PDA

View Full Version : Прецакания



waller12345
05-13-2010, 12:19
Ще ми кажете ли, защо едно момиче, което обичах истински е била с мен само, за да ме "използва", така да се изразя, защото просто тя буквално ме прецака. Защо изобщо се занимавала с мен, като си има друг...? Защо ме баламосвала така, че дори да не се сетя за нещо подобно? Защо по дяволите съм бил така използван без да подозирам нищо?

Историята е следната преди 5-6 месеца, дойде това момиче до мен и искаше да се запознаем, съгласих се. Имах приятелки, които я познаваха и тя е казала на мойте приятелки, че ме харесва и т.н. Беше с 2 години по-голяма от мен. Помислих си, че ще имаме сериозна и искрена връзка, защото аз още като я видях исках да бъда с нея, но нямах смелостта да отида и да се запозная, но всичко си стана така както аз исках. Дойде, запознахме се и така започна връзката ни. През тези месеци, които бях с нея беше нещо... ПРЕКРАСНО... не мога да го опиша, но след тези 5-6 месеца, разбрах че тя ходила и със друго момче, но това момче е било в чужбина. След което всичко свърши... Защо точно аз трябваше да попадна на това момиче и така да не подозирам, че тя просто ме прецаква??? Не сме заедно от седмица и няколко дена вече, но не мога да спра да я обичам, колкото и да знам, че така ме прецакала... Не знам защо толкова ме боли или е от това, че съм бил прецакан или ...нз не мога да се сетя...
ЗАЩО МЕ БОЛИ ЗА НЯКАКВА, КОЯТО Е БИЛА С МЕН САМО, ЗА ДА ИМА КАКВО ДА ПРАВИ В СВОБОДНОТО СИ ВРЕМЕ И ТАКА ДА МЕ БАЛАМОСВА И ДА МЕ КАРА ДА Я ОБИчАМ ТАКА СИЛНО... Защо просто не мога да си кажа тази шибана к*рва ме прецака и не ми пука за нея ...и да стане така. :-x :( :(

Shely
05-13-2010, 12:26
Ще ми кажете ли, защо едно момиче, което обичах истински е била с мен само, за да ме "използва", така да се изразя, защото просто тя буквално ме прецака. Защо изобщо се занимавала с мен, като си има друг...? Защо ме баламосвала така, че дори да не се сетя за нещо подобно? Защо по дяволите съм бил така използван без да подозирам нищо?

Историята е следната преди 5-6 месеца, дойде това момиче до мен и искаше да се запознаем, съгласих се. Имах приятелки, които я познаваха и тя е казала на мойте приятелки, че ме харесва и т.н. Беше с 2 години по-голяма от мен. Помислих си, че ще имаме сериозна и искрена връзка, защото аз още като я видях исках да бъда с нея, но нямах смелостта да отида и да се запозная, но всичко си стана така както аз исках. Дойде, запознахме се и така започна връзката ни. През тези месеци, които бях с нея беше нещо... ПРЕКРАСНО... не мога да го опиша, но след тези 5-6 месеца, разбрах че тя ходила и със друго момче, но това момче е било в чужбина. След което всичко свърши... Защо точно аз трябваше да попадна на това момиче и така да не подозирам, че тя просто ме прецаква??? Не сме заедно от седмица и няколко дена вече, но не мога да спра да я обичам, колкото и да знам, че така ме прецакала... Не знам защо толкова ме боли или е от това, че съм бил прецакан или ...нз не мога да се сетя...
ЗАЩО МЕ БОЛИ ЗА НЯКАКВА, КОЯТО Е БИЛА С МЕН САМО, ЗА ДА ИМА КАКВО ДА ПРАВИ В СВОБОДНОТО СИ ВРЕМЕ И ТАКА ДА МЕ БАЛАМОСВА И ДА МЕ КАРА ДА Я ОБИчАМ ТАКА СИЛНО... Защо просто не мога да си кажа тази шибана к*рва ме прецака и не ми пука за нея ...и да стане така. :-x :( :(
Еми що не можеш да си кажеш, щото имаш чувства към нея...
Иначе кофти история братле, ама какво друго ти остава освен на продължиш напре? Нищо не можеш да направиш по въпроса, щото с насила хубост не става.
Време е да помислиш малко с главата, и да разбереш, че не те заслужава.
А и светът не свършва с тази мома ;)

mArMaLaDkA
05-13-2010, 12:29
на мен ми се струва, че повече ти е наранено егото, отколкото нещо друго. :-o на 20 пъти спомена как си бил прецакан. и? случват се такива неща понякога.

не вярвам на девойката да й е много приятно да си има гадже, което е на хиляди километри и се виждат рядко. най-вероятно е потърсила утеха и нещо различно от предимно общуването по скайп с приятеля си, затова е и била с теб. вместо да я храниш, защо не поговориш с нея?

иначе е много подходящо да се каже в случая "внимавай какво си пожелаваш". 8-)

dimitar_ak
05-13-2010, 12:33
Как е ходила с него като той е в чужбина?

waller12345
05-13-2010, 12:37
Как да си поговоря с нея, като вече не си казваме дори и дума няма и да й кажа, не знам как я искарваш невинна... Просто тя е една лъжа и нищо друго... Започвам да се замислям дали има наистина искренна и истинска любов... Защо един път и мен не ме обича някоя, както обичах аз...???

Какви хиляди километра, тя просто прецаква това момче, както прецака мен. Дори вече съм сигурен, че тя се занимава и с други... Ако ти кажа как се смее зад гърба ми, пак ще я защитаваш ли ??? :?

waller12345
05-13-2010, 12:37
Как е ходила с него като той е в чужбина?

