PDA

View Full Version : Големи чикиджий ли сте?



Onaqdesidetomigimesi
05-12-2010, 14:09
Нека всеки си каже колко най много чикий си е удрял за 1 ден :grin: Започвам пръв,моят рекорд е 6-7 не помня точно ;-)

tainstvenomomi4e
05-12-2010, 14:11
О боже каква тема само. :-D 6/7 леле впечатлена съм. :grin: Ама и момичетата мастурбираме не забравяйте. :) 8)

Onaqdesidetomigimesi
05-12-2010, 14:15
нека и момичетата драскат :)

tainstvenomomi4e
05-12-2010, 14:16
Ок тогава моят рекорд е 2 :oops: не е много ама пак е нещо като за момиче почнало от скоро :)

Mr_Crowley
05-12-2010, 14:18
Ми не е като да не си посягам :oops: :oops: :oops:

ReachlessGirl
05-12-2010, 14:33
супер смислената тема просто .. :?

Onaqdesidetomigimesi
05-12-2010, 14:36
чикиджии се пише без Й бе ,от лъскане ти е изтекъл мозъка :D
Все едно то се знае за какво става въпрос :-|

bathory
05-12-2010, 14:44
супер смислената тема просто .. :?
абе ти не спираш да изказваш шибаното си мнение, което в голяма част от случаите не е свързано с въпроса.. за каква се мислиш? баси за теб няма сериозна тема! :? не че тази е де хD

Onaqdesidetomigimesi
05-12-2010, 14:46
Темата е напълно сериозна.. та никои не изказва постиженията си.. само оффтопик :evil:

Gr0zDan0v
05-12-2010, 15:08
супер смислената тема просто .. :? ми тука е раздел ''секс'' ти кви теми искаш като искаш ''по-смислени теми'' разглеждай другите раздели... :? :? :?

ReachlessGirl
05-12-2010, 15:13
абе ти не спираш да изказваш шибаното си мнение, което в голяма част от случаите не е свързано с въпроса.. за каква се мислиш? баси за теб няма сериозна тема! :? не че тази е де хD
Шибано или не .. МОЕ СИ Е като не ти харесва си е твой проблем, който не ме вълнува .. :-|

Gr0zDan0v щом те вълнува кой по колко пъти се изпразва на ден ок .. ЗА МЕН това е излишно!! .. :lol:

bathory
05-12-2010, 15:25
абе ти не спираш да изказваш шибаното си мнение, което в голяма част от случаите не е свързано с въпроса.. за каква се мислиш? баси за теб няма сериозна тема! :? не че тази е де хD
Шибано или не .. МОЕ СИ Е като не ти харесва си е твой проблем, който не ме вълнува .. :-|

Gr0zDan0v щом те вълнува кой по колко пъти се изпразва на ден ок .. ЗА МЕН това е излишно!! .. :lol:
брей егати самочувствието.. точно от ей такива лайна, като теб ми се драйфа.. мислите се за нещо повече, а не виждате какви сте всъщност. и като не те вълнува темичката ъъ защо я проверяваш? :lol:

ReachlessGirl
05-12-2010, 15:33
брей егати самочувствието.. точно от ей такива лайна, като теб ми се драйфа.. мислите се за нещо повече, а не виждате какви сте всъщност. и като не те вълнува темичката ъъ защо я проверяваш? :lol:
защото ми е скучно и няма к'во да правя ..

иначе.. селските изпълнения някъде другаде си ги бутай!
Като не можеш с друго освен с псувни си проличава до къде ти се простира културата .. :lol:

точка!! ..

NaGaStYlE
05-12-2010, 17:37
темата карти ле,пак ще има с кво да се смея

bathory
05-12-2010, 17:54
брей егати самочувствието.. точно от ей такива лайна, като теб ми се драйфа.. мислите се за нещо повече, а не виждате какви сте всъщност. и като не те вълнува темичката ъъ защо я проверяваш? :lol:
защото ми е скучно и няма к'во да правя ..

иначе.. селските изпълнения някъде другаде си ги бутай!
Като не можеш с друго освен с псувни си проличава до къде ти се простира културата .. :lol:

точка!! ..
аууу :lol: ще си ги бутам където искам.. ти нали си гражданка, не си простачка ми радвай се бе. и не знам къде ги видя тези псувни, но нищо.. 8-)

ipxz
05-12-2010, 18:07
моят рекорд е 9,


Е големи чикиджии нямащо,тук се хвалят с по 5-6 тека а реално като правят секс след третия викат че не могат вече и се изморили,баси мъжете,плюнки :D

Относно секса замисляла ли си се, че може момичето да ни е отвратило от него, все пак повечето са дървета тъй че е по-приятно да си пошляпаш отколкото да се занимаваш с някоя.

SexyBitch
05-12-2010, 18:19
Ми аз си скречвам поне веднъж на ден , но иначе рекордът ми е 6 пъти за 1 ден . :oops: :oops:

Artyom
05-12-2010, 18:25
Всеки път като гледам филми със зомбита :)

Onaqdesidetomigimesi
05-12-2010, 18:43
Всеки път като гледам филми със зомбита :)
аз па си падам по покемони :) най ме кефи пикачу като се чука с арбок :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

DENKAZ
05-12-2010, 19:00
ем не съм някакъв манияк :D

ozzy
05-12-2010, 19:02
ми тоя бицепс от кво мислите че е ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Onaqdesidetomigimesi
05-12-2010, 19:05
ми тоя бицепс от кво мислите че е ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
по тази логика аз требва съм като Арнолд повреме на снимките на Конан варварина хаха :::

SonataArctica
05-12-2010, 19:18
О боже мой :lol: Вие по 7/8 - 9 :lol: Аз съм лъскал макс 2 пъти на ден :lol:

