PDA

View Full Version : Въпрос и проблем след кандидастване ?



milenha
05-13-2010, 11:02
Здравейте хора, и аз незнам точно как да си задам въпроса, но ще опитам.

7-ми клас съм, момче съм и трябва непреммно да ме приемат в добро училище, НО някой предмети ми куцат примерно математиката не разбирам някой неща по български има 1-2 неща но незначителни и незнам как ще успея да изкарам изпитите.
Примерно по БЕЛ ще имам 6 защото г-жата е добра, но по математика :-o :shock: незнам.Имам 4,5,6,6,6,2 и дали като изкарам още две шестици ще мога да кандидатствам в добро училище а сега ме влекат други работи знаете компютри, приятели и т.н и т.н МОЛЯ посъветвайте ме какво да правя дори сега да седна добре да уча дали с тия оценки по математика ще изкарам ??

SmilezZz
05-13-2010, 12:08
Охх..Здравей..
Разбирам те напълно (и аз съм 7 клас)

Та към въпроса..
Не се притеснявай толкова много..То вече и най-"елитните" училища пропаднаха,ако трябва да бъде честна..
Приемат даже и с 3 по математика,но все пак ти си учи до изпита..Останаха ни още няколко седмици..И имаме все още време да се подготвяме :)

Иначе към кое училище се ориентира ?

milenha
05-13-2010, 12:13
Благодаря ти !

Охх... де да беше само едно училище между 5-6 се чудя.
1.Джон Атанасов
2.СМГ
3.Испанската гимназия
4.НПМГ
5.31-во (бастилията)

milenha
05-13-2010, 12:14
Искам и да попитам горе долу колко трябва да изкарам по математика, БЕЛ, природните науки, и тия история и география за да влезна в СМГ

SmilezZz
05-13-2010, 12:23
За СМГ и НПМГ съм чувала доста добри мнения..
Иначе предполагам,че трябва да изкараш оценка 4 - 5

nIkEnCeTy_bE
05-13-2010, 16:54
Спокойно! Гледай да разбереш нещата, оценките ги забрави. Не гледай какви оценките имаш, не пресмятай бала си и т.н. Никога не се знае какво ще стане. И аз не вярвах, че ще вляза. Изкарах една 3.57 на изпита по Математика, дето аз също не разбирах някой работи, и то изпита беше ужасен, и имах 5 по БЕЛ и пак влязох на 1во желание. Така, че гледай да разбереш нещата, а и е късно за уроци. Ходи на консултации при госпожата ви, когато не разбираш дадено нещо. Просто гледай да ги схванеш, за да можеш да ги решиш на външното оценяване. А и решавай задачи постоянно, не остана много време, както и почиваме покрай матурите и празниците. Успех ти желая ! :)

SmilezZz
05-13-2010, 17:25
nIkEnCeTy_bE
Ти в Икономическото ли беше ?

nIkEnCeTy_bE
05-13-2010, 17:42
Да

elizabethg
05-14-2010, 07:44
СПОКО!Когато преди години аз кандидатствах,изкарах 4 по БЕЛ и 3 по МАТЕМАТИКА и ме приеха в ПМГ...Наистина както се изразиха по-горе-елитните училища наистина много пропаднаха...вече се влиза много лесно!Не е както преди.Така,че СПОКОЙНО:)Само не се притеснявай;)УСПЕХ! :-)

WeaponMaster
05-14-2010, 08:17
вземи учи кви са тия тъпи теми :D кво искаш да ти даваме частни уроци ?

qqazzaq
05-14-2010, 08:25
и аз бях тъка сега съм 8 клас но сичко мина няма страшно трудно е но ще мине

SmilezZz
05-14-2010, 15:09
WeaponMaster
Въпросът не е с това,да се даде частни уроци,а автора просто искаше мнение..