PDA

View Full Version : Не мога да казвам "Не"



babity
05-12-2010, 18:43
Има една фигура, която се опитва да се намъкне в живота ми от много време. Е, започвам да се дразня, защото не мога да му откажа. Като всеки уважаващ себе си чекиджия е възприел правилото, че външният вид няма значение, както и че ВЪТРЕШНАТА красота ще спаси всета. Е да, ама не. Та... в отчаянието си, понеже знае, че нямам време да се занимавам с лиготии, той решава, че аз съм неговия компромисен вариант за страстните му нощи с любящата му дясна ръка. Стига описателност. През определени интервали от време човека ми прави "проверки". Как съм, защо съм, имам ли си някой. Кхъъм, забравих да спомена, че това се случва от две години насам. Теоретично съществува варианта да съм провокирала някакви сантиментални чувства в него на единствената ни среща, но понеже съм реалист смятам, че просто се опитва да се цели ниско с мен. И в момента, в който трябва да го изпратя с добре познатото "Абе, ти що не си кхъм, кхъм... майката", започвам да се замислям. Добре, той вероятно е наистина отчаян за да стигне до мен. Второ: ако го отрежа колкото и да е малко все ще нараня чувствата му, а за мен е изключително трудно да го правя с такива "немощни" индивиди. Да не говорим, че когато аз се очаям понякога и аз си мисля за него (обикновено преди цикъл, точно когато съм убедена, че ще умра сама и недоебана). Не знам какво да го правя тоз човек. Приятели са категорични, че такива трябва от рано да ги режа и то по груби начини за да си повдигам самочувствието, но... не съм такава. Подобни лузъри ми напомнят на мен когато бях по - малка. Кажете ми де, какво да го правя тоз'?

Lucyy
05-12-2010, 18:49
Послушай съвета на приятелките ти. Колкото и да е против същността ти, така май е най добре.

IndependentGirl
05-12-2010, 18:56
Научи се да казваш "не", защото в живота ще ти потрябва.. Бъди по-силна и решителна!
Имай достойнство и себеуважeние и поработи върху самочувствието си.. ;]

SadBoy93
05-12-2010, 19:07
Най-добре наистина да му кажеш "не", за да не таи надежди. Не е честно нито спрямо теб, нито спрямо него да започваш подобен род взаимоотношения, в които си повече от несигурна.

CupcakeMonster
05-12-2010, 20:15
Казваш НЕ и точка.Научи се да отказваш,защото като само се съгласяваш позволяваш на хората да те тъпчат и да си играят с теб,а ти нямаш правото на лично мнение.
И аз не можех,но ето че сега мога и хората не се възползват вече от мен,защото не им позволявам..Точно това почни да правиш и ти. :)

umri
05-12-2010, 20:25
Има една фигура, която се опитва да се намъкне в живота ми от много време. Е, започвам да се дразня, защото не мога да му откажа. Като всеки уважаващ себе си чекиджия е възприел правилото, че външният вид няма значение, както и че ВЪТРЕШНАТА красота ще спаси всета. Е да, ама не. Та... в отчаянието си, понеже знае, че нямам време да се занимавам с лиготии, той решава, че аз съм неговия компромисен вариант за страстните му нощи с любящата му дясна ръка. Стига описателност. През определени интервали от време човека ми прави "проверки". Как съм, защо съм, имам ли си някой. Кхъъм, забравих да спомена, че това се случва от две години насам. Теоретично съществува варианта да съм провокирала някакви сантиментални чувства в него на единствената ни среща, но понеже съм реалист смятам, че просто се опитва да се цели ниско с мен. И в момента, в който трябва да го изпратя с добре познатото "Абе, ти що не си кхъм, кхъм... майката", започвам да се замислям. Добре, той вероятно е наистина отчаян за да стигне до мен. Второ: ако го отрежа колкото и да е малко все ще нараня чувствата му, а за мен е изключително трудно да го правя с такива "немощни" индивиди. Да не говорим, че когато аз се очаям понякога и аз си мисля за него (обикновено преди цикъл, точно когато съм убедена, че ще умра сама и недоебана). Не знам какво да го правя тоз човек. Приятели са категорични, че такива трябва от рано да ги режа и то по груби начини за да си повдигам самочувствието, но... не съм такава. Подобни лузъри ми напомнят на мен когато бях по - малка. Кажете ми де, какво да го правя тоз'?
Първо показваш високо самочувствие, после изцепваш: "Добре, той вероятно е наистина отчаян, за да стигне до мен".