Onaqdesidetomigimesi
05-13-2010, 07:54
пишете не се срамете! :evil:

Artyom
05-13-2010, 08:06
Всеки път като гледам филми със зомбита :)
аз па си падам по покемони :) най ме кефи пикачу като се чука с арбок :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
да е и аз преди по покемони, после мина модата и започна ю ги о и накрая един дето приличаше на зомби ми разказа играта и до ден днешен изхвърлям барута си по зомбита

Callisto
05-13-2010, 08:13
Не го правя принципно, но се случва от време на време с гаджето да се гледаме и да се самозадоволяваме или да гледаме някой филм и 2мата с ръце м/у краката под одялцето. :D Пронципно правя много редовен секс и не испитвам нужда да се самозадоволявам. Като стана има секс, като се прибера у нас гаджето ме хваща, завлича ме в банята за по 1 душ да си вземем заедно, натискаме си се под водата и прибягваме към орална любов или секс, а вечерта пак секс. :D

Междодругото какво значи, че жените са дървета? :D Ти като не си ги възбудил достатъчно, че да им е кеф да ти доставят удоволствие какво искаш? :D
Аз лично много обичам да съм активна. Любимата ми поза е "ездачката" и много ме радва да съм активна, харесва ми да контролирам проникването, скоростта, ъгъла и да слушам как гаджето ми тихичко си стене и е адски възбуден. :) Като не искаш момичето да е дърво кажи и какво обичаш, какво принципно искаш и това е. Предразположи я 1/2 пъти много добре и повече доживот няма да се стеснява да е активна. :)

Grassh0pper
05-13-2010, 13:36
супер смислената тема просто .. :?

Просто нямам търпение да ти премахнат и това акаунтче... толкова ми лазиш по нервите с твойте велики изказвания , че просто няма спор по въпроса... До сега не съм видял НИТО едно СМИСЛЕНО мнение от теб в този раздел освен някакви критики към самата тема или автора.. Разбрахме , че си най-свещенното момиче , но стига де.. Защо просто не влизаш в "Кофа" ... там може да си намериш темата за теб.
* Авторът ... прощавай за оф-топика.

Reaper93
05-13-2010, 14:04
супер смислената тема просто .. :?

Просто нямам търпение да ти премахнат и това акаунтче... толкова ми лазиш по нервите с твойте велики изказвания , че просто няма спор по въпроса... До сега не съм видял НИТО едно СМИСЛЕНО мнение от теб в този раздел освен някакви критики към самата тема или автора.. Разбрахме , че си най-свещенното момиче , но стига де.. Защо просто не влизаш в "Кофа" ... там може да си намериш темата за теб.
* Авторът ... прощавай за оф-топика.

:shock: Мислиш като мен :D

П.П.Авторът.. и от мен прощавай :D

Vannesa
05-13-2010, 14:17
Май все повече хора мислят така..
По темата - 6. И хич не ме интересува :lol:

TulamoreDew
05-13-2010, 14:22
Max 3!Повече не съм се опитвал,че ме хваща срам от самия себе си какъв чикиджия съм,пък и не ми е кеф толкова 8-)

Onaqdesidetomigimesi
05-13-2010, 14:33
Max 3!Повече не съм се опитвал,че ме хваща срам от самия себе си какъв чикиджия съм,пък и не ми е кеф толкова 8-)
че кое му е срамното :) аз се гордея колко много сперма имам :grin:

Vannesa
05-13-2010, 14:35
Max 3!Повече не съм се опитвал,че ме хваща срам от самия себе си какъв чикиджия съм,пък и не ми е кеф толкова 8-)
че кое му е срамното :) аз се гордея колко много сперма имам :grin:
Ахахахахаааа :lol: :lol: :lol: Да има повече като тебе ... :lol:

PhoneiX666
05-13-2010, 15:59
Еми случвало ми се по 6-7 пъти на ден :P
Някаде бях чул, че от праене на много ножки ти расте оная работа,ама ако беше така, то моята трябва да е станала вече 60 санта. 8)

Onaqdesidetomigimesi
05-13-2010, 19:11
драскаите бе темата не трябва да потъва надоле!

това е заповед! :smt029

justunique
05-13-2010, 20:20
...

Onaqdesidetomigimesi
05-14-2010, 08:22
http://photos.mayaiv.com/wp-includes/images/smilies/jerkoff.gif
;-)

AlaBalaa
05-14-2010, 08:30
брей егати самочувствието.. точно от ей такива лайна, като теб ми се драйфа.. мислите се за нещо повече, а не виждате какви сте всъщност. и като не те вълнува темичката ъъ защо я проверяваш? :lol:
защото ми е скучно и няма к'во да правя ..

иначе.. селските изпълнения някъде другаде си ги бутай!
Като не можеш с друго освен с псувни си проличава до къде ти се простира културата .. :lol:

точка!! ..
hilary hilary... нямала какво да прави хайде сега... не се прави на светица да избягваш темата знаем те, че биеш на всички рекордите :D и bathory кога е псувал ? ха-ха та hilary ...

по темата най-много 2пъти...

Mazacha
05-14-2010, 08:35
ем на 16 съм прая си редовно секс ама поне 8-10 пъти ако не го лъсна по 20 мин не върви :oops: :oops: :lol: :grin:

Grassh0pper
05-14-2010, 09:26
брей егати самочувствието.. точно от ей такива лайна, като теб ми се драйфа.. мислите се за нещо повече, а не виждате какви сте всъщност. и като не те вълнува темичката ъъ защо я проверяваш? :lol:
защото ми е скучно и няма к'во да правя ..

