PDA

View Full Version : Имам нужда да споделя ;(



Fortkn0x
05-13-2010, 12:44
Здравейте,нов съм в сайта.Дори наскоро разбрах,че този сайт съществува,от книгата му-Диагноза Тийн.
Та реших да споделя,защото имам ужасна болка.
Значи,всичко започна на една екскурзия с пренощуване,когато се влюбих в едно момиче.След време тя ме потърси по Skype и се оказа,че и тя ме харесва.Та така...чатихме си известно време,накрая я поканих да излезнем,няколко пъти си намираше оправдание,после започна да върти едни номера,уж казва,че ме харесва,а си слагаше по skype-а някакви снимки на момчета от нашия град и някви сърчица и всякви глупости и аз много се изнервих и я зарязах(в смисъл,казах си,че няма да се занимавам с нея,щом прави такива номера) и наскоро реших ей така да й пиша,та,речено,сторено,писа х й.И така завърза се разговор,докато не се стигна до това,че тя ми призна,че още имала чувства към мен(аз също имах към нея,така и не можах да я забравя) и аз се зарадвах.Та пак се почна флирта,пак почнах да я каня на срещи,тя пак отказваше или си измисляше оправдание,а истина е,че я е много срам,не знам защо,ама я е срам,даже в училище като я поздравявах и тя някой път не ми отвръщаше,а няква такава,се опитваше да се скрие... Иначе по skype всичко е ОК.Та с толкова отказване на срещи,се реших да и го кажа в очите и то на живо в даскало.Помолих я да дойде за малко в голямото междучасие на едно място там във даскалото,че ще и "дам" нещо(а бях планувал да я целуна и да й кажа колко много я обичам).И така,на другия ден тя дойде,а аз вкарах плана си в действие,опитах се да я целуна,ама тя или се обръщаше,или се измъкваше,няколко пъти се опитах,тя все се измъкваше,накрая ми обърна гръб,измърмори нещо(не я чух) и си тръгна.После по skype ми говореше така,сякаш съм я изплашил с мойта постъпка и,че ме била имала за по-свястен,не очаквала тва от мен,имала ме за безразличен вече и си измисли оправданието,че харесва един мой съученик (знам,че ме излъга,защото каза,че преди няколко дена започнала да го харесва,което не ми се стори много вярно).След като ми го каза т'ва,аз й казах какво съм искал да направя и я оставих ОТНОВО.И сега супер много страдам,обичам я,а тя ме има за безразличен ;( .Ацки много я обичам,а не знам как да си я върна,как да я накарам да ми прости,да се сдобрим и ако може от там нататък да стане нещо между нас.

Моля ви за съвет,умолявам ви,отчаян съм,не знам какво да правя и няма на кой да кажа,нямам толкова доверени приятели(т.е. имам,но са малко на брой)затова моля вас за съвет.

Благодаря на тези,които отделиха време да прочетът темата ми :)

filmimilmi
05-13-2010, 12:46
А замислял ли си се, че тя просто си играе с теб. :?

bratignat
05-13-2010, 12:48
Бе факта, че те върти на скайп, но отказва да се видите на живо говори много. Ти готов ли си да се занимаваш с някой, който няма да си отдели от безценното време, за да се видите поне веднъж, даже за да те отреже?

SadBoy93
05-13-2010, 12:51
Съжалявам, но не те съветвам да се захващаш с нея. Тя не знае какво иска и само ще се разочароваш още повече, ако стане нещо и те зареже в последствие заради още по-голяма глупост.

mArMaLaDkA
05-13-2010, 12:58
поредният, на когото му трябва захарно петле. :-o

Fortkn0x
05-13-2010, 13:12
Явно сте прави,ще я оставя

SemperFidelis
05-13-2010, 14:30
Седнал съм, помисли си пак...

baby07
05-13-2010, 14:43
Съжалявам, но не те съветвам да се захващаш с нея. Тя не знае какво иска и само ще се разочароваш още повече, ако стане нещо и те зареже в последствие заради още по-голяма глупост.


++++.. :?

VampireGirl666
05-13-2010, 15:09
Ако те харесваше, щеше да приеме да излезе с тебе още в началото. Не й обръщай внимание известно време. Тя сама ще те потърси, ако има чувства към тебе.

