PDA

View Full Version : Питане към нежния пол?



pavelvasilev
05-12-2010, 21:49
Какъв мъж бихте избрали ако имате само 2 избора?

1-ви избор: Да бъдете със красив мъж(на мечтите ви), но беден?

2-ри избор: Да бъдете с грозен мъж (на кошмарите ви), но богат?

Възрастта, както и готин характер ги има и при двамата и са еднакви във всяко едно отношение

... за тези които изберат единия от двата избора, бихте ли и споделили защо?

gabi_94
05-12-2010, 21:54
Еми мисля, че темата е малко безсмислена, но тъй като днес ми се пишат коментари в раздел Любов, ще отговоря красив, но беден! Макар, че тук трябваше да споменеш и за някакъв характер и т.н. ...както и да е, за мен лично парите нямат голямо значение...Е разбира се, да не е некой просяк, но иначе не...

Abigoria
05-12-2010, 21:59
Все ми е тая, ако за мен е привлекателен, ще съм с него.

Дефинирай 'красив' и 'грозен'.

Всеки човек за едни е красив, за други- грозен. Хората си имат стереотипи за красиви и грозни... Бла бла бла, въпосът ти е кофти зададен. Надявам се да схвана, че не ми се обяснява.

И стига с тея глупавите теми...

valdesbg
05-12-2010, 21:59
Айде Павка, гледай колко позьирщина ще се изсипе в тая тема :)

Иначе ако мога да обърна ситуацията и да си избирам жени - ще си избера богатата и грозната. Не щото външния вид няма значение, а щото само с една гола любов не се живее. щ

Макар че в реалността подобен избор е невъзможен, предвид факта че едва ли ще има само две жени на планетата.

Едит: Абигория - подразбира се че става дума за "красив, според твоите критерии" и "грозен, поред твоите критерии". Т.е. според критериите на всяка която го прочете. Автора не описва конкретни двама индивида.

mArMaLaDkA
05-12-2010, 22:16
таковала съм ги парите, ако дори не мога да погледна човекът до мен без да се разрева. предпочитам хляб и сол да ям и да имам хубав мъж, отколкото уж да имам всичко, а да нямам нищо.

mir4eto93
05-13-2010, 08:27
Предпочитам да съм с красив, но беден. И най-вече да се обичаме, а колкото да парите, ще си намерим работа и от там и пари, не ми трябват хиляди, за да ми е добре, колкото да си живеем нормално и да има, за да се поглезим от време на време :)

Jumbie483
05-13-2010, 08:30
1-ви избор: Да бъдете със красив мъж(на мечтите ви), но беден?

2-ри избор: Да бъдете с грозен мъж (на кошмарите ви), но богат?

Възрастта, както и готин характер ги има и при двамата и са еднакви във всяко едно отношение

Така зададен въпроса, ще кажа, че избирам да съм сама.
Ще избера този, към който имам чувства, независимо дали е красив, грозен, беден, богат или каквото друго се сетите.

6okolad4ety95
05-13-2010, 08:33
1-ви избор: Да бъдете със красив мъж(на мечтите ви), но беден?

2-ри избор: Да бъдете с грозен мъж (на кошмарите ви), но богат?

Възрастта, както и готин характер ги има и при двамата и са еднакви във всяко едно отношение

Така зададен въпроса, ще кажа, че избирам да съм сама.
Ще избера този, към който имам чувства, независимо дали е красив, грозен, беден, богат или каквото друго се сетите.

+1 ;-)

dimitar_ak
05-13-2010, 08:47
За пореден път Влади ги заби. Да видим колко те изберат красивия.
Истината на живота е друга "Богат грозен мъж няма". Рано или късно момиченцата я научават.