Обясняваш от потенциална гледна точка "проблема" ти без да навлизаш в конкретика и търсиш универсален отговор на въпроса, на който вече имаш отговор. Не мога да разбера на кой се правиш на оборотна в тоя форум, моето момиче.

За да ти се даде адекватен отговор по въпроса трябва да кажеш конкретни факти и да обясниш, като хората, вместо да повтаряш колко бил нещастен, лузър и тн...

Според мен най-добре е да го изебеш и да му дадеш и анално още първия път.

valdesbg
05-12-2010, 20:30
Е че аз отколко време ти разправям да разкараш всичките подобни навлеци от живота ти....

Ако тръгнеш да мислиш за чувтсвата на всеки... накрая ще свършиш в бялата стая с дунапреновите стени. Я малко bitch power :)

Та тъй - резачката, то тоя тряя да е супер дебил че да не се усети какво искаш и да си тръгне сам. А такъв индивид няма да ти носи + в живота.

babity
05-12-2010, 20:31
Първо показваш високо самочувствие, после изцепваш: "Добре, той вероятно е наистина отчаян, за да стигне до мен".

Обясняваш от потенциална гледна точка "проблема" ти без да навлизаш в конкретика и търсиш универсален отговор на въпроса, на който вече имаш отговор. Не мога да разбера на кой се правиш на оборотна в тоя форум, моето момиче.

За да ти се даде адекватен отговор по въпроса трябва да кажеш конкретни факти и да обясниш, като хората, вместо да повтаряш колко бил нещастен, лузър и тн...

Според мен най-добре е да го изебеш и да му дадеш и анално още първия път.

Чакай, къде ми било високото самочувствие? Това, че казах, че е лузър ли? Такъв си е. Каква конкретика повече ти е необходима? Нещо конкретно ако те интересува, да ти го кажа.

fenastz
05-12-2010, 20:35
Аха, ти си зле, той е зле - изход от ситуацията няма.

soul1199
05-12-2010, 20:47
ако не му кажеш сега не,той ще ти се качи на главата и ще шродължава,давай смело

xoxi
05-12-2010, 20:52
Отрежи го и да не ти пука. С времето ще свикнеш и това няма да ти напомня.. за разни неща.

f17n3s
05-12-2010, 21:07
ела при мен недоебана няма да останеш, тай че ако имаш желание - ЛС

umri
05-12-2010, 21:55
Нещо конкретно ако те интересува, да ти го кажа.
Мен нищо не ме интересува. Знаеш отговора на въпроса си и въпреки това пускаш тема.

Може би друго нещо не ти позволява да го отрежеш. Според мен се притесняваш някой ден да не останеш наистина сама и да знаеш, че има някакъв отчаяняк, на който винаги можеш да се обадиш, за да си излееш мъката. Да ти каже колко си красива, прекрасна, уникална и неповторимо-незаменима, въпреки че си най-обикновено момиче.

Ако наистина не искаш да нараниш другия, както твърдиш, ще му отрежеш шансовете и ще прекратиш връзка с него. Това, че го държиш в мрежата, го правиш не заради него, а заради себе си.

А това, че е отчаян, лузър и тн... има едни леко закръгленки, тестостеронени командьорки, които много обичат такива неориентирани момченца. Без пътници скромното му вагонче няма да остане, не бери мазга за него.

babity
05-12-2010, 22:30
Аз никога не съм го търсила изобщо по какъвто и да е начин. Отпада варианта да го разигравам за повдигане на самочувствието. Да, страхувам се някой ден наистина да не остана сама, но не той е човекът на който звъня в този момент.

Интересува те защо пиша темата ли? 'Щото наистина не знам как да го отрежа. Случвало се е вече да му кажа, че не го харесвам, дори и груба съм била с него. И след известно време случката се повтаря. Това, което бях написала за възгледите му относно външния вид се отнасяше за мен, но ако трябва да си говорим какво е той също не е цвете. И въпреки всичко пак може да се уреди с нещо ако просто беше уверен, а той не е. Постоянно търси одобрение. И понеже и аз съм била в това положение (въпреки че го наричам лузър и смотаняк), трудно ми е да не се поставя на негово място. Не мога да тръгна с него, 'щото нямам грам никакъв интерес. Да го отрежа грубо за да не ме потърси повече... сърце нямам. Пък и дори да не ме потърси пак какво ше стане? Ще свърши още по - неуверен и ще се пробва и с още по - грозни.

mArMaLaDkA
05-12-2010, 22:35
ъъ, дали ще си грозна или хубава каква е разликата? нЕма да "умреш сама и недоебана" със сигурност, каквато и да си.

