PDA

View Full Version : Вие как мислите ?!



rebeccaa
05-12-2010, 19:03
Здравейте, в събота с един приятел спорехме дали е по добре да те отвори някой когото обичаш, или някой по-опитен, понеже аз съм девствена и се заговорихме.Та аз съм на мнението, че е по добре да те отвори някой когото обичаш.Вие как мислите?

ozzy
05-12-2010, 19:05
... За кво ти е някой опитен тва да не ти е бомба :D .. любовта и секса са две неща от който има нужда човек и по отделно но когато са заедно ... е невероятно !

HiM
05-12-2010, 19:09
Престанете с това "отваряне", естествено, че ако момчето те обича => пука му за теб, ще се постарае първият ти път да е нещо приятно, макар че не винаги се получава, но чувството, че първият ти път е бил с човек, който те обича е страхотно. Нормално от негова гледна точка да е така, той съвсем леко, предполагам, си е предложил "услугите".

rebeccaa
05-12-2010, 19:12
Престанете с това "отваряне", естествено, че ако момчето те обича => пука му за теб, ще се постарае първият ти път да е нещо приятно, макар че не винаги се получава, но чувството, че първият ти път е бил с човек, който те обича е страхотно. Нормално от негова гледна точка да е така, той съвсем леко, предполагам, си е предложил "услугите".


Леко да :D

HiM
05-12-2010, 19:14
Еми ти си решаваш, ама не му се връзвай на номерцата. Не важно кога, важно е с кого, запомни го това.

Grimmboy
05-12-2010, 19:15
тфа са пълни глупости обича необича бе чуек колкото и да го обичаш ако е сакат мой да съжаляваш цял живот .... подобре с някой опитен дори ако е фр още по добре поне според мен :)

rebeccaa
05-12-2010, 19:17
Еми ти си решаваш, ама не му се връзвай на номерцата. Не важно кога, важно е с кого, запомни го това.

Това го знам ии няма да си променя мнението, просто исках да чуя вашите.

Neopitom3na
05-12-2010, 19:32
Престанете с това "отваряне", естествено, че ако момчето те обича => пука му за теб, ще се постарае първият ти път да е нещо приятно, макар че не винаги се получава, но чувството, че първият ти път е бил с човек, който те обича е страхотно. Нормално от негова гледна точка да е така, той съвсем леко, предполагам, си е предложил "услугите". много правилно :)

rebeccaa
05-12-2010, 19:37
тфа са пълни глупости обича необича бе чуек колкото и да го обичаш ако е сакат мой да съжаляваш цял живот .... подобре с някой опитен дори ако е фр още по добре поне според мен :)


Приятелството се разваля със секс.

ef4etyYy
05-12-2010, 19:43
а не може ли да го обичаш И да е опитен?
'щото при мене така беше 8-) :booooomb:

vankatawe
05-12-2010, 19:48
този ,който те обича естествено.. 100 процента ще е по внимателен а защо не и опитен? :)

rebeccaa
05-12-2010, 19:52
а не може ли да го обичаш И да е опитен?
'щото при мене така беше 8-) :booooomb:


е, късметлийка :D

MochaOnMyLips
05-12-2010, 19:54
По-добре да е човек, с когото имаш силна връзка. Освен това е по-добре като те отваря ти да си отгоре - така няма значение, колко е опитен. Гарантирана рецепта за хубав първи път!

rebeccaa
05-12-2010, 20:00
По-добре да е човек, с когото имаш силна връзка. Освен това е по-добре като те отваря ти да си отгоре - така няма значение, колко е опитен. Гарантирана рецепта за хубав първи път!


Ще го имам в предвид това за отгоре ;д.

HiM
05-12-2010, 21:00
Ами не е задължително да те обича и да е неопитен, много ясно. Обаче колкото и да е опитен, ти не си. Така че не очаквай много от първия път. С течение на времето и ти ще натрупаш опит, ще се опознаете, на кой какво и как му харесва, и работата ще спи. Тъй че споко, всичко с времето си.

Пп: тея, които много говорят никви ги няма, тъй че не ги слушай.

kuler
05-13-2010, 05:44
Хората са казали секса води до любовта не обратното :D

Този въпрос сама си го решаваш,само гледай да не се напиеш и някой "вървежен" да не те вкара в леглото.При тези ситоаций съм виждал грозни гледки,някъв заухар се направи на мъж пред някоя по хубавка моя приателка,аз като съвестен отивам и я дръбна плесна му една на въпросния "турбо гъзар",ама дали и тебе някой се ще те пази?

go71n
05-17-2010, 21:55
rebeca а може ли аз да те отворя :oops: :oops:

fear4o
05-18-2010, 07:20
а не може ли да го обичаш И да е опитен?
'щото при мене така беше 8-) :booooomb:


е, късметлийка :D
аве Ева че е късметлийка е!Не само че я отвори момче което обича ами има и още поне 2-3ма дето са й навити!

ef4etyYy
05-18-2010, 20:03
а не може ли да го обичаш И да е опитен?
'щото при мене така беше 8-) :booooomb:


е, късметлийка :D
аве Ева че е късметлийка е!Не само че я отвори момче което обича ами има и още поне 2-3ма дето са й навити! :shock: кой бе?! Аз що не знам :lol: :booooomb: