PDA

View Full Version : НИМФОМАНКИ



kuler
05-13-2010, 19:22
Кои иска нимфоманка,ай са да ви видя играчите,дали някой е патил :D

За нимфоманката,с която аз бях и казах повече немога искарахме още 2 часа,но пак да ми попадне някоя арна пишна хубавица няма връщане...затова измислиха хаповете...

Вие сте:

П.П-ако има такава тема или подобна моля да я махнете тази.

MochaOnMyLips
05-13-2010, 21:01
Пише се ниМфомания. Извинявай за спама, нямаше как да не ти го кажа.
По темата - ами аз съм момиче и май не страдам от нимфомания :D, поне доколкото ми е известно.

kuler
05-14-2010, 07:22
Пише се ниМфомания. Извинявай за спама, нямаше как да не ти го кажа.
По темата - ами аз съм момиче и май не страдам от нимфомания :D, поне доколкото ми е известно.

Ще корегирам,благодрая

ritobis
05-14-2010, 07:30
Кои иска нимфоманка,ай са да ви видя играчите,дали някой е патил :D

За нимфоманката,с която аз бях и казах повече немога искарахме още 2 часа,но пак да ми попадне някоя арна пишна хубавица няма връщане...затова измислиха хаповете...

Вие сте:

П.П-ако има такава тема или подобна моля да я махнете тази.Тоя кайен на картинките твой ли е?

akrobatkata
05-14-2010, 09:15
аз съм момиче и не съм нимфоманка. но познавам едно момче което много си е патило. Разказва ми че тази негова приятелка била супер ненаситна и не го ставяла да си почине. Единственоо за което мислела било как да го язди и постоянно го карала да го правят на всякакви места..... Горкичкия ... :D :D :D

SpOrTs_GiRl
05-14-2010, 09:23
Струва ми се, че бъркате "ненаситна" с "нимфоманка".
Ненаситна е тази, която го желае често и изпитва огромна сексуална удовлетвореност, докато нимфоманията е болестно състояние при жените, които изпитват огромно желание за секс почти през цялото време, съпътствано от СЕКСУАЛНА НЕУДОВЛЕТВОРЕНОСТ. Такъв тип жени страдат от прихично разтройство и ендокринна недостатъчност.

kuler
05-14-2010, 09:53
Е тука вече може да си и прав,но така съм написал защото с това са извесни,макар чи си беше такава моята,но аз съм се разминал по добре от приател :)

ritobis имаш лично,това не е форум за коли за да питаш така.

SpOrTs_GiRl
05-14-2010, 10:22
Е тука вече може да си и прав,но така съм написал защото с това са извесни,макар чи си беше такава моята,но аз съм се разминал по добре от приател :)

ritobis имаш лично,това не е форум за коли за да питаш така.
Не бе, нищо лично .. а иии .. момиче съм! :D

kuler
05-14-2010, 10:27
Е тука вече може да си и прав,но така съм написал защото с това са извесни,макар чи си беше такава моята,но аз съм се разминал по добре от приател :)

ritobis имаш лично,това не е форум за коли за да питаш така.
Не бе, нищо лично .. а иии .. момиче съм! :D

Пардом извини ме,ама нямаше да е лошо това да го пише някъде,че не веднъж бъркам.(дори че името подсказва ама...пак извинявай)

dimitar_ak
05-14-2010, 10:39
Кажи й сега, че кайена е твой и си имаш още една обожателка :-D

BornSinful
05-14-2010, 13:15
Е най добрата ми приятелка е нимфоманка, с сериозен приятел от 2 години. Как да ви кажа той е ненаситен и един вид са си лика прилика. Интересното в случая е как така аджаба се намериха. Имам много интересни случки с тея хора, но не са за разказване... 8-)

SexyBitch
05-14-2010, 17:11
Е най добрата ми приятелка е нимфоманка, с сериозен приятел от 2 години. Как да ви кажа той е ненаситен и един вид са си лика прилика. Интересното в случая е как така аджаба се намериха. Имам много интересни случки с тея хора, но не са за разказване... 8-) :shock: :shock: :shock: Амм...не,аз определено не съм нимфоманка,слава Богу :D

c0ci
05-14-2010, 17:36
Аз съм 8)

Artyom
05-14-2010, 17:45
Аз го правя предимно със зомбита, така че аз съм никрофило-нимфоман.
Sports_girl, Яна от Шумен каза, че ще те праска!!!