LadyDi
05-13-2010, 09:16
А той ако е грозен, другите жени няма да го заглеждат и вероятността да изневерява е по-малка :)

05763
05-13-2010, 09:25
Айде Павка, гледай колко позьирщина ще се изсипе в тая тема :)

Иначе ако мога да обърна ситуацията и да си избирам жени - ще си избера богатата и грозната. Не щото външния вид няма значение, а щото само с една гола любов не се живее. щ

Макар че в реалността подобен избор е невъзможен, предвид факта че едва ли ще има само две жени на планетата.

Едит: Абигория - подразбира се че става дума за "красив, според твоите критерии" и "грозен, поред твоите критерии". Т.е. според критериите на всяка която го прочете. Автора не описва конкретни двама индивида.
>> Ето един човек да си признае ! И аз бих избрал грозната и богатата .. щом не е скочибра по душа - няма да ми пречи :D
>> Taка или иначе после всички жени стават грозни, надебеляват ии дали ше е хубава или не .. няма значение :D

silky92
05-13-2010, 09:50
Винаги бих избрала човек ,който държи на мен и ме обича . Не казвам ,че външният вид или социалното положение е маловажно ,но за мен имали чувства всичко се постига ,имаш стимул да се бориш.

uBuTo
05-13-2010, 10:46
Грозен, но богат! ДА МАТЕРИАЛИСТКА СЪМ! Колкото и да е красив, ако живее под моста аз какво да правя с него? :? Любовта му няма да ме топли в кашона зимно време! :lol:

krem4et0
05-18-2010, 10:10
Половинката ми не е богат, даже хич. Според него (не и според мен) не е особено красив. Ебати, защо съм с него?

phobiaaa
05-18-2010, 11:37
Предпочитам да съм с красив, но беден.За мен парите не са от голямо значение .. важното е да се обичаме с човекът с ,когото съм.

kotetokateto
05-18-2010, 12:11
1-ви избор: Да бъдете със красив мъж(на мечтите ви), но беден?

2-ри избор: Да бъдете с грозен мъж (на кошмарите ви), но богат?

Възрастта, както и готин характер ги има и при двамата и са еднакви във всяко едно отношение

Така зададен въпроса, ще кажа, че избирам да съм сама.
Ще избера този, към който имам чувства, независимо дали е красив, грозен, беден, богат или каквото друго се сетите.

+1 ;-)


+++

ivcheto0o
05-18-2010, 12:34
1-ви избор: Да бъдете със красив мъж(на мечтите ви), но беден?

2-ри избор: Да бъдете с грозен мъж (на кошмарите ви), но богат?

Възрастта, както и готин характер ги има и при двамата и са еднакви във всяко едно отношение

Така зададен въпроса, ще кажа, че избирам да съм сама.
Ще избера този, към който имам чувства, независимо дали е красив, грозен, беден, богат или каквото друго се сетите.

+1 ;-)


+++

valdesbg
05-18-2010, 12:59
Половинката ми не е богат, даже хич. Според него (не и според мен) не е особено красив. Ебати, защо съм с него?

Щото според теб е красив примерно? Важното е според теб нещата как са. Не според него.

Същата логика важи и за него.

tanch3t093
05-18-2010, 13:00
Предпочитам да съм с красив, но беден.За мен парите не са от голямо значение .. важното е да се обичаме с човекът с ,когото съм. - аз също
1-ви избор: Да бъдете със красив мъж(на мечтите ви), но беден
Предпочитам да съм с беден мъж, но да се разбираме и обичаме, и да сме щастливи .. Ако тръгна с богатия, но не съм щастлива? И не изпитвам любов? За мен това е важно чувство, без което никой не живее истински. Е, материалистките друго ще кажат :D Аз предпочитам да съм щастлива и да живя истински :)

krem4et0
05-18-2010, 14:30
Щото според теб е красив примерно? Важното е според теб нещата как са. Не според него.

Същата логика важи и за него.

