PDA

View Full Version : Какво да правя



Sweet_Play_F
05-12-2010, 19:57
Падам по едно момче от моя клас.Той от доста одавна ми е постоянно в мислите и често несъзнателно говоря нещо за него на мои приятелки.Проблемът е,че бях сигурна че ме харесваше преди 2 години, канеше ме да излизам в тяхната компания и постоянно ме сваляше в даскало,но аз бях на мнение,че не искам на този етап приятеля ми да е от моя клас поради мн причини.Също е казвал и на наша обща приятелка за симпатиите си към мен. В момента ми остава още 1 година в даскало и вече от нищо не ми пука.Реших да си живея живота .Да допълня,че чрез поведението ми и отговорите на свалките му,той ме мисли за срамежлива.Ако е от значение много харесвано момче е в даскало ,но не си е имал приятелка от адски мн време.Той естествено все още се държи мило с мен,но не ми сваля звезди което си е съвсем нормално,тъй като не проявих интерес към него .И аз чих постъпила така.Все още ме сваля,но не толкова често както преди. Мислех като свърши тази учебна година да му пиша по-често в скайп и да направя така че да излезем.Въпросът ми е,след като съм го отрязала веднъж дали е възможно още да ме харесва? И имате ли др идеи какво да правя и въобще да се занимавам ли или не... :?

CupcakeMonster
05-12-2010, 20:10
Точно,че като си го отрязала веднъж и ако те е харесвал няма да се откаже толко лесно.Сега му пиши по рядко в скайп,пък към края на уч година вече му предложи нещо от сорта на:ходи ми се някъде (еди къде си) искаш ли? ии такам,виж как ще се развият нещата.Успех :)

soul1199
05-12-2010, 20:24
Вместо да чакаш,направо му пиши/кажи утре,че искаш да излезете и ще му видиш реакцията. :)

onestar
05-12-2010, 22:31
Действай.

mArMaLaDkA
05-12-2010, 22:37
ще трябва да се постараеш да се сближиш с него.
гледай да не се уливаш със скайпа.
и да подходиш по-спонтанно и небрежно, когато му предлагаш да отидете да пиете по нещо или някъде да ходите на разходка.

bratignat
05-13-2010, 07:47
Ако е истински пич, вече отдавна си му в графата приятелки и никога повече няма да се пробва с теб. Ако все още не е много опитен, има надежда, но сега ти ще трябва да се постараеш малко.

Sweet_Play_F
05-13-2010, 11:35
Мерси за съветите

wladk0yyy
05-13-2010, 11:47
Ако е истински пич, вече отдавна си му в графата приятелки и никога повече няма да се пробва с теб. Ако все още не е много опитен, има надежда, но сега ти ще трябва да се постараеш малко.

Пффффф пълни глупости :-x