SmilezZz
05-13-2010, 15:10
И аз съм на мнението да я оставиш..
Тя просто си играе с тебе,или пък НАИСТИНА много я е срам (което не ми се вярва),че не иска да излезе с тебе..
Остави я..Не заслужава и грам внимание от твоя страна..

moisture
05-14-2010, 07:15
остави я !

thespark
05-14-2010, 08:40
А замислял ли си се, че тя просто си играе с теб. :?
+1

BlindedAngel
05-14-2010, 10:22
Абе чак толкова да я е срам не ми се вярва.Щом се крие от тебе по коридорите ддз...Много несериозна ми се струва.Недей си хаби нервите с нея - ще ти трябват за по - нататъка.

Fortkn0x
05-14-2010, 10:31
Благодаря на всички отговори до сега,всички са еднакви и доста поучаващи.;-)

ScarletBite
05-14-2010, 10:36
Тая се прави на оборотна, обаче много аматьорско го раздава... мирише ми на комплекси, неувереност и чалга-барбиреене 8)

ladykeisy
05-14-2010, 10:36
Ти да не си на 13?

tanch3t093
05-14-2010, 11:03
И аз съм на мнението да я оставиш..
Тя просто си играе с тебе,или пък НАИСТИНА много я е срам (което не ми се вярва),че не иска да излезе с тебе..
Остави я..Не заслужава и грам внимание от твоя страна..
Абе лигла кво да ти кажа. През цялото време те лъже, а ти и вярваш и накрая кво - не трябва да ти дреме ама хич. Дори не показвай, че те интересува - не бъди слаб пред нея!

BonbonaBaby
05-14-2010, 15:20
Не ти давам повече от 14.. даже майче е много ...

Няма да коментирам тая случка,само ще ти кажа да и теглиш майните и в скайпа блок и да не се занимаваш с нея повече ... причините ще ги осъзнаеш с времето,щото ся колкото и да ти обесняваме ти си знаеш твойто..

Дано ти дойде акъла в главата :)

Lapi7y
05-14-2010, 15:55
Ако те харесваше, щеше да приеме да излезе с тебе още в началото. Не й обръщай внимание известно време. Тя сама ще те потърси, ако има чувства към тебе.

+ 1 Ако е имала чувства е щяла не само да ти го признае а и да направи нещо по въпроса. Нямаше да бяга. Защо с другите момчета които си е слагала в Skype не се е срамувала ?! :P Зарежи историята да бъде с теб .... продължи напред ! :smt023

Fortkn0x
05-14-2010, 19:02
Кво като съм на 14,а??? :D сорри маняци,ама съм леко пийнал,иначе последният или предпоследният коментар е най-верен,аз си знам мойто,въпреки че ме поучавате.Айде давайте ся,смейте се,че съм на 14,go ahead.

Gr0zDan0v
05-15-2010, 09:13
А замислял ли си се, че тя просто си играе с теб. :? +1 :?

easyboy
05-16-2010, 22:45
Пич тая само те варти!!! Забрави я!! :!:

Mariela1995
05-18-2010, 16:01
скаип :? абе я ги махни тези глупости ! разбирам влюбен си ама няма смисал пич ти не виждаш ли тва момиче яко те будалка... Аз ако съм на теб тегля и едни майни и ще тръгна с момичето , което тя мрази най-много ! :-D :-D :-D

gabsit000
05-18-2010, 16:23
просто,кратко,ясно-тази мацка те върти на малкият си пръст.Не мисля,че има смисъл повече да се занимаваш с нея..тъй като се вижда от всичко това,че тя не те харесва или просто самата тя незнае какво иска,а ти си влюбен в нея и си прекалено податлив...така че ако не си сигурен в нейните чувства,просто не се захващай отново с нея.. :) :) :) :) мисли с разума,не сърцето...защото тук то ще те потдаде..

georgerrrrr
05-21-2010, 07:44
А замислял ли си се, че тя просто си играе с теб. :?
+1

babybyme
05-21-2010, 10:42
темата ме разплака...

SonataArctica
05-21-2010, 10:48
темата ме разплака...
наистина!?

Мисля че постъпвате детински. Влюбвате се ала-бала. Ха - ха. Тва е тъпо увлечение. "Любовта" в 90% от случеите на тази възраст ще ти донесе мъка.