PDA

View Full Version : Няколко въпроса....



gabi_94
05-12-2010, 22:22
Като малка тренирах лека атлетика и други спортове и имам така добре изявени мускули на прасците, но напоследък съм се поотпуснала и някак мускулите са се отпуснали и е гадно, се едно са дебели, а всъщност не са...Има ли някакъв начин мускулите да намалеят или няма как и трябва да ги стегна пак? Знам че ми е много малоумен въпроса, но не разбирам и така...
Освен това мисля да си боядисам косата със къна, цвят махагон, но се чудя каква да използвам и дали цвета може да се изсветли след измиванията и от махагон да стане червено по-ярко...Също и за колко време се отмива и си става моят цвят....
И още нещо...значи по принцип съм много алергична и проявявам най-различни алергии към много неща...Но от както се помня имам едни дребни малки пъпчици по ръцете над лакътя, не са супер много, но не са и малко...Мислех си, че е възможно да е от слънцето, но може би не е... ако знаете за какво говоря, може ли да ми препоръчате някакъв крем?

Converse333
05-13-2010, 11:16
За стягането - виж другите теми има много упражнения, поразрови се в интернет. Мисля, че с бягане и каране на колело ще се стегнеш.
За боядисването не мога да ти помогна.
А пъпките могат да са от много неща- слънцето, жегата, алергии, а може и от пубертета да е.. По-добре отиди на кожен лекар. :)