PDA

View Full Version : мии сложно е



TedinCetyYy
05-12-2010, 17:56
ми харесвах лятото едно момче .. адски много го харесвах и много често ревях , че не мога да направя нищо за да бъда с него . чрез един общ приятел той разбра , че го харесвам (признавам беше голяма грешка , но бях твърде неопитна ).аз исках да разбрера дали имам шанс, като исках да ми отговори с да или не . казаха и че е мислил дълго и е казал "не" . тогава се отдалечихме един от друг 1 или 2 месеца не си казвахме нито дума . след известно време е казал , че имам шанс , но тогава започна да са застудява времето и не се виждахме . мислех че вече съм го забравила , докато не започнахме пак да се виждаме честичко .. ии сега от време навреме прави "жестове" (ако може да се нарече така ) каквито не е правил през времето когато го харесвах . сега имам повече опит , но ще бъде малко банално ако му кажа че пак изпитвам нещо към него или нещо такова. та искам да ви питам дали си струва да правя нещо от типа "да се зарибявам" или няма смисъл . ако можете ми помогнете със съвети :)

Lucyy
05-12-2010, 18:00
В темата няма смисъл. Да беше писала лично на някой ако искаш да е по скайп.
Освен това, време има, ако искаш съвет предлагам ти да напишеш дългата история ;]

valdesbg
05-12-2010, 18:01
Ми ако не ползваме скайп?

Иначе съкрати дългата (локумено-бозава-тийн-сапунка) история до 4-5 изречения. Сподели най-основното, другото са подробности, които нямат връзка с нашия отговор.

И тъй:)

SadBoy93
05-12-2010, 19:11
Ами, предполагам, че имаш шанс, но само ти би могла да прецениш точно какъв е той. Ако го харесваш, дайте си шанс.

ozzy
05-12-2010, 19:13
Ако го харесваш толкова много колкото казваш - бори се за него ;)

Lucyy
05-12-2010, 19:17
А, така е по-добре ;]


сега имам повече опит
Чудно как ли си го придобила :razz:

Добре сега сериозно. Лапешки истории. "Ще му кажеш ли, че го харесвам?" "А искаш ли да си станеме гаджета?"

А да, трябваше да отговоря на въпроса ти.
Човека ти е много непостоянен, и много му мисли. Първо - не, после - да.
Аз предполагам, че просто му е скучно и няма какво да прави, и за това е казал, че имаш шанс с него.

А, на колко сте всъщност?

IndependentGirl
05-12-2010, 19:23
Вече си яко зарибена.. ;d
Няма смисъл.. аз на твое място не бих се занимавала с момче, което не знае какво иска.. :]

soul1199
05-12-2010, 20:42
Епа кво ти пречи да се зарибяваш с момчето,което харесваш?! :-o