бе, като не ти е приятен - режеш. цял живот такива индивиди ще идват, от теб зависи дали ще си отиват. не е твой проблем колко неуверен щял да стане после и прочие. отдавна е минал възрастта, в която са го кърмили и са му сменяли гащите, пък и щом е толкова смел и откровено казано нагъл, би трябвало да е готов за откази. мисли за себе си и за това, как ти да се чувстваш добре. кое му е сложното? не бъди мекушава, нищо добро няма да ти донесе.

producenta
05-12-2010, 22:51
Е той да не е Дон Корлеоне и да ти прави предложение на което не можеш да откажеш?

Ти глава имаш ли?

clickto
05-12-2010, 23:00
До преди 2 години бех тей ... повярвай ми ще се оправи -=>режи режи дъще докато си млада... секс с деска ще му писне ...

uBuTo
05-13-2010, 11:07
Ами като не можеш, време е да се научиш! :?

b3b3t0y
05-13-2010, 12:26
ъъъ.. груба работа :( Слушай си приятелите ..

hopekiller
05-13-2010, 12:51
На мен ми е интересно, каква зодия си. Звучи супер оффтопик, но имам нещо впредвид.

britzy
05-13-2010, 15:53
Лелееееее същото се случва с мен-аз съм си красиво момиче,не се хваля !И съм си избрала едно момче от дълго време,ноо той иска приятелство.Дойде моментът когато и мен един досадник ме намери и не ме оставя намира и попита искаш ли да продължим да излизаме и аз казах-да,що не :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
а ме дразни и НЕ е той,човекът в когото съм влюбена.Не ми даде сърце да го отрежа.И не обичам и да лъжа... :?

babity
05-13-2010, 16:43
На мен ми е интересно, каква зодия си. Звучи супер оффтопик, но имам нещо впредвид.

Стрелец. Какво имаш предвид?

hopekiller
05-13-2010, 17:07
Мислиш като лъв. Попринцип цялата работа със зодийте е супер неправоподобна, но все пак реших да опитам. Аз съм лъв и също немога да казвам не, на хората. Тегаво ми е.
А по - темата, незнам дали мога да дам адекватен отговор, но според мен е излишно да му казваш не. Пиши му, но просто не му обещавай нищо и не му давай никакви надежди. Пф, прозвуча егоистично, а не трябваше да е така!

umri
05-22-2010, 01:24
Аз никога не съм го търсила изобщо по какъвто и да е начин. Отпада варианта да го разигравам за повдигане на самочувствието. Да, страхувам се някой ден наистина да не остана сама, но не той е човекът на който звъня в този момент.

Интересува те защо пиша темата ли? 'Щото наистина не знам как да го отрежа. Случвало се е вече да му кажа, че не го харесвам, дори и груба съм била с него. И след известно време случката се повтаря. Това, което бях написала за възгледите му относно външния вид се отнасяше за мен, но ако трябва да си говорим какво е той също не е цвете. И въпреки всичко пак може да се уреди с нещо ако просто беше уверен, а той не е. Постоянно търси одобрение. И понеже и аз съм била в това положение (въпреки че го наричам лузър и смотаняк), трудно ми е да не се поставя на негово място. Не мога да тръгна с него, 'щото нямам грам никакъв интерес. Да го отрежа грубо за да не ме потърси повече... сърце нямам. Пък и дори да не ме потърси пак какво ше стане? Ще свърши още по - неуверен и ще се пробва и с още по - грозни.
Като поставяш нещата от тази гледна точка... наистина е жалко за тоя пич. Търсенето на одобрение, мазното угаждане и факта, че е неотлепима лепка... това вече е гадно. Не съм те виждал и не знам защо се самоопределяш, като грозна... само ти си знаеш. Мислех, че мисълта "да не остана сама" обвзема женското съзнание след 25 годишна възраст. Това, което можеш да направиш е просто да не му вдигаш телефона и да не отговаряш на съобщения в социалните мрежи.

Офф, ква е тая мания всеки път след дискотека да пиша в тоя форум...

Vanish
05-22-2010, 01:45
Cool story, bro