PDA

View Full Version : моляяя



divachetoo
05-12-2010, 18:42
Добър вечер.Имам един сериозен въпрос!
Трябва да ми дойде към края на месеца! Въпросът ми е в момента някъде от два дена имам леко зацапване червеникаво? дали може да съм бременна? или? :(

johnnybravo
05-12-2010, 18:46
Чай ся ... какво да ти дойде, какво зацапване имаш и къде оточнявай малко ако си го мисля правилно начи си бремена съжелявам :)

divachetoo
05-12-2010, 18:56
офф моля за сериозно мнение... не четеш ли,че съм написала че към края на месеца тряба да ми дойде?? според теб това зацапване от носа ли ще ми е ... 8) ...

MochaOnMyLips
05-12-2010, 19:39
Пиеш ли противозачатъчни? Ако да - може да е от тях, ако ги пиеш от по-малко от 3 месеца.

divachetoo
05-12-2010, 19:42
не не пия нищо...

SpOrTs_GiRl
05-12-2010, 19:51
Муцо, като си решила да пишеш тема и да задаваш въпроси, поне уточнявай.
Например, от къде можем да знаем дали използваш предпазни средства или не?! .... И защо свързваш някакво си зацапване с бременност, може да е инфекция?

divachetoo
05-12-2010, 19:57
ами не използвам предпазни средства. но много се пазим.. утре ще тичам до аптеката за резултата... :(

BlueFace
05-12-2010, 20:06
Кръстете го Груьо или Анатоли :grin: :grin:

Jessie
05-12-2010, 20:37
Бременна само от едното лекичко зацапване ?!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

diksi
05-12-2010, 20:44
Зацапване А ? :lol: Ем да не би да имаш предвид, че аха-аха да ти дойде цикълът, ама не.. :razz: Момичее ти как искаш след секс без предпазни средства да си невредима??

mimsssssss
05-12-2010, 20:49
Нито и аз разбрах кво трябва да ти дойде, нито кво е зацапването. Правя си доста връзки, зацапването да не е той да те е оцапал? А и ква връзка има зацапването с бременността? Отговаряй с точни отговори, големи хора сме, и ти предполага. Менстурация не можеш ли да кажеш, а кръв? Ех, ех, секс правиш, а те е срам във форума да си напишеш нещата както са.

Сега сериозно по темата: Уж казваш, че много се пазите, а как се пазите? С презерватив до колкото разбрах. Ами щом има кондом как разбра, че си забременяла? Сперматозоидите пробиха преградата на латекса ли?

Направо не знам как правите секс без да сте отговрони и без да знаете какво става. Ако правиш секс и забременееш кво става?Аман. И псоле аборти и пълни домове за сираци...

Отплеснах се - > направи си тест или посети гинеколог, не сме врачки!

Aubergene
05-12-2010, 21:25
вероятно зацапването ти означава, че си в овулация, понякога се случва. още повече, звучиш все едно си на средата на цикъла... не виждам как зацапаване по средата на цикъла ти може да е бременност... оставям без коментар начина ви на пазене (имай едно ГОЛЯМО наум, не заради конкретния случай, а по принцип!...) и вероятността от заболявания (имай едно ОЩЕ по-голямо наум...)
на колко си?

kremen4eto
05-13-2010, 06:53
А нямаше ли зацапване при някой жени точно гокато ембриона се захваща за матката? ... Бях се шашнала по същата причина веднъж, но нямаше нищо. Може да е от много неща :)

P.S.: Тогава гинекологът ми каза, че е от антибиотиците, които бях пила наскоро.