PDA

View Full Version : Бал с роднини - Облекло



GG1RL
05-12-2010, 17:02
Здравейте, ще првил Балче с роднините и имам следния проблем.. ами значи .. Не ми се иска да обличам рокля, въпреки, че гостите ще са с официални дрехи.. какво мислите за Дълга туника с дънки и обувки, дали ще изглежда смешно ? Моля ви дайте съвети

Ewok
05-12-2010, 18:03
какво значи "тънки обувки"? :-o
на тънък ток или пък самите обувки са тънки.....

GG1RL
05-12-2010, 18:04
"|Дълга туника с дънки и обувки", не съм писала тънки обувки :)

Ewok
05-12-2010, 18:15
моя грешка 8-) извинявай :)
еми добре ще е според мен
обаче си зависи и от туниката

babity
05-12-2010, 18:21
Как дънки, бе скъпа? То... не може така! Може да е по - неглиже, ама рокличка трябва да си има.

Biskfitka
05-12-2010, 18:56
Защо не? Има дънки,които стоят достатъчно официално,ако са съчетани добре :) Аз мисля,че щом момието не иска да носи рокля,това е добър вариант :)

Biskfitka
05-12-2010, 19:25
Няма такъв филм с дънки, които да седят "официално"... :lol:


Каубойски панталони са това и ме шокират вижданията ви за официално... ако не искаш с рокля, но искаш да си по-официална - панталон!Има,има 8-) То те са нещо между дънки и панталон.(да много тъпо обяснение..;д) ..Едва ли авторката говори за дънки,които носи всеки ден...

babity
05-12-2010, 19:37
Колкото и да е модерно напоследък да се оплюва бала като абсолютно излишен разход, в него все пак си има някакъв смисъл. Не е редно да отбележиш това, че вече си зрял човек с дънки и тениска с мики маус (образно казано). Според мен събирането с роднините е празника за родителите, че те са успели да направят човек от теб. Всеки си има различни разбирания, но аз смятам, че поводът е достатъчно сериозен за да се нуждае от по - официални дрехи.

SunSmile
05-12-2010, 19:42
А,че то си е твоята вечер, ако искаш по парфщм отиди...
Аз също ще имам такава вечеря и не си представям гостите да са с официални дрехи, а аз с дънки или нещо по-малко официално!

пък ти може да отидеш както искаш.. :? Дори да не е рокля си прецени дрехите като за официална вечер, а не дискотека...

shadow4e
05-12-2010, 19:46
Аз лично не бих сложила дънки, но и аз май месец вече слагам по-рядко дънки и повече поли. Подкрепям Raybeez, за мен също не съществува понятието "официални дънки".

Повече бих разбрала момче с дънки, риза и обувки, но за момиче не ми допада определено. Има голям избор и на поли и на панталони за едно момиче, които да стават за случая и да не са чак строго официални.

Pliok0019
05-12-2010, 19:59
Сложи нещо, в което се чувстваш добре.

LovelyGirl
05-12-2010, 20:06
Не мисля, че е подходящо. Все пак всеки ден може да си облечена така. Като не искаш рокля, може да облечеш пола, може и официален панталон. Но не и дънки.
Аз на моето изпращане ще съм с рокля, защото повода си е по-специален и според мен трябва да избереш нещо, което не се носи чак толкова в ежедневието.

realantisocial
05-12-2010, 20:57
Абе к'во се напрягаш. Отиди гола т'ва е перфектното решение ! :D

woshata
05-12-2010, 21:02
^ ми ако е дебела :booooomb:

realantisocial
05-13-2010, 06:20
Ми ако е няк'во страшно п.че ? Няма как да разберем, така че оставяме преценката на нея самата. :? :D