Той си идвал, просто бачкал там...

Съжелявам и за това момче, което със сигурност не подозира с каква к*рва се занимава... Жалко, че докато не разбереш истината, няма как да си я помислиш за такава... :(

filmimilmi
05-13-2010, 12:41
Как е ходила с него като той е в чужбина?
В смисъл, че през цялото това време е имала чувства към някой друг, но за да не скучае си е намерила момче, което да използва, за да запълва времето си. Авторът се е влюбил до уши, а после тя му е разбирал сърцето.

Колкото до автора, времето лекува...

mArMaLaDkA
05-13-2010, 12:43
монетата си има две страни, хубаво е, ако го разбереш навреме. :-o
колкото е виновна тя, толкова и ти, защото си позволил да те водят за носа и след цялата тая нелепица, продължаваш да подсмърчаш и да мрънкаш колко си онеправдан винаги със срещуположния пол, докато тя си живее живота и се смее на това, че си такъв наивник.

като е "една лъжа и нищо друго", защо пускаш тема? защо се вкарваш във филми? :-o

аз повече от 16 не ти давам, максимум 18. и все пак, интересно ми е на колко си, та си обичал толкова много момичета досега, и все е било несподелено? :-o

kobrichka
05-13-2010, 12:45
Защото на сърцето не може да заповядваш. Няма как на кажеш "Спирам да я обичам".
Супер глупава постъпка от страна на въпросното момиче, аз лично не мога да проумея кое нормално човешко същество ще постъпва така. Сега ти е гадно, но колкото и банално да звучи...времето лекува... от опит го казвам...

waller12345
05-13-2010, 12:52
и все пак, интересно ми е на колко си, та си обичал толкова много момичета досега, и все е било несподелено? :-o

Първата, която наистина обичах не бях с нея, защото си знаех, че тя не се интерисува от мен. Втората беше точно е тази, която обичах още по-силно, исках да бъде завинаги, но всичко е било лъжа...

mArMaLaDkA
05-13-2010, 12:55
е, значи съм права, че си на 14-16. 8-)

няма такова нещо като "завинаги". и да има, то е в много редки случаи. малко семейства остават цели в днешно време, хора на по 40 се развеждат, като оставят 20-годишен брак зад гърба си, ти искаш в такава възраст, в която човек обича да експериментира, в която си променя мнението за части от секундата и т.н., да се обвърже завинаги с теб. :-o как да стане?

изяж едно захарно петле и излез от филма.

bratignat
05-13-2010, 13:14
е, значи съм права, че си на 14-16. 8-)

няма такова нещо като "завинаги". и да има, то е в много редки случаи. малко семейства остават цели в днешно време, хора на по 40 се развеждат, като оставят 20-годишен брак зад гърба си, ти искаш в такава възраст, в която човек обича да експериментира, в която си променя мнението за части от секундата и т.н., да се обвърже завинаги с теб. :-o как да стане?

изяж едно захарно петле и излез от филма.

Направо закопа човекът, леко де. А иначе към автора - опичай си акълът. Верно кофти те е метнала, но това е положението. Като си на земята ставаш, изтупваш прахта и продължаваш напред. И следващиш път, когато някоя яка мацка тръгне да те сваля, замислисе, защо точно теб сваля.

igrata
05-13-2010, 13:51
аз не мога да си представя да целувам друг.сато съм с един.ще го чакам

ShtrudeL
05-13-2010, 13:56
Защо,защо защо? Защото си глупав!

waller12345
05-13-2010, 14:06
аз не мога да си представя да целувам друг.сато съм с един.ще го чакам

Може би и аз съм така, но има такива паразити, дето не им пука.

waller12345
05-13-2010, 14:08
Защо,защо защо? Защото си глупав!

Защо да съм глупав??? Дай ми тогава няк'ви савети, другия път да знам кво да правя???

ShtrudeL
05-13-2010, 14:11
Защото си наивен и сигурно доста доверчив.

waller12345
05-14-2010, 11:27
???/

Elenichkaa
05-14-2010, 15:33
Защо по дяволите съм бил така използван без да подозирам нищо?
ако беше заподозрял...пак щеше да се оставиш да те използва..абсолютно съм сиг.



..., дойде това момиче до мен и искаше да се запознаем, съгласих се. Имах приятелки, които я познаваха и тя е казала на мойте приятелки, че ме харесва и т.н. ..............Защо просто не мога да си кажа тази шибана к*рва ме прецака и не ми пука за нея ...и да стане така. :-x :( :(

така е като оставяш всичко в нейните ръце...ти си този който,трябва да си ръководи живота САМ,а не да оставяш другите да решават вместо теб.

Envy
05-14-2010, 15:47
Както казаха си наивен и това ти пречи. Бъди малко по-настойчив,не бъди безхарактерен, трябва малко сериозност. Бъди личност ,а не имитация.

YouMakeMeSmile
05-14-2010, 16:19
колкото и да не си го признаваме, момичетата сме говеда. Няма какво да кажа повече..

waller12345
05-14-2010, 18:47
Започнах да си мисля, че няма момичета, които да им пука за теб(за мен :lol: ) и да те обичат истински без лъжи, но като чета из форума виждам, толкова наранени момичета... Явно наистина има такива, които НЕ са една голяма лъжа и обичат истински, но за съжеление все едната страна не разбира това, отива при грешния човек, при който е щастлив/щастлива само в началото, а след това съжелява, че е избрал точно този/тази... НО ВЕчЕ Е МНОГО КЪСНО... :(