иначе.. селските изпълнения някъде другаде си ги бутай!
Като не можеш с друго освен с псувни си проличава до къде ти се простира културата .. :lol:

точка!! ..
hilary hilary... нямала какво да прави хайде сега... не се прави на светица да избягваш темата знаем те, че биеш на всички рекордите :D и bathory кога е псувал ? ха-ха та hilary ...

по темата най-много 2пъти...

Моля ти се.. Хилари и "опетняване" на свойте органи.... Чувала ли си подобно нещо.. ?!? Горката можем да я пратим в манастир за "Доживотни девствени и запазени за отвъдното" :lol: :D

По темата - 2... не съм се старал рекорди чак да поставям 8-)

DarthLord
05-15-2010, 17:26
за един ден около 4 пъти

gogo4o4o
05-15-2010, 20:00
3 най-много

fear4o
05-15-2010, 20:54
пфф не намирам време за повече от 3 пъти или наще ше нахълтат или като първия геймър ще се зомбирам в некоя игрица :D :D

Force_bladeR
05-15-2010, 22:15
Защо дясната ръка е по-силна от лявата? :lol:

ef4etyYy
05-15-2010, 22:17
Защо дясната ръка е по-силна от лявата? :lol: .. ЩОТО МОЖЕ! :razz: :booooomb:

fear4o
05-15-2010, 22:17
Защо дясната ръка е по-силна от лявата? :lol: a левичарите къде ги изостави??? бтл наи-яко е като ги сменяш :D :D

ef4etyYy
05-15-2010, 22:21
Защо дясната ръка е по-силна от лявата? :lol: a левичарите къде ги изостави??? бтл наи-яко е като ги сменяш :D :D не само, че е по-яко, ами и трябва, щото иначе ше си с различни мускули на двете ръце .. единия пилешки другия такъф як :razz: :booooomb:

fear4o
05-15-2010, 22:23
Защо дясната ръка е по-силна от лявата? :lol: a левичарите къде ги изостави??? бтл наи-яко е като ги сменяш :D :D не само, че е по-яко, ами и трябва, щото иначе ше си с различни мускули на двете ръце .. единия пилешки другия такъф як :razz: :booooomb: Ставаш груба! А и ти що мислиш че не се стягам когато съм с къс ръкав и в присъствието на момиче?? Леко ако продължавам така ще комплексирам културистите :lol: :lol: :lol:

ef4etyYy
05-15-2010, 22:34
Защо дясната ръка е по-силна от лявата? :lol: a левичарите къде ги изостави??? бтл наи-яко е като ги сменяш :D :D не само, че е по-яко, ами и трябва, щото иначе ше си с различни мускули на двете ръце .. единия пилешки другия такъф як :razz: :booooomb: Ставаш груба! А и ти що мислиш че не се стягам когато съм с къс ръкав и в присъствието на момиче?? Леко ако продължавам така ще комплексирам културистите :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: спри с тия чекии бате, спирай ги, влияят ти на мозъка :lol: :booooomb:

fear4o
05-15-2010, 22:36
Защо дясната ръка е по-силна от лявата? :lol: a левичарите къде ги изостави??? бтл наи-яко е като ги сменяш :D :D не само, че е по-яко, ами и трябва, щото иначе ше си с различни мускули на двете ръце .. единия пилешки другия такъф як :razz: :booooomb: Ставаш груба! А и ти що мислиш че не се стягам когато съм с къс ръкав и в присъствието на момиче?? Леко ако продължавам така ще комплексирам културистите :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: спри с тия чекии бате, спирай ги, влияят ти на мозъка :lol: :booooomb:
e то ако беше толкоз лесно... намалявам ги спокойно :D :D

banan4ireloaded
05-15-2010, 23:48
О боже каква тема само. :-D 6/7 леле впечатлена съм. :grin: Ама и момичетата мастурбираме не забравяйте. :) 8)

Не ви забравяме кажи си сега ти :D
При мен е 5 :oops: ама не съм пробвал повече, но мисля че мога още доста :grin: :grin: :grin:

fear4o
05-16-2010, 08:50
О боже каква тема само. :-D 6/7 леле впечатлена съм. :grin: Ама и момичетата мастурбираме не забравяйте. :) 8)

Не ви забравяме кажи си сега ти :D
При мен е 5 :oops: ама не съм пробвал повече, но мисля че мога още доста :grin: :grin: :grin:
+1 Който иска намира начин!! а иначе даа я да чуем момичетата че ми стана интересно

just_me_and_i
05-16-2010, 12:11
да

Alex3nd
05-16-2010, 13:23
Чекиджий :razz: http://www.free-emoticons.co.uk/emoticons/Banana/waching.gif

Onaqdesidetomigimesi
05-16-2010, 15:18
Защо дясната ръка е по-силна от лявата? :lol: a левичарите къде ги изостави??? бтл наи-яко е като ги сменяш :D :D
не мога с лявата.. не ми е удобно :smt102

susupected
05-16-2010, 15:29
на мен ми се е случвало и по 4 пъти на ден :grin: :D

fear4o
05-16-2010, 17:06
на мен ми се е случвало и по 4 пъти на ден :grin: :D не се кефи мн има и такива дето по 6-7 пъти го правят ама някои само с дясната ръка :D :D

FamauseBaby
05-16-2010, 17:30
еми п0 веднЪж мн0го рядк0 2 пъти :oops:

vankatawe
05-16-2010, 17:38
на мен ми се е случвало и по 4 пъти на ден :grin: :D не се кефи мн има и такива дето по 6-7 пъти го правят ама някои само с дясната ръка :D :D
някои само с десислава а :-D
както казваше един приятел.. :
твоята женичка е десната ръчичка :lol: :lol: :D :-D :grin:

fear4o
05-16-2010, 17:52
на мен ми се е случвало и по 4 пъти на ден :grin: :D не се кефи мн има и такива дето по 6-7 пъти го правят ама някои само с дясната ръка :D :D
някои само с десислава а :-D
както казваше един приятел.. :
твоята женичка е десната ръчичка :lol: :lol: :D :-D :grin:
+1 щом ти доставя удоволствие няма значение ръка ли е жена ли или е крава

