PDA

View Full Version : хелп!!!!!!!



qqazzaq
05-13-2010, 16:46
Здр на всички ,не знам дали темата е за този раздел но имам нужда от помощ.И така проблема е следния: момче съм и съм в осми клас тази година кандидатствах и ме приеха (мн. съм щаслив) но до тук с хубавите неща.Докато пътувам с рейса за училище гледам мн. хубаво момиче, харесах я (това беше в началото на учебната година).От тогава не спирам да преследвам това момиче...Научих от кои клас е, как се казва, каде живее, кои и е класен и изобщо полудял съм от сякъде.Нашите ме питат кво ми има, и те усещат че има нещо - постоянно се дразна за сичко.Влюбих се в нея което е прекрасно стига да имах малко опит, но не съм имал връзка до сега наи много 1,2 месеца но не беше нищо сериозно.Сега осещам по-различно чувство и искам да е нещо по-сериозно ,а не просто приятелство. :( Проблема е че незнам как да подходя и да е заговоря тя даже и не ме познава.А нашите не знаят за това, както и приятелите ми и не искам и да им казвам поне засега. Помагайте моля даваите някви съвети решения на провлема моля ви.Предварително благодаря и не се еб*ва*те сериозно е ако имае лошо мнение по-добре не го пишете.

SkylineDrift
05-13-2010, 16:56
Запознайте се.

SemperFidelis
05-13-2010, 17:31
"Здрасти, аз съм твоя таен обожател" :D
Може и да проработи 8-)

Meeto
05-13-2010, 19:00
Виж сега.. ще трябва да я заговориш..
Най-лесно ще е ако я видиш някой път и на нея й е гадно.. или няма настроение и просто я попитай " добре ли си ? "
Другото, което можеш да направиш, е да й сваляш звезди.. Никое момиче не би отхвърлило комплименти като " Извинявай.. нямаше как да не ти го кажа, но наистина мисля, че си най-красивото момиче, което някога съм виждал !! " <-- което ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да й го кажеш насаме.. Ако е с приятелка може да реагира доста глупаво...

SemperFidelis
05-13-2010, 19:05
Това ми звучи малко като " -К'во ста'а? - Биа. " , какъв е смисълът да питаш някой дали е добре, след като виждаш, че не е...
Друг е въпросът, че не трябва да чака гадна ситуация за да излезе герой. Отиваш при момичето, питаш я има ли запалка/химикал/нещо и завързваш разговор...

qqazzaq
05-14-2010, 08:00
но тя е с приятелки винаги или ако не тя то аз и няма как + тва се виждаме само по спирките и в реисовете

mylive1
05-14-2010, 08:06
Запознайте се!!! После гледай да я впечатлиш със нещо било то да и подхвърляш комплименти или любовни погледи! После ако тя прояви интерес към теб надявам се може да се оправиш сам. Но не забравяй,че момичетата обичат да им се обръща внимание! Успех!!! :) :P

mim4ety_sara
05-14-2010, 08:15
Накарай някой общ познат да ви запознае,защото тва с заговарянето на улицата,няма въобще да и направи добро впечатление.Мен ако някой така ме заговори,ще си кажа къв е пък тоя.. :lol:

bratignat
05-14-2010, 08:36
Общ познат да ви запознае. Но обръщай повече внимание на приятелката й. Дори ако игнорираш, тази, която харесваш, ще я накараш да те търси. Ако й покажеш прекалено голям интрес, тя ще разбере, че я харесваш...и че си и в кърпа вързан. А приеме ли те за даденост си бита карта.

qqazzaq
05-14-2010, 08:42
мерси много но нещо по-добро предложение нямате ли даите ми линк от каде да чета да се подготвя малко а и чесно казано малко ме е срам

bratignat
05-14-2010, 08:59
Боен опит ти трябва момче! Няма книги, има безброй ненужни теории. Или отиваш при нея "на нож" и се запознавате и после действаш или докато премисляш хилядите теории, ще я видиш, с някой по-смел и бърз от теб. По-добре да те отрежат, от колкото, да не опиташ, за да не развалиш работата.....

