събития.

Да види нашата че не си и вързан за полата. А ако не ти обърне внимание значи и толкова "се обичате".

Не си подритвай достойнството.

Успех!

HiM
05-12-2010, 18:47
Не си ли мислил, че я задушаваш, дай и малко свобода, остави я да диша, ако наистина държи на теб ще ти звънне, ако ли не - майната й, явно не изпитва нищо към теб. Стига си и ходил подир задните части, покажи й, че не ти пука чак толкова за нея, не бъди като кученце.

Пп: колкото повече внимание и време отделяш и колкото повече угаждаш на едно момиче и то не го оценява - шута отзад и да ходи да бере джоджен. Имай малко достойнство.

CupcakeMonster
05-12-2010, 19:24
Мда,колкото и да е заета все трябва да може да намери време за теб.Нали знаеш..има ли желание-има и начин.Явно нещо е объркана,остави я малко..смисъл..не й пиши често,оставяй я тя да се сети,не й звъни и не я карай да излизате да видиш какво ще направи.Ако те обича ще се зачуди защо го правиш и ще започне тя да те търси..Пробвай в срок от 1,2 седмици да кажем..
Пък ако не започне тя да те търси,хвани и говори с нея и директно си й кажи всичко и я питай Тя какво иска и защо не може да отдели малко време за теб.

ShtrudeL
05-12-2010, 19:34
какво трябва винаги да я пренебрегвам за да ми обърне внимание ли ????

Винаги - не...но да.

CupcakeMonster
05-12-2010, 19:36
какво трябва винаги да я пренебрегвам за да ми обърне внимание ли ????

Винаги - не...но да.

точно :)

BlueParadise
05-12-2010, 19:40
Пич,това ми е МНОГО познато ... сам знаеш най-доброто решение ... РЕЖИ,обещавам ти,че няма да изгубиш ...

IndependentGirl
05-12-2010, 19:43
Има ли желание - има и начин, ако няма желание - намира се оправдание.. нали знаеш? Сам си прави изводите.. :}

soul1199
05-12-2010, 20:49
поговорете сериозно или я късай

ro6lio
05-12-2010, 21:06
ами както казах на мен ми писна и преди няколко дена поговорих на сериозно с нея но на нея трябва да и изкарваш думите буквално от устата :(
пак и това "нЗ" , "може би " откакто съм с нея мн ги намразих тези думи честно...

ами немисля че я задушавам при положение че излзиаме 2 пъти сеедмично и то по 1-2 4аса...

направило ми е впечатление че аз винаги и казвам пръв "обичам те" и тя след това ,,,,,никога не ми е казвала първа и аз я попитах - Защо? и тя "ами просто немога да изразя чувствата си " ...


нз сиг ще пробвам да съм безразличен 1 седмица-2 пък да видим какво ще стане..но защо траа се стига до тука :o :?

valdesbg
05-12-2010, 21:11
Ей, ама мъжете сме много тъпо племе... Ако не ни се каже нещо директно.. не чаткаме от намек....

Авторе - все повече падаш в очите на девойката... що си подритваш самочувствието?

ro6lio
05-12-2010, 21:28
и аз това се питам...
нз може би мн съм се привързал към нея :(

valdesbg
05-12-2010, 21:35
Е това не ти е оправдание да си на повикване? Или поне не би трябвало.

Айде де.. малко воля, малко себеуважение, а-у.. Мъж си все пак.

Такива неща.

gabi_94
05-12-2010, 21:41
Виждам, че държиш на нея, а това за момчетата е рядко срещано и не ми се ще да ти казвам да я режеш....Затова по-добре изчакай една седмица без да я търсиш, да видим тя какво ще направи...ако не предприеме нищо, значи е глупачка и не осъзнава, че губи момче, което държи на нея! И стига сте му казвали да бъде горд и т.н. понеже бил мъж...Заради великата си гордост и мъжественост много момчета правите големи грешки!

bratignat
05-13-2010, 07:58
Върти те защото си много мил с нея. Мисли, че си и в кърпа вързан. Ако поставиш въпроса ребром, вероятно, няма да скъсате, а тя ще те скъса, с някое тъпо обяснение. Поне така ми се струва. Аз лично, бих й теглил шута защото има няколко вероятни сценария:
- почваш да й звъниш по-малко и да я игнорираш, за да види, че не може да прави каквото си иска. Тогава или тя те къса, за да не й "паднат акциите" или започва да се очовечава и спира с кокетните си игрички.
- Поставяш въпроса ребром и тя те къса. Има и малък шанс да започне да се извинява и да ти обещае, че нещата ще се променят, но....

Просто повечето, жени да не кажа всички, те поставят в графата "тоя къф е лесен", щом им покажеш интерес и се раздаваш с цялото си сърце. Имай го предвид.

bratignat
05-13-2010, 08:00
Виждам, че държиш на нея, а това за момчетата е рядко срещано и не ми се ще да ти казвам да я режеш....Затова по-добре изчакай една седмица без да я търсиш, да видим тя какво ще направи...ако не предприеме нищо, значи е глупачка и не осъзнава, че губи момче, което държи на нея! И стига сте му казвали да бъде горд и т.н. понеже бил мъж...Заради великата си гордост и мъжественост много момчета правите големи грешки!

А от голяма усложливост губим животните в нас и се прервръщаме в жалки пародии на хора. Много по-добре е да си сам и да знаеш, че си стойностен, отколкото да те мачкат, за да не се окажеш единствения сам в компанията.

dimitar_ak
05-13-2010, 08:12
Късай я пич. Постъпи като мъж.

uBuTo
05-13-2010, 10:51
Зарязвай я, не знае какво иска! Лапешка му работа! :? :o

ro6lio
05-15-2010, 12:15
пробвах да не я търся и изглежда има ефект
3 дена -4 не бях я търсел изобщо и тя започна сама да ме търси :)

MilenMns
05-15-2010, 13:16
Бате при мене беше подобно но 1 месец и в седмицата по 1 път , и ние уж се обичахме ама накрая излезна друго и и бих шута.. Омръзнал си и и сиг вече си в листа с пиятели там с няква привилегия ако си търсиш целувка от нея .. за тва не си трови нервите и я разкарай :)