Alex3nd
05-16-2010, 18:30
Точно, моята е Деси http://www.free-emoticons.co.uk/emoticons/Banana/waching.gif

stupid0boy
05-16-2010, 19:15
брей егати самочувствието.. точно от ей такива лайна, като теб ми се драйфа.. мислите се за нещо повече, а не виждате какви сте всъщност. и като не те вълнува темичката ъъ защо я проверяваш? :lol:
защото ми е скучно и няма к'во да правя ..

иначе.. селските изпълнения някъде другаде си ги бутай!
Като не можеш с друго освен с псувни си проличава до къде ти се простира културата .. :lol:

точка!! ..
hilary hilary... нямала какво да прави хайде сега... не се прави на светица да избягваш темата знаем те, че биеш на всички рекордите :D и bathory кога е псувал ? ха-ха та hilary ...

по темата най-много 2пъти...

Моля ти се.. Хилари и "опетняване" на свойте органи.... Чувала ли си подобно нещо.. ?!? Горката можем да я пратим в манастир за "Доживотни девствени и запазени за отвъдното" :lol: :D

По темата - 2... не съм се старал рекорди чак да поставям 8-)

Izwinqwam se za towa, che pisha na latinica... no wsy6tnost wse mi e taq...

Samo se pitam... Kakwo protiw imate Hilary... Kakwi manastiri k'wo ne6to... Zashto napadate edno ot nai - normalnite momicheta w tozi forum... Wie za k'wi se mislite mojete li da mi otgoworite...
Jalki... Jalki ste qwno... T'wa, che tq ne iska cqla bylgariq da znae za seksualnite i prejiwqwaniq e normalno.... pFffffFff....

Sorry za SPAM-a

Sc0field
05-16-2010, 19:40
И аз предварително се извинявам за спама.
stupid0boy дразни ме това, че си налага мнението. Щом нещо на нея не и харесва начи никой не тряя да го прави или никой не трябва да го харесва. Да каже " не правя такива неща" или "това е супер глупаво за мен " и готово... за това изказване никой не може да и каже нищо щото тва си е нейно мнение.

По темата: Веднъж се пробвах и не помня точно, но май на 5тия път спрях щото ми стана безинтересно :D

fear4o
05-16-2010, 19:57
Само веднъж??Леле изоставаш :D :D

Sc0field
05-16-2010, 20:56
Само веднъж??Леле изоставаш :D :D

Има нещо вярно :D

PePsImAn
05-16-2010, 21:51
7 пъти е рекорда ми :grin:

snake223071
05-16-2010, 23:18
на мен ми се е случвало и по 4 пъти на ден :grin: :D не се кефи мн има и такива дето по 6-7 пъти го правят ама някои само с дясната ръка :D :D

аз 6-7 ама с лявата :p

banan4ireloaded
05-16-2010, 23:22
Max 3!Повече не съм се опитвал,че ме хваща срам от самия себе си какъв чикиджия съм,пък и не ми е кеф толкова 8-)
че кое му е срамното :) аз се гордея колко много сперма имам :grin:
Ахахахахаааа :lol: :lol: :lol: Да има повече като тебе ... :lol:

Има, имааа :grin: :grin: :grin: :D

banan4ireloaded
05-16-2010, 23:26
на мен ми се е случвало и по 4 пъти на ден :grin: :D не се кефи мн има и такива дето по 6-7 пъти го правят ама някои само с дясната ръка :D :D
някои само с десислава а :-D
както казваше един приятел.. :
твоята женичка е десната ръчичка :lol: :lol: :D :-D :grin:
+1 щом ти доставя удоволствие няма значение ръка ли е жена ли или е крава

+1
или бик или слон или акула или резачка, :D няма значение стига да ти е кеф :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Grassh0pper
05-17-2010, 06:11
брей егати самочувствието.. точно от ей такива лайна, като теб ми се драйфа.. мислите се за нещо повече, а не виждате какви сте всъщност. и като не те вълнува темичката ъъ защо я проверяваш? :lol:
защото ми е скучно и няма к'во да правя ..

иначе.. селските изпълнения някъде другаде си ги бутай!
Като не можеш с друго освен с псувни си проличава до къде ти се простира културата .. :lol:

точка!! ..
hilary hilary... нямала какво да прави хайде сега... не се прави на светица да избягваш темата знаем те, че биеш на всички рекордите :D и bathory кога е псувал ? ха-ха та hilary ...

по темата най-много 2пъти...

Моля ти се.. Хилари и "опетняване" на свойте органи.... Чувала ли си подобно нещо.. ?!? Горката можем да я пратим в манастир за "Доживотни девствени и запазени за отвъдното" :lol: :D

По темата - 2... не съм се старал рекорди чак да поставям 8-)

Izwinqwam se za towa, che pisha na latinica... no wsy6tnost wse mi e taq...

Samo se pitam... Kakwo protiw imate Hilary... Kakwi manastiri k'wo ne6to... Zashto napadate edno ot nai - normalnite momicheta w tozi forum... Wie za k'wi se mislite mojete li da mi otgoworite...
Jalki... Jalki ste qwno... T'wa, che tq ne iska cqla bylgariq da znae za seksualnite i prejiwqwaniq e normalno.... pFffffFff....

