PDA

View Full Version : Кой спорт е подходящ



Sweet_Play_F
05-13-2010, 11:59
Искам да не се ограничавам в яденето.Да ям колкото искам и да ми е хубаво тялото.Следователно трябва да спортувам,но тук идва проблемът. Кой спорт е подходящ,тъй като съм висока 177 и не искам да заприличам на мъж.Дайте съвети.И въобще възможно ли е да ям всичко,което обичам и чрез спорт да ми е перфектно тялото?И тежа 65 кг.Много ли е за този ръст? А другия вариянт е да не спортувам,но да не ям почти нищо Способна съм,но ме е страх да не се стопят гърдичките,които мн си харесвам :d

П.С.преди имах мн хубаво тяло,което искам обратно.Но бях гимнастичка

MyAll
05-13-2010, 12:11
Mи Народни танци.. получава се MНОГО красива фигура.. :grin:

b3b3t0y
05-13-2010, 12:42
Плуване 2 или 3 пъти седмично по 1-2км е най-доброто лекарство :) 1.во.. не усещаш как топиш килограми,а те изчезват със часове
2ро.. Ядеш коооолкото искааш :-D
От личен опит го знам!

changess
05-13-2010, 12:56
Не е хубаво да ядеш каквото и колкото си искаш, колкото и добре да изглеждаш. Помисли за здравето си и наложи някой ограничения. Иначе аз подкрепям плуването.

titinkaa
05-13-2010, 14:31
Тичане 2 пъти в седмицата и поне 1 път фитнес.

Luscious_Heart
05-13-2010, 16:52
^ Твърде малко е, Титинка.

Никой спортист не яде квото му падне! Спазват се режими за състезания, за форма, за сила и за кво ли още не. Никой спорт не е гаранция, че може да плюскаш на воля. Просто то не е здравословно!

titinkaa
05-13-2010, 17:17
^М да съгласна съм.Трябва и режим,не е казано че само с тичане и ще слабее и ще яде като прасе,то така ако става всички тва ще правим за да сме слаби и няма да ги има тея диети.

Luscious_Heart
05-13-2010, 17:36
^М да съгласна съм.Трябва и режим,не е казано че само с тичане и ще слабее и ще яде като прасе,то така ако става всички тва ще правим за да сме слаби и няма да ги има тея диети.
Да, права си. :)
А и авторке - щеш не щеш, циците ше ти се смалят и от спорта, и от диетата! (В повечето случаи де. Макар че имам съотборничка в леката атлетика, която вади страшни бомби. (inlove) )

diksi
05-13-2010, 18:07
Плуване!! :grin:

tItEufFf
05-13-2010, 18:15
Ами така като си висока можеш да тренираш волейбол (спокойно, и мен ме беше страх да не заприличам на мъж, но не стана така )
Аз от една година тренирам волейбол и си топя килограми, стягам си тялото и си ям каквото, колкото и когато си искам. Когато си изкълчих глезена и спрях за 1 месец волейбола качих 4 килограма. Така че ти го препоръчвам горещо!!! :) Плюс това така ще се запознаеш с много повече хора, отколкото ако отидеш да плуваш (нищо против плуването нямам !!!)

Ewok
05-13-2010, 18:20
+ за плуването, поне три пъти седмично

Cemaru
05-16-2010, 21:49
За мене най добре е плуването :) :)

alex4et0y
05-16-2010, 22:08
Степ аеробика.

divided
05-17-2010, 03:59
аеробика

darka1
05-17-2010, 05:41
Ами ...
1. Килограмите не са ти толкова много
2. Аз бях 64 кг. на височина 173 тогава ... отслабнах като ядях всичко, но тренирах много - коремни преси, обръч, велоергометър, скачане
3. Имах големи гърди, а сега направо се стопиха ( както и да свалиш килцата, те пак ще се смалят ... няма как ... като отслабваш ти, отслабват и те ... все пак това също е кожа )

Айде успех ти пожелавам :) :-)

sw3etyrrr
05-17-2010, 06:24
аз съм за плуването ;)

greyli
05-19-2010, 08:15
Плуване 2 или 3 пъти седмично по 1-2км е най-доброто лекарство :) 1.во.. не усещаш как топиш килограми,а те изчезват със часове
2ро.. Ядеш коооолкото искааш :-D
От личен опит го знам!


Зависи от фигурата,структурата.Внаши я клас има едно момиче,ходи на плуване и продължава да изглежда пълна ( 165см 56кг). Авторке в твоя случай не ти трябва диета (Строга) а само махане на сладкото и чипсовете + спорт

MaLty
05-19-2010, 17:08
^ Твърде малко е, Титинка.