Имай едно на ум, след като се запознаете. Харесвай си я, но не показвай, прекалено, колко силно си хлътнал. Ако си, като кученце в краката й, никога няма да е твоя.

И най-важното, приеми, че има шанс за неуспех, но дори да се случи неуспех, просто се огледай за следващата девойка и използвай наученото.

ScarletBite
05-14-2010, 10:38
"Здрасти, аз съм твоя таен обожател" :D
Може и да проработи 8-) 8-) +++ Ми кво, нестандартно е!

qqazzaq
05-14-2010, 14:01
мерси мн а други по-смисленни начини да се запознаем и какво да правя след това как да и поискам скупе или нещо такова след запознанството за да ми е по-лесно да е спечеля :D

Elenichkaa
05-14-2010, 15:21
мерси мн а други по-смисленни начини да се запознаем и какво да правя след това как да и поискам скупе или нещо такова след запознанството за да ми е по-лесно да е спечеля :D
"здравей може ли да се запознаем...дъра бъра....може ли скаипа ти(или фейсбук)..."
старомодно ама работи.

tanch3t093
05-14-2010, 16:06
Накарай някой общ познат да ви запознае,защото тва с заговарянето на улицата,няма въобще да и направи добро впечатление.Мен ако някой така ме заговори,ще си кажа къв е пък тоя.. :lol:
И аз мисля така

producenta
05-14-2010, 17:32
Смело напред,опита сам трябва да го придобиеш ;)

Пич отивай майната му като не стане момичета много и никога не се комплексирай заради жена ;)

SemperFidelis
05-14-2010, 18:27
Накарай някой общ познат да ви запознае,защото тва с заговарянето на улицата,няма въобще да и направи добро впечатление.Мен ако някой така ме заговори,ще си кажа къв е пък тоя.. :lol:
И аз мисля така

Значи сте доста затворени персони.

georgerrrrr
05-14-2010, 19:33
Накарай някой общ познат да ви запознае,защото тва с заговарянето на улицата,няма въобще да и направи добро впечатление.Мен ако някой така ме заговори,ще си кажа къв е пък тоя.. :lol:
И аз мисля така

Значи сте доста затворени персони.

ем аз съм момче.. и веднъж ми се случи ей тка случайно неква да ме заговори да ме пита къв съм що съм как се казвм. и чесно казано не ми направи особенно добро впечатление, :shock:

wwe11
05-14-2010, 21:04
Здр на всички ,не знам дали темата е за този раздел но имам нужда от помощ.И така проблема е следния: момче съм и съм в осми клас тази година кандидатствах и ме приеха (мн. съм щаслив) но до тук с хубавите неща.Докато пътувам с рейса за училище гледам мн. хубаво момиче, харесах я (това беше в началото на учебната година).От тогава не спирам да преследвам това момиче...Научих от кои клас е, как се казва, каде живее, кои и е класен и изобщо полудял съм от сякъде.Нашите ме питат кво ми има, и те усещат че има нещо - постоянно се дразна за сичко.Влюбих се в нея което е прекрасно стига да имах малко опит, но не съм имал връзка до сега наи много 1,2 месеца но не беше нищо сериозно.Сега осещам по-различно чувство и искам да е нещо по-сериозно ,а не просто приятелство. :( Проблема е че незнам как да подходя и да е заговоря тя даже и не ме познава.А нашите не знаят за това, както и приятелите ми и не искам и да им казвам поне засега. Помагайте моля даваите някви съвети решения на провлема моля ви.Предварително благодаря и не се еб*ва*те сериозно е ако имае лошо мнение по-добре не го пишете.

Боже колко грешки................... :( :( Ти 2 изречения правилно, можеш ли да свържеш ?