Sorry za SPAM-a

Дразни ме факта , че нейното мнение се налага на цялата тема , независимо дали е права или не. Това ме дразни... !!! :-o

ReachlessGirl
05-17-2010, 08:59
Дразни ме факта , че нейното мнение се налага на цялата тема , независимо дали е права или не. Това ме дразни... !!! :-o
.. къде видя тема в целия този спам бе?!? .. :lol:

fear4o
05-17-2010, 09:41
Дразни ме факта , че нейното мнение се налага на цялата тема , независимо дали е права или не. Това ме дразни... !!! :-o
.. къде видя тема в целия този спам бе?!? .. :lol: е срещат се и отговори по темата :-D :-D

ef4etyYy
05-17-2010, 12:00
+1
или бик или слон или акула или резачка, :D няма значение стига да ти е кеф :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :shock: :shock: :shock: :booooomb:

banan4ireloaded
05-17-2010, 15:19
+1
или бик или слон или акула или резачка, :D няма значение стига да ти е кеф :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :shock: :shock: :shock: :booooomb:

ей Ева не се учудвай така :lol: :lol: :lol:

iv4oiv
05-17-2010, 16:24
Всичко под 7-8 на ден е аматьорска работа. Ако някой ще поставя рекорди да мисли за над 15-20 :D

fear4o
05-17-2010, 17:22
Добре са ме агитираш да се надрусам с екстази да зема виагра и да ти ги ударя 25-30 пъти за 1 ден ! недей така то повече от 10 на ден си става нимфомания

banan4ireloaded
05-17-2010, 17:41
Всичко под 7-8 на ден е аматьорска работа. Ако някой ще поставя рекорди да мисли за над 15-20 :D

един фр ми разправя че е стигал до 17 :D :shock: :shock: :shock:

fear4o
05-17-2010, 17:43
Всичко под 7-8 на ден е аматьорска работа. Ако някой ще поставя рекорди да мисли за над 15-20 :D

един фр ми разправя че е стигал до 17 :D :shock: :shock: :shock:
ебати пича а ако успее и пред комисия да ги докара напрао рекорд ще постави ;)

Addiced
05-17-2010, 18:29
абе ти не спираш да изказваш шибаното си мнение, което в голяма част от случаите не е свързано с въпроса.. за каква се мислиш? баси за теб няма сериозна тема! :? не че тази е де хD
Шибано или не .. МОЕ СИ Е като не ти харесва си е твой проблем, който не ме вълнува .. :-|

Gr0zDan0v щом те вълнува кой по колко пъти се изпразва на ден ок .. ЗА МЕН това е излишно!! .. :lol:

еми на ден за да бъда честен по 10 пъти и тези 10 пути в на хилари устата ама пак немога да и я напълна да млъкне :? мноо голяма уста има :shock:

banan4ireloaded
05-17-2010, 20:21
абе ти не спираш да изказваш шибаното си мнение, което в голяма част от случаите не е свързано с въпроса.. за каква се мислиш? баси за теб няма сериозна тема! :? не че тази е де хD
Шибано или не .. МОЕ СИ Е като не ти харесва си е твой проблем, който не ме вълнува .. :-|

Gr0zDan0v щом те вълнува кой по колко пъти се изпразва на ден ок .. ЗА МЕН това е излишно!! .. :lol:

еми на ден за да бъда честен по 10 пъти и тези 10 пути в на хилари устата ама пак немога да и я напълна да млъкне :? мноо голяма уста има :shock:

еми ако трябва ще помагам макар че не я познавам :lol: ама нищо щи ти помогна

asp1r1n94
05-17-2010, 20:43
Докато четях се сетих за нещо :
Знаете ли кой е най-лошият кошмар на мъжа?
Когато дясната му ръка каже ,че си е намерила друг...
:D :D :D

ef4etyYy
05-17-2010, 20:49
+1
или бик или слон или акула или резачка, :D няма значение стига да ти е кеф :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :shock: :shock: :shock: :booooomb:

ей Ева не се учудвай така :lol: :lol: :lol: не се учудвай вика :shock: ти каза РЕЗАЧКА :shock: :shock: не се учудвай :razz: искам да го видя това, моля моля моля :oops: :razz: момче, неспасяем случай си 8-)
амм, fear4o - май забрави че мъжа ми е нимфоман 8-) ама той не прави по повече от 10 на ден, той прави 1-2 максимум 3 :lol: :booooomb:

DieselBlood
05-17-2010, 21:00
Ми достигал съм до 6-7,ама повече не мога,а и не искам.

ReachlessGirl
05-18-2010, 03:28
banan4ireloaded и Addiced мечтите ви са безплатни ..

fear4o
05-18-2010, 07:16
Докато четях се сетих за нещо :
Знаете ли кой е най-лошият кошмар на мъжа?
Когато дясната му ръка каже ,че си е намерила друг...
:D :D :D ОМГ :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

banan4ireloaded
05-18-2010, 10:51
banan4ireloaded и Addiced мечтите ви са безплатни ..

