PDA

View Full Version : Проблем в училище



vivaldi94
05-12-2010, 22:08
Абе хора имам един проблем и той е следният : В дскл има определени хора да кажем около 4-5 човека от 29 души клас дето се бъзикат с мен и се дразнят пък аз не им правя нищо и даже не общувам кой знае колко с тях поради причината че нямам общи теми с тях за разговор. Проблема е че единият от тях лесно се пали и налитя понякога на бой а пък аз не съм такъв човек и не му отвръщам на агресията . кажете какво да правя ? Как да се оправя с тези хора ?

RedBoy
05-12-2010, 22:21
На тоя пичага ако можеш му удари един тупаник :D , ако пък не просто го з**би. Сега сериозно - за да те дразнят, сиг има няква причина. Може ти завиждат за нещо например. Най-добре е въобще да не има обръщаш внимание - все едно ги няма.. Това, според мене, е най-доброто, което можеш да направиш за момента :wink:

justunique
05-13-2010, 07:22
...

nIkEnCeTy_bE
05-13-2010, 07:58
Може би в техните очи си аутсайдера на класа и няма с кого друг да се закачат. Във всеки нов клас е така. Така че остави ги, не им обръщай внимание, ще пораснат и те не бой са. Знам, че не ти е приятно, но убий тъпака с мълчание. А и това, че не им обръщаш внимание, още повече ги дразни. ;)

elizabethg
05-13-2010, 10:37
Зддравей!!!Като малка имах същия проблем;(Не общувах с никого и тръпнех някой да не ме обиди...Момичетата и момчетата от класа ми се подиграваха и ме унижаваха по всякакви възможни начини!Тогава си стоях кротко и преглъщах всяко унижение с огромна горчивина...Сега,когато минаха години и се обърна назад само се ядосвам на себе си колко плаха съм била...Не повтаряй моята грешка!Колкото повече си мълчиш и понасяш обиди,толкова повече те ще ти се подиграват!!!На този дето ти се дърви му набий едно кроше в главата,за да разбере,че не трябва да се закача с теб!Ако се отръскаш на време ще видиш как ще започнат да те уважават;)Успех!!!И не забравяй,че НИКОЙ не може да те унижи без твоето съгласие!!! ;)

soulkeeper1
06-25-2010, 21:50
Здр пиша защото и аз имам същия проблем и толкова се радвам че ми останаха 3 дни даскало за да се разкарам от всички глупаци от класа ми които през цялата година търпях. Та така до въпроса с опълчването когато се дразнят с мен няма какво да направя защото когато са повече хора не мога да ги набия сичките при това главния човек който е нещо като "лидер" и всички ходят по гъза му тренира отдавна и е корав просто нерви не ми останаха без нищо да съм им направил те просто идват и почват да ме удрят да ме убиждат което си е голям тормоз и тези камери които сложиха в всяка стая очевидно никой не ги гледа а другият проблем е че когато се заяждат с мен никой от класа не се намесва просто седят отстрани и гледат сеир писна ми просто нз как ги издържах цяла година попринцип съм спокоен и не се ядосвам лесно но те просто ще ми разглобят психиката ако продължат така най вероятно ще се преместя от класа въпреки че нз и аз къде ще хода :? :(

Vasoto129
06-26-2010, 06:38
Говори си с твоите прители и просто не им обръщай внимание,не падай на тяхното ниво да им отговаряш на нападките.Те са прости хорица. :) :) :) :) УСПЕХ :) :) :) :)

SmilezZz
06-26-2010, 08:00
С какво те дразнят ?
Иначе не можеш да се разбереш с всички..Нормално е да има такива хора..Ти си си бъди спокоен - не налитай на бой или не вдигай конфликт..Не им обръщай внимание - след време ще спрат

SummerParty
06-26-2010, 10:14
Много мина, малко остана. Може ваканцията да се променят, поне малко. Ако ли не-никакво внимание не им обръщай. Продължават ли да ти налитат на бой ги изкажи на класния/класната. :)

elizabethg
06-26-2010, 11:23
Ако ги изкаже на класната ще постъпи като пълен страхливец!Не бъди такъв.След като ти налитат на бой,налитай им и ти!Нека видят,че не те е страх :)

zaiche98
06-26-2010, 11:28
Аз ИМАМ същия проблем... но спокойно просто като ти кажат нещо гадно им отговори с нещо с което да ги затапиш но не им наранявай егото... може да звучи тъпо но вуйчо ми правеше същото с мен... обиждаше ме че съм дебела и тъпа (а всъщност той е.... и е много лаком)... вчера му секнах ехидното настроение (аз съм сестрата на този потребител) когато му казах че тате иска да говори със сетра си (леля ми и мойта кръстница) а той искаше да се направи на тежък и каза че с леля имат различни програми.... аз го затапих като му казах че не искам аз и тате да се виждаме с него и умствено да затъпеем а да се видим с леля и да решим проблемите с преместването ни....