PDA

View Full Version : ..Трудна ситуация



lolipop1
05-13-2010, 17:21
Аз съм момиче на 16 години.От близо 2 години се събирам с настоящата ми компания.Всичко си беше много добре.Можех да разчитам на всички.Много се обичахме.. чуствах всички като братя и сестри.. проблема е там,че разбрах че почти всички с много малки изключения ме редят зад гърба.Ужасно ми е кофти всички биха казали, че не трябва да ми пука и това са детски истории..но за мен не е така,защото малко или много държах на тези хора.. нямам вече много приятели като ги махна тях... под тях имам предвит (80-100 човека) Живея в голям град.Но незнам вече от тук нататък какви нови запознанства ще завържа...просто ми е много трудно да започна отначало..Мислих дали аз съм се променила нещо и причината е в мен... а те ме тропат защото не им харесва прическата ми и такива повърхностни неща... когато всички са срещу теб и нямаш и един близък човек до себе си е ужасно.Майка ми работи в чужбина, а баща ми в друг град...тук съм с леля ми, която много рядко се сеща за мен да ме види... общо взето се оправям сама... нямам един човек..една опора.. незнам защо пиша тук въобще..може би защото съм толкова западнала че вече търся морална подкрепа от форум..

SemperFidelis
05-13-2010, 17:28
Тегли им една майна, такива приятели по-добре да ги нямаш... Плюс това може да говорят против теб, просто защото ти завиждат. Не си мисли, че си западнала на всеки се случва да минава през подобни неща. Горе главата :)

nIkEnCeTy_bE
05-13-2010, 18:20
Наистина не ти трябват такива приятели. Ще си намериш такива, които наистина ще те оценят.

nana26
05-13-2010, 19:10
80-100 човека :shock: ... и ти очакваш всички да те обичат и да ти се радват?!? трябва да се осъзнаеш че вече почти не са останали достойни хора, всички са лицемери, интриганти, и завистници... хубаво е да имаш много познати, защото в сложните ситуации има кой да помага (ако са стойностни хора), обаче понеже вече такива са на изчезване по добре намали малко компанията - 5-10 човека ама да си сигурна в тях, хора за които би си заложила **** ;)

filmimilmi
05-13-2010, 19:15
Това, че имаш много познати, не означава, че имаш много приятели. Истинските приятели най-много да се броят на пръстите на едната ти ръка.
С времето ще ги откриеш. Просто за момента заложи на по-тесен кръг от хора, които са ти по-приятни и лека полека ще изградите взаимно доверие, но пак не може да се гарантира, че ще си избрала правилните хора. Все пак, споко! Животът не е толкова кратък. :)

danibebi
05-13-2010, 20:42
Много често се случва да бъркаме познатите с приятелите.80-100 са много,наистина по-добре заложи на по-тесен кръг от хора.Такива с които ти е приятно да излизаш и се уважавате.С времето могат да се завържат големи приятелства.Пък и живота е пред теб,ще откриваш нови приятели и такам.Успех :)

nymphadora
05-14-2010, 08:34
Това, че имаш много познати, не означава, че имаш много приятели. Истинските приятели най-много да се броят на пръстите на едната ти ръка.
С времето ще ги откриеш. Просто за момента заложи на по-тесен кръг от хора, които са ти по-приятни и лека полека ще изградите взаимно доверие, но пак не може да се гарантира, че ще си избрала правилните хора. Все пак, споко! Животът не е толкова кратък. :)

Точно.За мен 80-100 човека не са една компания,а са ти просто познати.

uBuTo
05-17-2010, 10:11
нямам вече много приятели като ги махна тях... под тях имам предвит (80-100 човека)
И не са ти достатъчни.. :? А и как може да наречеш 100 човека приятели.. по-скоро са познати.. :?