+1 хаха тва ми хареса
май ще излезеш по-свястна от това което те изкарват всички :D :D :D

banan4ireloaded
05-18-2010, 10:52
+1
или бик или слон или акула или резачка, :D няма значение стига да ти е кеф :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :shock: :shock: :shock: :booooomb:

ей Ева не се учудвай така :lol: :lol: :lol: не се учудвай вика :shock: ти каза РЕЗАЧКА :shock: :shock: не се учудвай :razz: искам да го видя това, моля моля моля :oops: :razz: момче, неспасяем случай си 8-)
амм, fear4o - май забрави че мъжа ми е нимфоман 8-) ама той не прави по повече от 10 на ден, той прави 1-2 максимум 3 :lol: :booooomb:

сори не става мъжа ти ще ревнува :lol: :lol: :lol: :lol:

fear4o
05-18-2010, 18:08
+1
или бик или слон или акула или резачка, :D няма значение стига да ти е кеф :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :shock: :shock: :shock: :booooomb:

ей Ева не се учудвай така :lol: :lol: :lol: не се учудвай вика :shock: ти каза РЕЗАЧКА :shock: :shock: не се учудвай :razz: искам да го видя това, моля моля моля :oops: :razz: момче, неспасяем случай си 8-)
амм, fear4o - май забрави че мъжа ми е нимфоман 8-) ама той не прави по повече от 10 на ден, той прави 1-2 максимум 3 :lol: :booooomb:

сори не става мъжа ти ще ревнува :lol: :lol: :lol: :lol:
Мъжа й e супер пич!(познавам ги и 2мата доста добре) така че спокойно няма да ревнува най-много да дойде да ти помогне с резачката :razz: :razz:

banan4ireloaded
05-18-2010, 18:57
+1
или бик или слон или акула или резачка, :D няма значение стига да ти е кеф :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :shock: :shock: :shock: :booooomb:

ей Ева не се учудвай така :lol: :lol: :lol: не се учудвай вика :shock: ти каза РЕЗАЧКА :shock: :shock: не се учудвай :razz: искам да го видя това, моля моля моля :oops: :razz: момче, неспасяем случай си 8-)
амм, fear4o - май забрави че мъжа ми е нимфоман 8-) ама той не прави по повече от 10 на ден, той прави 1-2 максимум 3 :lol: :booooomb:

сори не става мъжа ти ще ревнува :lol: :lol: :lol: :lol:
Мъжа й e супер пич!(познавам ги и 2мата доста добре) така че спокойно няма да ревнува най-много да дойде да ти помогне с резачката :razz: :razz:

:D :D ти всъщност как се казваш че аз може би съм чувал за тебе :D
аз съм Цецо :)

fear4o
05-18-2010, 19:01
Аз съм Сашо приятно ми е!
Бтл къв спам си ударихме тука с теб :D :D

Grassh0pper
05-18-2010, 19:26
Докато четях се сетих за нещо :
Знаете ли кой е най-лошият кошмар на мъжа?
Когато дясната му ръка каже ,че си е намерила друг...
:D :D :D

Аспирине.. вече си моят идол :D
Поздрав за всички спамери , коментатори , странични наблюдатели , хора и Хилари : http://www.youtube.com/watch?v=gLQrbo_i2Zw

fear4o
05-18-2010, 19:27
Докато четях се сетих за нещо :
Знаете ли кой е най-лошият кошмар на мъжа?
Когато дясната му ръка каже ,че си е намерила друг...
:D :D :D

Аспирине.. вече си моят идол :D
Поздрав за всички спамери , коментатори , странични наблюдатели и Хилари : http://www.youtube.com/watch?v=gLQrbo_i2Zw
пфф аве нещо Хилари мн "фенове" събира. :D :D :D

banan4ireloaded
05-18-2010, 20:58
Аз съм Сашо приятно ми е!
Бтл къв спам си ударихме тука с теб :D :D

хаха спам е меко казано!
:D :D ще вземе някой модератор сега да ни накаже :D
или модераторкаа :smt003 :smt003 :lol:

petersl55
05-18-2010, 21:00
Ей ЧиКиджии ](*,) :smt021

fear4o
05-19-2010, 09:08
Аз съм Сашо приятно ми е!
Бтл къв спам си ударихме тука с теб :D :D

хаха спам е меко казано!
:D :D ще вземе някой модератор сега да ни накаже :D
или модераторкаа :smt003 :smt003 :lol:
зависи коя модераторка и зависи как ще ни накаже :D :D

Reaper93
05-19-2010, 10:42
Аз съм Сашо приятно ми е!
Бтл къв спам си ударихме тука с теб :D :D

хаха спам е меко казано!
:D :D ще вземе някой модератор сега да ни накаже :D
или модераторкаа :smt003 :smt003 :lol:
зависи коя модераторка и зависи как ще ни накаже :D :D

Кво намекваш на модераторките? :lol: 8-)

krokkrok
05-19-2010, 10:47
Аз съм Сашо приятно ми е!
Бтл къв спам си ударихме тука с теб :D :D

хаха спам е меко казано!
:D :D ще вземе някой модератор сега да ни накаже :D
или модераторкаа :smt003 :smt003 :lol:
зависи коя модераторка и зависи как ще ни накаже :D :D

Кво намекваш на модераторките? :lol: 8-)

"Spamming for a spanking" ? 8-)

val181
05-19-2010, 13:44
моя рекорд е 3 пъти за ден

fear4o
05-19-2010, 16:53
Аз съм Сашо приятно ми е!
Бтл къв спам си ударихме тука с теб :D :D

хаха спам е меко казано!
:D :D ще вземе някой модератор сега да ни накаже :D
или модераторкаа :smt003 :smt003 :lol:
зависи коя модераторка и зависи как ще ни накаже :D :D

Кво намекваш на модераторките? :lol: 8-)

"Spamming for a spanking" ? 8-)
+11111
Намеквам, че която и да дойде няма да си тръгне разочарована!

