PDA

View Full Version : хубаво тяло за лятото



girl4eety
05-13-2010, 17:55
знам че ще ме съдите за темата но това е все пак форум който може да ми помогне нека пише
значи искам от утре да почна някаква диета за сваляне най вече на крака и корем ако може да препоръчате нещо както и диета така и упражнения
и с кое мога да си сваля най бързо краката до лятото защотот са ми много дебели и е грозно за поли панталонки
мервси предварително

Shazzrah
05-13-2010, 18:25
Хубаво тяло за през лятото?Ами за през зимата не искаш ли да е хубаво? През пролетта, през есента?

SuMmEr_KiSS
05-13-2010, 18:35
Много "умно" мнение .......... Ест ,че иска,може би сега се е решила.Лятото е по-лесно за сваляне.

Бягай.Качвай стълби.Скачай на въже. :)

girl4eety
05-13-2010, 18:35
Хубаво тяло за през лятото?Ами за през зимата не искаш ли да е хубаво? През пролетта, през есента?
моля без излишни коментари задала съм точен въпрос :x

MyAll
05-13-2010, 18:39
Хубаво тяло за през лятото?Ами за през зимата не искаш ли да е хубаво? През пролетта, през есента?

+ 1 :lol:

П.С. по темата: тичане, спорт.. само с диета не става :)

виж тея: http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY

http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs&feature=related

Ankh
05-13-2010, 18:42
Защо не пита в темата Диети-Дневник там със сигурност щяха да ти дадат съвет,а и има много информация[i]

Shazzrah
05-13-2010, 18:56
Коментарът ми си е много умен благодаря :) ако вникнеш малко по-внимателно в него може и да разбереш смисълът му!!!

Хубаво тяло не се прави само с тренировки през лятото...отвори който искаш фитнес сайт и виж хората как тренират...познавам момичета които ходят да бягат на стадиона в сняг,дъжд ... идеята е, че ако искаш да постигнеш нещо се заеми сериозно с това и гледай сериозно на целта която си поставиш...

И това, че през лятото се смъква по-лесно е глупост пак...как го решихте това не знам

Принципът е много прост:

Приети калории > изразходени калории = качване на килограми
Приети калории < изразходени калории = смъкване на килограми

на 1во място ти е яденето!Спазвай си хранителен режим това е в основата!!!
на 2ро място ти идват тренировките -> отваряш гугъл пишеш "тренировки за жени" и четеш

Ако не ти се ходи на фитнес се запиши на Тай-чи/йога ефект ще има!

В общи линии е това :) Айде дано тоя ми пост е по "умен" от предния

Steff9423
05-13-2010, 19:35
Коментарът ми си е много умен благодаря :) ако вникнеш малко по-внимателно в него може и да разбереш смисълът му!!!

Хубаво тяло не се прави само с тренировки през лятото...отвори който искаш фитнес сайт и виж хората как тренират...познавам момичета които ходят да бягат на стадиона в сняг,дъжд ... идеята е, че ако искаш да постигнеш нещо се заеми сериозно с това и гледай сериозно на целта която си поставиш...

И това, че през лятото се смъква по-лесно е глупост пак...как го решихте това не знам

Принципът е много прост:

Приети калории > изразходени калории = качване на килограми
Приети калории < изразходени калории = смъкване на килограми

на 1во място ти е яденето!Спазвай си хранителен режим това е в основата!!!
на 2ро място ти идват тренировките -> отваряш гугъл пишеш "тренировки за жени" и четеш

Ако не ти се ходи на фитнес се запиши на Тай-чи/йога ефект ще има!

В общи линии е това :) Айде дано тоя ми пост е по "умен" от предния

Прав си!И с първото си мнение си прав..То през лятото да си слаба пък през зимата свиня..малко не върви.
Но сега по въпроса:
Бих ти препоръчала мойта диета,виж във Диети-Дневник,там ще намериш поста ми.НО има и други диети,сега зависи от теб коя ще си избереш.Спорта е задължителен,дори и 2 пъти в седмицата.
Колко кг,ако ти е удбно да кажеш?И колко си висока?

WaterLilly
05-13-2010, 19:49
Aвторката, на точният ти въпрос е отговаряно толкова пъти, че се чудя дали ти е било толкова трудно да напишеш в гугъл какво искаш и да намериш всички мнения, с които хората във форума биха те засипали. Не е кой знае каква технология.

Steff9423
05-13-2010, 20:02
За това --> http://dl5.glitter-graphics.net/pub/94/94355p1hvvivc7x.gif (http://www.glitter-graphics.com) трябва да --> http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1884/1884975rxg0f68m70.gif (http://www.glitter-graphics.com) :razz:

sweetsunshine
05-15-2010, 07:55
Shazzrah e напълно прав :) мисля,че малко късно си се сетила да започваш тренировки и диети... до лятото трудно (даже почти невъзможно е ) да постигнеш това което искаш :) тялото трябва да се поддържа през цялата година.. просто повечето се сещат когато стане топло и идва време за по-разголени дрешки :)

иначе относно темата спазвай хранителен режим,щом искаш да отслабнеш пробвай диета,а ако искаш да се стегнеш просто се храни здравословно и избягвай вредни храни-пържено,мазно,чипсове,снак ове и сладко (трудно е съвсем без сладко затова яж по-малко и по възможност натурален шоколад). Яж салати , пии нискомаслено мляко,сирене,плодове,ако обичаш за закуска зърнените закуски(мюслита,нестле фитнес... има много,но избягвай тези от сорта на нескуик-съдържат много захар) яж варено и печено (като може да се пече и без мазнина-с повече вода).

