PDA

View Full Version : Помощ !



ahafjafdaisd
05-12-2010, 21:32
Бившата все още я обичам обстоятелствата са такиви казва ми че е готова да бъде с мен забравих да кажа че неините приятелки много ме мразят и така готова е да бъде с мен ако не я намразят казах и обичам те знам че те нараних но защо да не пробваме още веднаж тя ми заяви че е лудо влюбена в моят наи-добър приятел казах и че и това неможе да стане тои сам си и каза приятел за нищо не предавам и тя ми отговори ако не се получи нищо с моят наи-добър приятел и ако не я намразят приятелките и ще бъде с мен отговорих и че няма да съм и резерва в никъв случай тя ме попита да поговорим за 15-20 минути на живо кажете ми 2-3 конкретни въпроси да разбера харесва ли ме все още обича ли ме само 2-3 !!

valdesbg
05-12-2010, 21:44
Простичко казано - поставила те е като резервен вариант. Това значи че ти СИ резервен вариант :)

И каквото и да направиш си оставаш такъв.

Всъщност има начин да излезеш победител.. обаче играта е доста и нямам нерви да я описвам тук. Ама и не вярвам че ще се справиш де.

Айде - има те за утешителна награда. Нямаш какво да направиш по въпорса.

lubomirky
05-12-2010, 21:49
въпроса в момента е дали ще се оставиш да те разиграва. не бъди женчо и я забрави, защото просто тя не си заслужава.

gabi_94
05-12-2010, 21:57
Еми няма никакъв смисъл да се занимаваш с нея...както казаха: ти си резервен вариянт...И ми се струва мн незряла нейната постъпка да ти го каже така :oops: Иначе ако мн държиш на нея, питай приятеля си дали я харесва и ако той я харесва ги остави да са заедно...

clickto
05-12-2010, 23:41
Недей да бъдеш резервен вариант.Има 1000 др момичета които ще ти харесат. Сеедно да си богат и да просиш. Просто и казваш 'би си мамито' и да се маха използвачката. Има и др вариант. Да си я вържеш просто за секса. :booooomb: :booooomb: ти решаваш