Reaper93
05-19-2010, 17:00
Аз съм Сашо приятно ми е!
Бтл къв спам си ударихме тука с теб :D :D

хаха спам е меко казано!
:D :D ще вземе някой модератор сега да ни накаже :D
или модераторкаа :smt003 :smt003 :lol:
зависи коя модераторка и зависи как ще ни накаже :D :D

Кво намекваш на модераторките? :lol: 8-)

"Spamming for a spanking" ? 8-)
+11111
Намеквам, че която и да дойде няма да си тръгне разочарована!

http://cs-bg.info/forum/images/smilies/csbg_huh.gif http://cs-bg.info/forum/images/smilies/worthy.gif

Team
05-19-2010, 18:26
днеска пробвах да видя колко мога да си ударя за 1 ден и стигнах до 4(с триста зора) :D :D :D това е повече немога ;дд изцедих се като лимон :razz: :razz: :razz: :razz:

FightMySelf
05-19-2010, 23:08
Плочките в банята ми викат татко

producenta
05-19-2010, 23:13
прочетох ви коментарите


АМИН

pubera
05-20-2010, 06:43
прочетох ви коментарите


АМИН
+1

sifon4o
05-20-2010, 08:40
пфф май си докарах инфекция вчера 8-)

не се ебавам два дена си давам спокойствие сега и след тва дано е ок :D

Team
05-20-2010, 11:05
Плочките в банята ми викат татко :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

HaShhBrOwNiE
05-21-2010, 22:58
5 :oops:

UNITED
05-22-2010, 07:39
Ако го направя повече от два пъти ме боли кура,но имам рекорд 4 пъти и го постигнах първия ден сега вече не бих могъл :razz: :razz: :razz:

firestone224
05-22-2010, 07:58
от най-големите.. :x :razz: :razz: :D

mlakniwe
05-22-2010, 08:12
Аз всеки ден по 6-7-За сутрин, в даскало, наобяд, вечерта, преди лягане, посреднощ, на Private Spice и там още нещо беше, но го забрайх :P :D

bathory
05-22-2010, 12:01
.......

еми на ден за да бъда честен по 10 пъти и тези 10 пути в на хилари устата ама пак немога да и я напълна да млъкне :? мноо голяма уста има :shock:
:razz: :razz: :razz:

TheShark
05-23-2010, 15:58
Незнам ,но аз след като набия една ми минава мерака за още даже понякога след като свърша и продължа имам неприятно чувство което ме кара да спра//

Reaper93
05-23-2010, 17:41
Аз всеки ден по 6-7-За сутрин, в даскало, наобяд, вечерта, преди лягане, посреднощ, на Private Spice и там още нещо беше, но го забрайх :P :D

Hustler уе брат, Hustler... :lol: :lol:

fear4o
05-23-2010, 18:17
Аз всеки ден по 6-7-За сутрин, в даскало, наобяд, вечерта, преди лягане, посреднощ, на Private Spice и там още нещо беше, но го забрайх :P :D

Hustler уе брат, Hustler... :lol: :lol:
може и Playboy!

1234565
05-23-2010, 20:55
и freeXtv

Onaqdesidetomigimesi
05-31-2010, 11:53
Незнам ,но аз след като набия една ми минава мерака за още даже понякога след като свърша и продължа имам неприятно чувство което ме кара да спра//
синко това е ясно тука не става въпрос да сваршваш 20 пати без почивка,тва никои не може го направи :)

vaseto0o
05-31-2010, 13:47
Леле каратиста бил голям чикибоец ве :D То в Разград като видях кви момичета, нормално :smt011

robertdowney
05-31-2010, 15:23
брей егати самочувствието.. точно от ей такива лайна, като теб ми се драйфа.. мислите се за нещо повече, а не виждате какви сте всъщност. и като не те вълнува темичката ъъ защо я проверяваш? :lol:
защото ми е скучно и няма к'во да правя ..

иначе.. селските изпълнения някъде другаде си ги бутай!
Като не можеш с друго освен с псувни си проличава до къде ти се простира културата .. :lol:

точка!! ..

Лайне и драйфа не се псувни :razz: :razz: :lol: .

По темата 5...

BgHtH
05-31-2010, 15:45
На 14 си бях набил 8 за един ден,помня понеже беше някъде 2 седмици след първия секс и бях решил да пробвам колко най-много ще мога.Сега не вярвам да ги докарам повече от 5

awerw
05-31-2010, 16:26
4-5 но напоследък не съм мн редовен :D в началото бях обаче голем фен 8-)

vaseto0o
06-01-2010, 20:47
Аве Макс де са ската ве мой, по цял ден чикий биеш нямаш време във форума да влезеш баси :grin:

juveteam
06-02-2010, 11:56
Значи имало е дни който съм правил по 3-4 до 5 дори,но е имало и дни в който не съм правил нищо... ;)

BlowN
06-05-2010, 11:55
Мен рекорда ми е 12 пъти на ден после ме парише :Д ! :grin: :grin: :grin:. :D :D :D

vaseto0o
06-05-2010, 16:08
Мен рекорда ми е 12 пъти на ден после ме парише :Д ! :grin: :grin: :grin:. :D :D :D
Периода след пубертета си ебало майката 8-)

babatigosho
06-05-2010, 16:11
Мен рекорда ми е 12 пъти на ден после ме парише :Д ! :grin: :grin: :grin:. :D :D :D

Аматьори ...

17! Без да си го поставям за цел.

babatigosho
06-05-2010, 17:34
е те минаха тия времена ... сега просто се радвам че още мога да пикая :D

BlowN
06-05-2010, 17:38
Мен рекорда ми е 12 пъти на ден после ме парише :Д ! :grin: :grin: :grin:. :D :D :D

Аматьори ...

17! Без да си го поставям за цел.

Аз мога и повече :P :P :P Утре почвам :Д, порно звезди гответе се ! :lol: :lol: 8-) 8-) btw... на 12 съм :Д ( А и тия дето викат - "нямате ли уроци за учене" Нямам днес е събота ;) !

fear4o
06-05-2010, 18:15
Мен рекорда ми е 12 пъти на ден после ме парише :Д ! :grin: :grin: :grin:. :D :D :D

Аматьори ...

