PDA

View Full Version : Изпити...



bori96
05-13-2010, 13:36
Наближават изпитите след 7 клас. Аз лично започвам доста да се притесявам. Вие как сте - чувствате ли се подготвени, мислите ли, че ще ви приемат там където искате?

SmilezZz
05-13-2010, 13:50
Наближават изпитите след 7 клас. Аз лично започвам доста да се притесявам.
И аз,и аз..
Вие как сте - чувствате ли се подготвени,
Не,изобщо НЕ се чувствам подготвена :o
мислите ли, че ще ви приемат там където искате?
НЕ..Ама дано ме приемат,де

Иначе вие решихте ли вече,къде ще кандидатствате ?

nIkEnCeTy_bE
05-13-2010, 17:02
Оф боже, стига бе хора. Успокойте се.. знам, че това е един път, че искате да влезете там където искате и вярвам, че ще го постигнете. Не треперете. Просто се подготвяйте, решавайте задачи, и когато дойде денят се съсредоточете, а не да ревете и да треперите. Ще влезете там, където искате, спокойно! Вярвайте в себе си и възможностите си! :)

Kallyn4eto
05-13-2010, 17:15
а кога са ви изпитите..коя дата?

SmilezZz
05-13-2010, 17:19
а кога са ви изпитите..коя дата?

Български език и литература 27 май 2010 г.
Чужд език 28 май 2010 г.
Математика 31 май 2010 г.
КОО "Обществени науки,
гражданско образование и религия" 01 юни 2010 г.
КОО "Природни науки и екология" 02 юни 2010 г.

LoupGarrou
05-13-2010, 17:32
Не се притеснявайте : ) ! Всичко ще мине гладко ! Баловете са по-ниски, отпускат свободни места, така че ще успеете. Апък и то преди изпит всеки се чувства 'неподготвен' и си казва нещо от сорта на "можеше да се подготвя по-добре". Споко, ще се справите :) !

elito0o0o0
05-14-2010, 09:42
Ахах... колкото повече се притеснявате ,толкова по-ниски оценки ще изкарате.

Аз като кандидатствах мислех,че ще имам по Математика най-много 3 ,а по Бг 4... и то какво се оказа

Математика: 3,750
Български: 4,750

Задачите по Математика бяха доста трудни и някои дори не бях ги и чувала,но.. Пък и към 30 задачи ги направих онче бонче, щото ония квестор излъга като ми каза,че остават 30 минути,а е оставал цял час и половина!!!!!!!!!!!!!!!!! :? :? ,а другите задачи ги реших или просто разчитах на късмет,като търся най-логичния отговор.

По Български направих тооолкова тъпи грешки,чеее.... :? Иначе беше лесна :lol: 8-)

Kallyn4eto
05-14-2010, 10:46
мда...не се шашкайте и всичко ще е на шест
и аз като ели си изкарах едни добри оценки, а яко се бях притеснила защото на последните пробни изпиити се издъних :-D
иначе имах по бел 5,286 а по мат 4,786
по бел толкова си и очаквах, доста зле бях /като се има в предвид че повечето хора имаха над 5,50/...а мат беше яко налучкване, ама явно успешно :D ама то някои зад им беше логичен отг и без да мога да ги решавам....
а да ви кажа...носете си шоколадче на изпита, не толкова за да го ядете а на опаковката може да си запишете отг. за да си ги проверите като се върнете в къщи /попринцип на мен не ми дадоха да си ги запиша/

а вие защо си нямате такава тема от по-отдавна? по едно време май имаше ама зачезна на някъде...

ecstazy
05-14-2010, 13:12
не се шашкайте - балът на училищата със всяка година слиза с по 1 единица надолу, но за сметка на това тестовете стават все по шитави. Но все ще вържете 3 по математика и 3 по бг с научкване, а мога да ви каажа че по БЕЛ изпита миналата година не беше чАААААААК толкова труден. Ако сте учили съвестно и сте ходили на уроци/курсове, ще видите че не е чак толкова лошо. Аз също бях много наплашена, не беше кой знае какво, но си беше криза :D и ето че си изкарах 3.80 по математика и 5.14 по БЕЛ и бала ми стигна дори до СМГ (където щях да влизам, но се отказах) Много ми е интересно кви ще са баловете тая година. Направо не мога да ги гледам :-x :-x

FatallyGirl
05-14-2010, 13:21
М дам .. притеснявам се , но предполагам,че е нормално :) И да , надявам се да ме приемат там , където съм си наумила :)

SmilezZz
05-14-2010, 15:12
а вие защо си нямате такава тема от по-отдавна? по едно време май имаше ама зачезна на някъде... Ми имаме си тема,ама не е много активна:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=279033&postdays=0&postorder=asc&start=0

Jo_Ni_To
05-14-2010, 17:03
Хмм ... всички казват,че ще са трудни,но мене все ми се струва,че ще са горе доло лесни.. В смисъл.. Всяка година са панираме ауу ще имаме матура ала бала.. пък накрая някакви мега тъпи въпроси и от 25 въпроса 2-3 са по труднички..
Тая година все пак ще се кандидатства с тази оценка.. Може би ще ги дадат по труднички.. Днес имахме пробен по БЕЛ (от Русе съм) за другите градове незнам в неделя ми е пробния по математика.. Общо взето повече се притеснявам за този по БЕЛ.. ноо каквото стане стане..

П.п ако има някой от Русе може ли да ми каже горе доло с какъв бал се влиза в икономическия защото само от там не са идвали да ни дават брошури и темподобни ..

SmilezZz
05-14-2010, 17:09
П.п ако има някой от Русе може ли да ми каже горе доло с какъв бал се влиза в икономическия защото само от там не са идвали да ни дават брошури и темподобни .. Миналата година бала за там беше доста нисък..Както е и с останалите гимназии..Като цяло всички "елитни" училища пропаднаха...Но към въпроса:
Минимален:21,606
Максимален:31,803
Среден:26,7045

ameli
05-15-2010, 18:23
мене ме е страх.. и то доста.. въпреки, че знам, че ще ги направя

на пробните имам високи резултати, а казват, че на истинските са по-високи..

ох .. нз.. изпитите наближават все повече и повече, а мен ме обземат прекалено смесени чувства 8-)

sasheto0o
05-15-2010, 18:32
Айде и аз да се включа,въпреки че съм 8 клас .. и мен ми предстои изпит по математика .. ии какво да ви кажа..Притеснявате ли се..мм..всичко ви излиза от главата,панирате се и дотам .. Не се шашкайте .. Айде успех на всичкии :-) :-) :-)

L0ST
05-15-2010, 19:35
По БЕЛ няма какво да кажа - пълна трагедия съм там. Иначе за математиката е хубаво да си проверявате. Аз най-често бъркам простите неща - я някой знак сгрешен, я някое просто артиметично действие сбъркано и т.н., за което се взимат точки ивсъщност на тест при сбъркан знак няма как д получите отговора и т.н. . Няма смисъл сега да треперите - каквото стане. Има още малко време - порешавайте задачи, тестове и така. Важното е когато се явявате да не се панирате нещо и да блокирате тотално, защото вече става сериозно. ХУбавото също е, че и нивото да другите вече е доста ниско и ако си намислил да влезеш някъде и си се трудил поне малко имаш голям шанс да влезеш.