PDA

View Full Version : Подарък за учител



Jo_Ni_To
05-12-2010, 16:33
Здравейте :) :) .. Понеже наближава края на учебната година,а и с класната ми сме последна година се чудим какво да и подарим.. Искаме да е нещо хубаво което да остави спомен.. Един съученик предложи да купим дигитална фоторамка да се снимаме там класа заедно поотделно всеки и да и я подарим.. като идея звучи готино но.. все още мислим по вапроса .. та така де .. Как ви се струва този подарък.. и какъв друг бихте предложили :) :)

SmilezZz
05-12-2010, 16:36
Идеята ви е доста добра..И ние решихме тази година, да подарим нещо такова на нашата класна..

Иначе ако й знаете интересите - купете нещо свързано с тях..Ако не - някакви книги,албум с ваши снимки,вази и т.н..Или някакъв часовник - ако носи..Не знам..
За друго не се сещам

nIkEnCeTy_bE
05-12-2010, 19:59
> плюшена играчка
> фотоалбум със ваши снимки, на класа, на нея, заедно със нея ако иамте
> някое бижу

mrtn
05-12-2010, 20:04
След 7 клас бяхме подарили една статуя, на класната. Не беше кой знае какво, но винаги ще го помни.. :)

KpucmuHa
05-12-2010, 20:13
> плюшена играчка


пт къде тая гениална идея? :lol:

^ статуята е добра идея
може няква плоча с надпис
също както казаха бижу

nIkEnCeTy_bE
05-12-2010, 20:15
Еми зависи си от учителя. Има някой, които това харесват. А и играчката винаги ще напомня, не че другите няма, но си зависи. Ние решихме на госпожата ни по География за рдто и да и купим играчка, защото беше и бременна и тя супер много се зарадва. Затова казах - зависи. Ако е обичлива - защо не?

CounterStrike
05-13-2010, 19:15
dam gosho mnogo hubava ideq dade 8) :D

radost.radostinka
11-28-2013, 18:28
Здравейте, трябва ми помощ понеже за Коледа се събираме и искаме да купим подарък на класната си, избрали сме бижу и искаме още нещо да им вземем. Тя харесва старинни вещи. Може ли да ми помогнете?