Никой спортист не яде квото му падне! Спазват се режими за състезания, за форма, за сила и за кво ли още не. Никой спорт не е гаранция, че може да плюскаш на воля. Просто то не е здравословно!
брееееей 8-) тренирала съм художествена гимнастика 4 години и съм яла каквото си поискам ;) Винаги съм имала перфектна фигура,и сега даже след като не тренирам нищо,пак ям каквото си поискам и тялото ми е перфектно ;)

StreetFame
05-19-2010, 17:14
^ Не може цял живот да плюскаш като прасе (без да спортуваш) и да си с перфектното тяло. Ще дойде момента, когато и вие ще качите кг....

zlatnata_ribkaaa
05-19-2010, 17:25
всичко е до структура има хора който просто ядат каквото си поискат и не качват ...за съжаление не съм от тях :D , но не е правилно да се яде така , защото освен за фигурата трябва да се помисли и за здравето , а относно кой спорт е подходящ според мен ако съчетаваш няколко неща ще е най-добре примерно :аеробика , плуване и тичане точно от тях не мисля , че ще заприличаш на мъж дори обратното ще направиш тялото изваяно и хубаво , относно гърдите , ако започнеш много да отслабваш нормално е и те да се смалят ама все пак ще е предполагам съразмерно няма да изчезнат напълно успех дано да съм ти помогнала :)

Luscious_Heart
05-20-2010, 12:36
^ А кво става след 25-30-те, когато човек още яде квото си поиска, знаете ли? :)
Malty, не ти позволявам да ми противоречиш. Голямата гордост ли е, че нищо не тренираш? Познавам бивша балерина, която все още си е тогавашната фигура, без да спортува абсолютно нищо.
Разберете, че с храната не трябва да се злоупотребява, квито ще гени да имате.
И моят ген не ми повелява да напълнявам (слаби са ми роднините), но въпреки това спортувам от жизнената нужда да бъда дейна и активна.

chocolatedidi
05-20-2010, 13:42
Не мисля,че плуването е добре за нея,защото с плуването се развиват мусколи по ръцете ! Аз съм за танците,от личен опит знам,че извайват много хубаво тяло,особено краката !

SmilezZz
05-20-2010, 14:26
Ами или на плуване,или на народни/спортни танци..Или нещо,което тебе лично те влече

SlaDk0b0nb0nChe
05-20-2010, 15:42
Да не правя нова тема да ви питам... ако няма зала в града за плуване, какво мога да правя? Ходя на народни танци но не помага.. тоест от 1 клас ходя (сега съм 8 ) и не съм спирала.. но пак съм си пълничка.. мисля да почна да бягам 2 пъти в седмицата, да обикалям стадиона, но не съм сигурна дали ще ми помогне?! Моля ви дайте съвети (искам да ходя на плуване но тук, в моя град няма такава зала :? )

Luscious_Heart
05-20-2010, 16:57
Да не правя нова тема да ви питам... ако няма зала в града за плуване, какво мога да правя? Ходя на народни танци но не помага.. тоест от 1 клас ходя (сега съм 8 ) и не съм спирала.. но пак съм си пълничка.. мисля да почна да бягам 2 пъти в седмицата, да обикалям стадиона, но не съм сигурна дали ще ми помогне?! Моля ви дайте съвети (искам да ходя на плуване но тук, в моя град няма такава зала :? )
Ще ти помогне, да. :)
Ето едно доказателство на моята теория, че много зависи какви са танците.
Ако е само по час на ден да обикаляш столче и да се кълчиш, наистина няма да има ефект.
Ориентирай се към бягането. Така и в танците ще ти е много по-лесно!

b3b3t0y
05-20-2010, 18:52
Не мисля,че плуването е добре за нея,защото с плуването се развиват мусколи по ръцете ! Аз съм за танците,от личен опит знам,че извайват много хубаво тяло,особено краката !

:grin: :grin: Чуваш ли се ?!??!? НЕ МОЖЕ да изграждаш мускули преди да си стопил всичките излишни мазнини !! За това е плуването.. най-бързо отслабване без ограничение в яденето!

Molzinka
05-21-2010, 12:42
+ за плуването, поне три пъти седмично

+ Но не смятам, че за височината ти 65 кг. са много, като се има впредвид, че аз съм 180 и пак съм 65 кг 8-) Добре си си :wink:

TooGoodForYou
05-21-2010, 19:28
Ами защо не станеш пак гимнастичка. :o

Но това не значи, че можеш да ядеш всичко. Трябва да си съставиш меню. Не се подлагай на диета, но ограничавай некачествените храни.