17! Без да си го поставям за цел.

Аз мога и повече :P :P :P Утре почвам :Д, порно звезди гответе се ! :lol: :lol: 8-) 8-) btw... на 12 съм :Д ( А и тия дето викат - "нямате ли уроци за учене" Нямам днес е събота ;) !
Абе къде си тръгнал с тея 12 години бе? Ти изобщо имаш ли сперма??

Smiler
06-05-2010, 18:23
ооо да по цял ден това правя :razz: :razz: :razz:
даже не спирам :D :D :D :P 8-)

kornie
06-05-2010, 21:04
гледаи си задника в огледалото и лъскаи :grin: :D :D :razz: :razz: :razz:

TheX
06-05-2010, 21:23
3-4 ми е рекорда,ама се мина доста време откакто не съм удрял повече от 1 на ден.На 15 съм ;)

stupid0boy
06-05-2010, 22:35
Мен рекорда ми е 12 пъти на ден после ме парише :Д ! :grin: :grin: :grin:. :D :D :D

Аматьори ...

17! Без да си го поставям за цел.

Аз мога и повече :P :P :P Утре почвам :Д, порно звезди гответе се ! :lol: :lol: 8-) 8-) btw... на 12 съм :Д ( А и тия дето викат - "нямате ли уроци за учене" Нямам днес е събота ;) !
Абе къде си тръгнал с тея 12 години бе? Ти изобщо имаш ли сперма?? Не го отричай от фантазиите му ;]

martinm
06-05-2010, 22:56
5 пъти ми е най-много, АМА ТОВА БЕШЕ В НАЧАЛОТО. сЕГА НЯМА ДЕН ДА СИ ЛЪСНА ЧИКИЯ, ПОНЯКОГА ПО 2 ПЪТИ.

BlowN
06-06-2010, 11:00
Мен рекорда ми е 12 пъти на ден после ме парише :Д ! :grin: :grin: :grin:. :D :D :D

Аматьори ...

17! Без да си го поставям за цел.

Аз мога и повече :P :P :P Утре почвам :Д, порно звезди гответе се ! :lol: :lol: 8-) 8-) btw... на 12 съм :Д ( А и тия дето викат - "нямате ли уроци за учене" Нямам днес е събота ;) !
Абе къде си тръгнал с тея 12 години бе? Ти изобщо имаш ли сперма??

Да имам , сигурно повече и от теб :razz: ! Мен няма да ми потече като стана на 17 я ! 8-) 8-) 8-)

vaseto0o
06-06-2010, 16:03
Мен рекорда ми е 12 пъти на ден после ме парише :Д ! :grin: :grin: :grin:. :D :D :D

Аматьори ...

17! Без да си го поставям за цел.

Аз мога и повече :P :P :P Утре почвам :Д, порно звезди гответе се ! :lol: :lol: 8-) 8-) btw... на 12 съм :Д ( А и тия дето викат - "нямате ли уроци за учене" Нямам днес е събота ;) !
Абе къде си тръгнал с тея 12 години бе? Ти изобщо имаш ли сперма??

Да имам , сигурно повече и от теб :razz: ! Мен няма да ми потече като стана на 17 я ! 8-) 8-) 8-)
Ши кайш си вярваш 8-)

fear4o
06-06-2010, 19:46
Стига си развалял хубавите моменти на дечкото! Тъкмо си помисли, че е затапил всички ни!
ПС: Ако имаш повече от мен евала! Само че проблема ти ще е, че заради многото сперма ще свършваш през 1-2 минути и никоя няма да иска да повтори с теб!

vaseto0o
06-06-2010, 19:48
Стига си развалял хубавите моменти на дечкото! Тъкмо си помисли, че е затапил всички ни!
ПС: Ако имаш повече от мен евала! Само че проблема ти ще е, че заради многото сперма ще свършваш през 1-2 минути и никоя няма да иска да повтори с теб!
ква 1-2 минути ве мой :D Преди да се стигне до секс само като го пипне и ше е готов 8-)

fear4o
06-06-2010, 19:56
Стига си развалял хубавите моменти на дечкото! Тъкмо си помисли, че е затапил всички ни!
ПС: Ако имаш повече от мен евала! Само че проблема ти ще е, че заради многото сперма ще свършваш през 1-2 минути и никоя няма да иска да повтори с теб!
ква 1-2 минути ве мой :D Преди да се стигне до секс само като го пипне и ше е готов 8-)
Даа имаше един от даскалото, за който се разнесе информацията, че свършил върху блузата на момичето докъто то се събличало! :lol:

fear4o
06-06-2010, 20:01
:shock: кажи ми че става въпрос за старото ти даскало МОЛЯ ТЕ ! :shock: :razz:
НЕ! Мисля, че знаеш на кой му викат Бързия!

tigre91
06-25-2010, 22:21
10 за 11 часа

Vasoto129
06-26-2010, 06:43
супер смислената тема просто .. :?

+1 :razz: :razz: :razz: :razz: хората си нямат работа :D :D :D

ivan4ybmw
06-26-2010, 09:13
ами 5 пъти иначе някои тук като ги слушам само за чикии мислят :D :D :D

wunderkind
06-26-2010, 09:33
Скромните 4 пъти за 24 часа :D

kalo007
06-26-2010, 11:25
супер смислената тема просто .. :? ми тука е раздел ''секс'' ти кви теми искаш като искаш ''по-смислени теми'' разглеждай другите раздели... :? :? :? точхно така ,а по темата 5-6 е моят рекорд 8) :D :D

Passi0n
06-26-2010, 11:49
голяма чекиджийка съм
не си пускам пишката направо

vaseto0o
06-26-2010, 11:50
голяма чекиджийка съм
не си пускам пишката направо :razz: