PDA

View Full Version : Странно



kordinaciq
05-12-2010, 20:05
Значи, темата е малко глупавка ама хора които си падат по тея работи ще им хареса :)
Разкажете всякакви паранормални случки които са ви се случвали извънземни и тн.

anonymous546178
05-12-2010, 20:12
Имах паранормално видение, с паранормална случка паранормализирах паранормално. Видението беше че във форума не се пускаха глупави теми и извАнземните можеха да пишат грамотно... само при мисълта за това разбрах до колко паранормално относително е всичко.

Rounder
05-12-2010, 20:19
Имах паранормално видение, с паранормална случка паранормализирах паранормално. Видението беше че във форума не се пускаха глупави теми и извАнземните можеха да пишат грамотно... само при мисълта за това разбрах до колко паранормално относително е всичко. :razz: :razz: :razz: :razz:

love_tom_kaulitz
05-12-2010, 20:36
ammmm.... na men takiwa raboti ne mi se sluchwat. wsichko si ima nqkakwa logichno obqsnenie :)

myNameIsImmortal
05-12-2010, 20:44
ammmm.... na men takiwa raboti ne mi se sluchwat. wsichko si ima nqkakwa logichno obqsnenie :)

хах, голяма грешка. Има бая неща които съм видял, и които се покриват многооо добре.. и ако зема да разказвам ще ме вземете за 9 годишен, чел приказка, обаче има неща видени с 2те ми очи, за които няма обяснение..

woshata
05-12-2010, 21:44
Имах паранормално видение, с паранормална случка паранормализирах паранормално. Видението беше че във форума не се пускаха глупави теми и извАнземните можеха да пишат грамотно... само при мисълта за това разбрах до колко паранормално относително е всичко.Много параправилно.

antiWHAT
05-12-2010, 22:53
котка роди октопод, който изяде котката! :shock:

mimsssssss
05-12-2010, 23:23
Имах паранормално видение, с паранормална случка паранормализирах паранормално. Видението беше че във форума не се пускаха глупави теми и извАнземните можеха да пишат грамотно... само при мисълта за това разбрах до колко паранормално относително е всичко.Много параправилно.
мхм +1

50cent
05-12-2010, 23:30
оле хора само като чета историите ви направо настръхвам до тази вечер не съм вярвал попара... паранормалното

producenta
05-13-2010, 00:13
добро зло тайни самота и тн :D

anonymous546178
05-13-2010, 10:47
попаронормализирах ви

ArTanDra
05-13-2010, 10:50
Имам такива случки и то точно с хора, които се подиграваха на всичко това ;)

truefriend
05-13-2010, 16:58
Имах паранормално видение, с паранормална случка паранормализирах паранормално. Видението беше че във форума не се пускаха глупави теми и извАнземните можеха да пишат грамотно... само при мисълта за това разбрах до колко паранормално относително е всичко.

:lol:

kordinaciq
05-13-2010, 19:26
Преди пра дядо ми да почине той виждаше какво му се случвало преди.Хвана едната ръка с другата и започна да говори че е залепен с нещо
Тоест когато е работил предишните те години.После виждаше бъдещето
как вижда, че всички са болни и се секнат. след смъртта му рабрахме, че е виждал как хората плачат за него .После каза здравейте, здравейте но нямаше никого.Каза го на негов починал роднина :shock: а после каза оставете ме къде ме водите пуснете ме!
и след няма и час почина.
Явно много малко хора ме подкрепят, но вкрая на краишата всеки си има мнение.Кат не ви интересува земете недейте пишете кво ша каите.Гледайте и работата ве.Поне не пишете.

kordinaciq
05-16-2010, 13:43
сигурно ще кажете тая е няква откачена или нещо подобно ама карай де.Който има нещо свястно да каже да пише.

SmilezZz
05-16-2010, 14:10
Не вярвам в такива простотии
=> т.е. нямам такива "паранормални явления"

anonymous546178
05-16-2010, 18:10
Авторката, аз иронизирах начина, по който си беше написала мнението, не явленията....


По темата Всеки път като се разхождам в един парк през ноща има някакви странни движещи се неща в небето, бързо движещи се, не мигащи(демек не е самолет) и не са падащи звезди... така и не разбрах какво е .

someonerandom
05-16-2010, 19:07
Аз лично не съм имал такива случки и не вярвам много много,но разказвайте какво ви се е случило,никой няма да ви се подиграва или да ви мисли за лапета(за себе си гарантирам).Това,че не ми се е случило,не значи,че на никого не може да се случи.

kordinaciq
05-17-2010, 11:05
Все пак за тези, които не вярват, но проявяват разбиране Благодаря! :-)

kordinaciq
05-20-2010, 14:15
разказвайте какво ви се е случило

kristito3
05-20-2010, 15:54
хах, голяма грешка. Има бая неща които съм видял, и които се покриват многооо добре.. и ако зема да разказвам ще ме вземете за 9 годишен, чел приказка, обаче има неща видени с 2те ми очи, за които няма обяснение.. [/b]
Хейййй, искам да го чуя. Какво си видял???

kristito3
05-20-2010, 15:56
Преди пра дядо ми да почине той виждаше какво му се случвало преди.Хвана едната ръка с другата и започна да говори че е залепен с нещо
Тоест когато е работил предишните те години.После виждаше бъдещето
как вижда, че всички са болни и се секнат. след смъртта му рабрахме, че е виждал как хората плачат за него .После каза здравейте, здравейте но нямаше никого.Каза го на негов починал роднина :shock: а после каза оставете ме къде ме водите пуснете ме!
и след няма и час почина.
Явно много малко хора ме подкрепят, но вкрая на краишата всеки си има мнение.Кат не ви интересува земете недейте пишете кво ша каите.Гледайте и работата ве.Поне не пишете.
историята ти ми беше интересна! А той дали е имал някакви способности или това е станало само тогава преди да почине?

kristito3
05-20-2010, 16:15
Ами, и аз да ви разкажа нещо. То разбира се си звучи смешно, но както каза един в тази тема да се надяваме да няма подигравки.

Предполагам знаете за дама Купа. Та тази дама Купа може да се вика с карти. Има и още едно нещо, при което картите с лице надолу се нареждат в кръг, а в средата се оставя дама Купа с лице нагоре. След това започва играта, която е - питаш дамата нещо на което може да се отговори с да и не и отваряш една карта. Ако е черна отговорът е НЕ, ако е червена - ДА. И така попитахме я дали може да ни направи знак, че е тук. Отговорът беше ДА! След това я питахме дали може да го направи след 20 минути. Отговорът беше отново ДА! След като го разбрахме малко настръхнаме и си продължихме играта. Бяхме доста хора на вън на една пейка. Беше вечер и само уличното осветление светеше. Изведнъж, както си стояхме лампите изгаснаха! Настана мрак! Нищо не се виждаше само силуетите ни! Трябваше да светим със телефоните, за да се вижда. Побиха ни вече тръпки и се чудехме дали това е вече наистина от играта! Не знаехме каква е причината (проблем с тока или друго). Едно момче от нашата компания тръгна с колело към къщата на една жена, защото там имаше ток и да я попита какво става. И представете си - до толкова се филмира, че ни каза, ако са забави до 15 минути да звъним на 166! :D Беше малко глупано това. И той тръгна. Забави се много и ни хвана страх вече! Но по едно време се връща и ни казва, че жената не знаела какво се е случило. Стояхме доста време в страх, но нищо не се оправи с осветлението. След време всички се прибрахме и така и не разбрахме беше ли това наистина знакът! :smt095

Историйката ми не знам как я възприемате :-D но си беше така и доста се бях наплашила.

Vanish
05-20-2010, 17:17
Cool story, bro.

kordinaciq
05-22-2010, 12:03
:shock: И наистина твоята историйка е доста интересна :) И аз лично мисля, че това е бил знакът.Сигурно ви е било мн интересно. И мисля, че това с дядо ми е било специално преди смъртта му.Винаги когато си разказваме страшни историйки мн са филмираме.Почваме да чуваме, че нещо бучи и тем подобни :razz: ама ни хваща шубето :lol:

kordinaciq
05-22-2010, 12:04
Кристито3 на колко си години м/у другото, че съм мн любопитна. :D Аз съм на 13

kordinaciq
05-22-2010, 12:09
хах, голяма грешка. Има бая неща които съм видял, и които се покриват многооо добре.. и ако зема да разказвам ще ме вземете за 9 годишен, чел приказка, обаче има неща видени с 2те ми очи, за които няма обяснение.. [/b]
Хейййй, искам да го чуя. Какво си видял???
Да и аз мнооого искам!!!!!

Rounder
05-22-2010, 14:49
Авторката, аз иронизирах начина, по който си беше написала мнението, не явленията....


По темата Всеки път като се разхождам в един парк през ноща има някакви странни движещи се неща в небето, бързо движещи се, не мигащи(демек не е самолет) и не са падащи звезди... така и не разбрах какво е .

аз пък бях се ядосал един път и бях с колата на една поляна(извън града) и тая поляна е в гората,и там ходя сам винаги когато садна,и един път съм седнал на капака пуша навсякъде тъмно,а в небето много голяма елипса ярко червена мина адски бързо след това,мина още един път... :shock:
разказах това на приятели още на същата вечер,те ми се изсмяха и казаха че едно че съм болен да ходя там сам,и друго че не съм наред да си фантазирам така...
и съм сигурен че не ми се привидяло или нещо подобно