PDA

View Full Version : No idea :0



MiChKoO
05-12-2010, 14:52
здравейтее
Има едно момче от моето училище 3 години по голям , има си приятелка ии това е проблема! В началото на годината не го отразявах , всичко започна когато се засякохме в един ресторанt аз бях с семейството си и с семейни приятели той беше на съседната маса през цялата вечер не свали поглед от мен [[ тогава не знаех за приятелката му ]] всеки път когато се засечем в междучасието той все ми се усмихва или стои пред мен и просто ми се усмихва не сме говорили много... С приятелката си се държи студено , за цяла година съм ги видяла 3 пъти заедно ( не съм сигурна от кога за заедно ) ! :) Това е единственото момче което от доста време ме впечатли ! Незнам какво да правя хем не желая да се намесвам във връзката им хем наистина искам да съм с него !
Извинете ме за правописните , граматическите и пунктоационните грешки ! :shock:

nerazbranoZLO
05-12-2010, 15:01
Признай му, че го обичаш, и той и ти ще сте щастливи, пък за другата какво ви пука... :smt068

rockchiqmorbidheart
05-12-2010, 15:11
Ти пък някой да е споменал нещо за любов тц тц тц момичето просто си пада по него :(

fc
05-12-2010, 16:41
Секс и това е... Едно здравей няма да навреди, следващия път като го видиш.

Lucyy
05-12-2010, 16:45
Едно здравей няма да навреди, следващия път като го видиш.

BloomF
05-12-2010, 17:54
Вярно, че едно здравей няма да е излишно. :) Пробвай да го заговориш, да размените повече от 2-3 думи..

Едит: В случай, че все пак обича приятелката си и са щастливи заедно най - добре не се меси.

TedinCetyYy
05-12-2010, 18:22
щом се държи студено с приятелката си значи няма кой знае какви сериозни намериния спрямо нея :D ако наистина си падаш по него по - добре му кажи , а то каквото е писано ще стане . според мене това е най - правилното решение :) :)

MiChKoO
05-12-2010, 18:26
Мерсии за мненията , е как просто едно здравей ;дд мнго ми е странно

fc
05-12-2010, 18:42
Мерсии за мненията , е как просто едно здравей ;дд мнго ми е странно
Здравей е една от най-използваните думи в българския речник. Нищо странно няма в това. Щом ти се усмихва няма проблем да го поздравиш, ще видиш, че и той ще те поздрави и заговори :)