PDA

View Full Version : vloader за Windows 7



bonjovi
05-13-2010, 19:43
използвах програмата Влоадер когато бях с Уидноус ХП ама ся съм с Windows 7 и Влоадер-а не става апак ми тряя програмка да си свалям така клипчета от Вбокс (тоест аз свалям само аудиото не клипа) можете ли да ми препоръчате такава програма за сваляне ама да има да си избираш дали мп3 дали клипче 8-[ 8-[

dakata123
05-13-2010, 20:25
Дръпни си RealPlayer, ама някакъв нов, като гледаш клипчета във вбох7 ще ти излиза доунлоад, като се изтегли най-отдолу пише конверт алл и конвертиваш в избрана папка, след това влизаш в мойте видео и триеш изтеглените видеа 8)

doomkillerr
05-13-2010, 21:24
Можеш да използваш и програмата "Internet Download Manager". Тя е мениджър за сваляне на файлове от нета, като в сайтовете за видео споделяне под всеки един клип ти излиза бутонче да го свалиш, чрез нея. :)

bonjovi
05-15-2010, 20:31
абе то си става програмата ам тряало да се оправи съвместимоста оправих си я и ся си е екстра :grin:

atmanmen
09-08-2010, 22:17
абе то си става програмата ам тряало да се оправи съвместимоста оправих си я и ся си е екстра :grin:

как го направи

loveUpeps4o
09-08-2010, 23:27
Можеш да използваш и програмата "Internet Download Manager". Тя е мениджър за сваляне на файлове от нета, като в сайтовете за видео споделяне под всеки един клип ти излиза бутонче да го свалиш, чрез нея. :)
the best of best ever >.<