PDA

View Full Version : 2 проблема



reload1222
05-13-2010, 16:27
Здравейте преди месец или по-малко едното рамо започна много да пука като си превъртя ръката след това започна да пука като си вдигна ръката нагоре и боли и заради това ми е трудно да тренирам можете ли да кажете как да го накам да спре и да се оправи

пп.На 14 години съм и изведнъж започнах да пораствам и може и да е от това нз.

Втория проблем е в единия крак преди 3-4 седмици изведнъж ви се схвана след това се оправи но сле 2-3 дена започна много да ме боли като бягам,скачам дори и по едно време ме болеше като ходя и пак е проблем че немога да правя някои упражнения.

Много ми е гадно и ако някой знае как поне да намяла болката или дори да я спра ще се радвам.

Shazzrah
05-13-2010, 17:53
За рамената..нормално ... растеж му се вика затова пукаш :) то аз къде съм на 21 си припуквам :) Разгрявай добре и тренирай с по-малки тежести

redbul2
05-13-2010, 18:40
Трудно се дава съвет без да се знае какво правиш.Не е ли много рано за фитнес? Трябва да си поне 60-70 кг .Иначе,ако си някой слаб ще си патиш много с тоя фитнес.Той е за корави пичове. :)

Shazzrah
05-13-2010, 18:47
Трудно се дава съвет без да се знае какво правиш.Не е ли много рано за фитнес? Трябва да си поне 60-70 кг .Иначе,ако си някой слаб ще си патиш много с тоя фитнес.Той е за корави пичове. :)

Глупости...точно в тоя период като си на 14-15-16 и тялото ти като произвежда тестостерон и всякакви други хормони в огромни количества се тренира най-добре и резултатите се постигат най-лесно...

Брат ми сега е на 12 и правим с него базови упражнения с леки тежести...докато стане на 18 ще е машина

reload1222
05-14-2010, 09:29
63-65 кг съм и не правя някакви маниакални упражнения а както Shazzrah каза само базови или по-скоро от youtube на един scooby1961 който е написал упражнения за тиинове един вид :) иначе мерси.

yakuza_
05-14-2010, 13:08
Спокойно и други части на тялото ще почнат да ти пукат :D Точно на тази възраст са подходящи упражненията, който отварят гърба, гърдите и етц.

Chacho
05-14-2010, 14:19
Абе на скуби упражненията не са много леки. Ако пука не е задължително да има проблем, но щом боли не е добър знак. Малко почивка му дай и внимавай с товаренето му. Рамото участва като помощен мускул в много от упражненията за другите мускулни групи. Плюс това връзките в рамото са малко хилави и лесно се правят контузии на тая става, бавно оздравява и много пречи на тренировките. Разгрявай хубаво, почивай когато е нужно и си преценявай натоварването!

someonerandom
05-14-2010, 14:50
На СКуби между другото грамадните му мускули са фалшиви...загледайте се в раменете му,докато просто говори в началото на клипчетата си и няма надписи и ще видите,че всъщност са доста тесни,а мускулестото тяло е залепено малко по-надолу.

reload1222
05-14-2010, 18:05
Аз не гледам той как е тренирал а гледам аз да се поддържам във форма и да заякна, но ще дам малко почивка и след това ще започна пак но както вие и брат ми ми казвате да загрявам хубаво :D Мерси на всички

Пп. Аз невиджам от неговите тренировки да съм нещо по несаразмерен така че за сега стават неговите.

Myrth
05-15-2010, 08:24
Скуби изглежда кофти, огромни гърди и ръце, много тънко вратле, кофти генетика на пресата. А методите му на трен са страшно ''женски''.

someonerandom
05-15-2010, 11:09
Скуби изглежда кофти, огромни гърди и ръце, много тънко вратле, кофти генетика на пресата. А методите му на трен са страшно ''женски''.
Човек,казвам ти,тялото му е на монтаж.
http://www.youtube.com/watch?v=_qW0e0Bop5I&feature=player_embedded
Просто дай пауза още в първите няколко секунди и се вгледай в рамената му-в случая си личи по-добре на лявото рамо,точно до статуйката на джуджето.Това е едно от добре направените му клипчета и не личи толкова,имаше едно за марихуаната,където просто вадеше очите,обаче точно сега нямам време да търся.Иначе добре го играе-застава под ъгъл,слага надписи или се движи много,обаче в началото,докато говори,и се вижда.

reload1222
05-15-2010, 11:36
Пичове ако може да не пишете тука спамове, направете тема вярно че има нещо ама аз гледам аз как изглеждам и засега съм доволен :D

someonerandom
05-15-2010, 16:30
Пичове ако може да не пишете тука спамове, направете тема вярно че има нещо ама аз гледам аз как изглеждам и засега съм доволен :D
Добре,извинявай,спирам :D Просто ме дразни тоя човек,защото е измамник
По темата-Е брат ти добре си ти го казва 8-) Загрявай добре,внимавай с натоварванията и не се изсилвай прекалено. :)