Щом имаш килограми за сваляне като за начало е добре да почнеш с бягане изгаря се доста от него и също така бързо . Прави коремни преси,ходи на фитнес,аеробика,пилатес,та бо... спортове много избери си такъв които да ти харесва.

Аз лично мразя да ходя на фитнес ..тъпо ми е,но все пак от време на време ходя. Иначе в нас всяка сутрин правя тае бо-то на Били Бланкс -кардио-45 минути и определено има резултат.Също така правя по 200 коремни преси (в най-мързеливите ми дни) до 500-600 на серий по 100 през няколко часа или сутрин и вечер.Това го правя от 2 месеца,като преди това ходех 2-3 пъти седмично на аеробика (от декември месец) и пак правех коремни преси,но по-малко.Резултата при мен е видим.Не съм била дебела,напротив винаги съм била слаба,но тялото ми беше отпуснато и имах паласки(не големи :Д ) ,но вече имам стегнати крака,почти никакви паласки(но аз съм вманиачена,че искам да се бута кокала ми само и да няма никаква мазнина :Д ) ии имам 2 реда плочки (3-я -още работя по него :Д ).

Общо взето с воля и постоянство всичко се постига :)

zlatnata_ribkaaa
05-15-2010, 08:15
Наитина е лошо ,че си се сетила чак сега защото до лятото има един месец , ама все пак . Значи започни да тичаш всяка сутрин в началото може по малко 20-30 мин. с почивки по натам по 1 ч. , прави коремни преси , лицеви опори , клякания , навеждания много са подходящи за паласки , ако имаш желание си изтегли от замунда онази аеробика Pump it up , скачай на въже по 20 мин. , върти обръч, ако обичаш играй баскетбол , карай колело , възможностите са много само желание трябва да имаш , а относно диетата разгледай в гугъл са хиляди , аз лично от понеделник ще съм на една диета със зелен чай .Най-важното след , като свалиш необходимите килограми не спирай да тренираш и да спазваш хранителен режим за да не ги върнеш , защото повечето , като свалят 3-4 кг си казват вече мога да ям каквото искам и се започва едно зверско ядене на боклуци , като чипс и вафли и тн . Хайде успех и дано резултатите да не закъсняват :)

sweetsunshine
05-15-2010, 08:19
Наитина е лошо ,че си се сетила чак сега защото до лятото има един месец , ама все пак . Значи започни да тичаш всяка сутрин в началото може по малко 20-30 мин. с почивки по натам по 1 ч. , прави коремни преси , лицеви опори , клякания , навеждания много са подходящи за паласки , ако имаш желание си изтегли от замунда онази аеробика Pump it up , скачай на въже по 20 мин. , върти обръч, ако обичаш играй баскетбол , карай колело , възможностите са много само желание трябва да имаш , а относно диетата разгледай в гугъл са хиляди , аз лично от понеделник ще съм на една диета със зелен чай .Най-важното след , като свалиш необходимите килограми не спирай да тренираш и да спазваш хранителен режим за да не ги върнеш , защото повечето , като свалят 3-4 кг си казват вече мога да ям каквото искам и се започва едно зверско ядене на боклуци , като чипс и вафли и тн . Хайде успех и дано резултатите да не закъсняват :)
каква е тази диета със зелен чай? Последния път като бях на аеробика чух една жена,че си е купила зелен чай и незнам си кога го пиела,ноо не съм разпитвала. :)

Molzinka
05-15-2010, 08:23
Скачай на въже и ограничи хапването.

foreverr
05-15-2010, 09:01
Ми много зор ще трябва да си дадеш.Аз например съм с нормални килограми, но въпреки това в момента спортувам като полудяла, та и лунна диета правя, та и почвам и много малко да ям, но поне се надявам да има ефект до юли месец.И васе пак няма как да няма ефект, то аз по принцип спортувам, така, че млако ми трябва... :)

Callisto
05-15-2010, 09:54
Аз лично потдържам фигурата си със каране на ролери. По 3/4 часа навън с приятелите и се свалят по 2 килограма на ходене. После защо тежа 40кг, а ям като луда. :D

BadBadGirl
05-15-2010, 10:23
Пробвай това,най-вероятно трябва да ти помогне.

http://www.hubavotialo.com/2009/12/15/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%BE/ :)

POLLINA
05-15-2010, 10:29
^ да бе...
не стига , че има вероятност да се разболее , ами и после ще си върне килограмите двойно

BadBadGirl
05-15-2010, 10:50
^ да бе...
не стига , че има вероятност да се разболее , ами и после ще си върне килограмите двойно

Не знам,аз не съм се разболяла. :D

POLLINA
05-15-2010, 10:53
можеш само да се радваш, за това.
полесно е да се хапват плодове и зеленчуци ,но не мисля, че е хубаво да се храниш само с тях.

BadBadGirl
05-15-2010, 11:44
можеш само да се радваш, за това.
полесно е да се хапват плодове и зеленчуци ,но не мисля, че е хубаво да се храниш само с тях.

Така е. Аз не казвам,че се храня само с тях.Просто пробвах тази диета.Иначе най-добре е човек да се ограничава от тестените,сладките и безалкохолните продукти,иначе не бива нищо да спира да яде.

YouMakeMeSmile
05-15-2010, 14:11
:shock: тая диета е отврат..

по- добре да започнеш 90 дневната. Хем няма да гладуваш, хем ще си набавяш всички важни вещества за организма. За краката тичай много и прави клякания, за корема- коремни преси до откат.