Разбира се, че за мен е хубав, а и по принцип си е, защото на пръв поглед ми хареса чисто визуално. Има много хубави и правилни черти, най-хубавият мъжки нос например...Просто той не се намира за такъв. По-скоро коментарът ми е ироничен, защото всичко е относително. За мен човек, който изкарва 1000 лева месечно е богат, а за столичаните това са нищо пари. За баба ми с пенсия 150 лв, моята стипендия е цяло богатство, а е далеч под 1000 лв....Същото е и с красотата - тя е субективна и преходна. Както впрочем и парите. За това по-добре поддържан с добри хигиенни навици, отколкото красавец, но мърляч например. По-добре да е работлив и отговорен, отколкото с богат тати, защото готовото свършва най-бързо...и все в този смисъл са ми разсъжденията. Характерът е важен, а не красотата или парите.
Дори и да не беше красив, пак щях да обичам и уважавам човек като половинката си, ако имаше същия характер. Но фактът е факт - по-трудно би ме впечатлил първоначално и ако щеш първосигнално.

hahavteen
05-18-2010, 14:44
Абе Креми хубав ти е мъжа. Носа не ме впечатлява ама очите му са наистина УАУ. Винаги съм си мечтала за мъж с тъмни очи и тъмна коса ама не ми е било писано 8-) .
Та аз ще се съглася с Кремчето че всичко е относително. Така и така човек като се влюби в някой го вижда със съвсем други очи и му се струва най-прекрасния на света така че не може да си говорим за грозота. Богатството също е относително. За някои хора да имат собствено жилище, 2 деца и да могат да си позволят да ходят на море веднъж в годината си е лукс а на други замък, яхта и 3 коли са им малко.

lipsvashh_mi
05-18-2010, 14:48
без значение красив или грозен-важното е да има акъл....един мъж по ума се избира,не ти трябва да е мистър вселена...а ако има акъл и е трезво мислищ и преценява нещата ще си е подсигурил живота и ще е материално стабилен....то едното и другото са неразделно свързани... :)

gabsit000
05-18-2010, 16:16
разбира се,че първия...за мен парите нямат никакво значение... :)

Lowe1
05-18-2010, 17:39
Ако обичаш някого няма значения дали е богат или беден важното е да бъдеш със самия човек .. според мен :)

krem4et0
05-18-2010, 19:55
slun4ice :-)

За очите не знам...обичам светлите очи, ама така ми било писано. Ама миглите му са 10 сантиметра и извити..като кукла направо :D

Дай да си ги менкаме :-D
Няма какво да говорим и без пари не се живее, но те не са и всичко.

WrongLife
05-18-2010, 20:26
Айде Павка, гледай колко позьирщина ще се изсипе в тая тема :)

Иначе ако мога да обърна ситуацията и да си избирам жени - ще си избера богатата и грозната. Не щото външния вид няма значение, а щото само с една гола любов не се живее. щ

Макар че в реалността подобен избор е невъзможен, предвид факта че едва ли ще има само две жени на планетата.

Едит: Абигория - подразбира се че става дума за "красив, според твоите критерии" и "грозен, поред твоите критерии". Т.е. според критериите на всяка която го прочете. Автора не описва конкретни двама индивида. :smt006 (поклон) :smt006

WrongLife
05-18-2010, 20:28
95 % от написалите, че парите нямат значение ПОЗИРАТ! /мое мнение/!

Mariela1995
05-20-2010, 17:49
Красив , но ест че не и беден !!! нито единия нито другияя аз търся красив и богат

b3b3t0y
05-20-2010, 18:21
Хах.. Красив, но беден>>> красотата ли ш му ядете на тоя :D И аз не мога да отговоря на въпрос, зададен по тоя начин :?

Eliii
05-20-2010, 18:27
Абе, то "красотата" и "грозотата" са относителни понятия. Даден човек не може да бъде единствено харесван или единствено НЕхаресван. (:

По темата: към този, към когото имам чувства естествено. ;)

Да, това го казват всички, но не е признак на морална извисеност в ранна възраст, а просто на тази възраст хората гледат по-скоро от емоционалната, отколкото от практичната страна. :-o