baatko
05-14-2010, 17:46
Аз съм 8)

нимфоманка която прави секс от 2 месеца ?

c0ci
05-14-2010, 17:53
що пък от 2 месеца хах

SpOrTs_GiRl
05-14-2010, 18:36
Аз го правя предимно със зомбита, така че аз съм никрофило-нимфоман.
Sports_girl, Яна от Шумен каза, че ще те праска!!!
Уау.. Рос, ти ли си? :D (просто не знам друг, близък до Яна, който да знае за мен)
Както и да е.. кажи на Яни, че аз отдавна съм я праснала, ама тя се прави, че не помни.. Тц тц.. :?

baatko
05-14-2010, 18:40
що пък от 2 месеца хах

така четох някое от твойте мнения

c0ci
05-14-2010, 19:51
грешно си чел

kuler
05-14-2010, 19:58
Форума не е за коли,спрете да питате!!!!
Ако имаш 120К идваш и купуваш,пуснал съм обяви на доста места може там да четете,аман от малоумници,джипа аз го карам аз го удрям аз му сипвам,само аз не го купих.....ДОВОЛНИ!!!!!!!

По темата,ти ставаш за един път :) (c0ci)

Sofff
05-14-2010, 22:13
Аз съм 8)

нимфоманка която прави секс от 2 месеца ?
или просто търсеща внимание ;д

codi
05-14-2010, 22:39
Аз съм 8) Едва ли?

baatko
05-15-2010, 06:43
грешно си чел

ее, защо трябва да ровя сега да ти показвам :)))))

Callisto
05-15-2010, 08:34
Майка ми си е официално нимфоманка и имам чувството, че се предава по наследство, но аз съм си моногамна. :D Сутрин, обед и вечер секс, а през останалото време орална любов. :D

Gr0zDan0v
05-15-2010, 08:59
Е най добрата ми приятелка е нимфоманка, с сериозен приятел от 2 години. Как да ви кажа той е ненаситен и един вид са си лика прилика. Интересното в случая е как така аджаба се намериха. Имам много интересни случки с тея хора, но не са за разказване... 8-) :lol:

kuler
05-15-2010, 09:09
Майка ми си е официално нимфоманка и имам чувството, че се предава по наследство, но аз съм си моногамна. :D Сутрин, обед и вечер секс, а през останалото време орална любов. :D

:D :D
А не ти ме закопа,кой ти е партниора нека каже някоя друга случка :D

petersl55
05-15-2010, 09:39
аФтоРе иБъЪсИи яКиЯ аФаТарР =;

Addiced
05-15-2010, 10:49
абе нимфоманката си е нимфоманка :D

baatko
05-15-2010, 10:54
Форума не е за коли,спрете да питате!!!!
Ако имаш 120К идваш и купуваш,пуснал съм обяви на доста места може там да четете,аман от малоумници,джипа аз го карам аз го удрям аз му сипвам,само аз не го купих.....ДОВОЛНИ!!!!!!!

По темата,ти ставаш за един път :) (c0ci)


Ако карам тоя джип и за 1 път не става.Ама ти го караш на картинката затова става за 1 път :))

kuler
05-15-2010, 11:42
Форума не е за коли,спрете да питате!!!!
Ако имаш 120К идваш и купуваш,пуснал съм обяви на доста места може там да четете,аман от малоумници,джипа аз го карам аз го удрям аз му сипвам,само аз не го купих.....ДОВОЛНИ!!!!!!!

По темата,ти ставаш за един път :) (c0ci)


Ако карам тоя джип и за 1 път не става.Ама ти го караш на картинката затова става за 1 път :))

Здравей тъпи ми приателю,Както написах не съм го купил аз,но го карам,имам и няколко други автомобили,но тука не е форум за коли че да обяснявам,айде сега като си голям мъж искаш ли една среща да си направиме е така по едно кафе да изпиеме,може да добиеш друго мнение за мене...а какво ще кажеш?

kuler
05-15-2010, 11:47
аФтоРе иБъЪсИи яКиЯ аФаТарР =;

Баце аз си падам по Мерцедес,но като са казали хората дават ли ти зимай :D ,Имам приател иска да вкарва в България SLR Brabus,знаеш за какво чуда става въпрос,ако го вкара до 6 месеца както му е обещано,ще го поснимам да му се порадваш и ти :)

П.П-ама найстина форума не е за коли и става прекалено много спаменето,за тези въпроси пичове давайте на лични,а не тука кой да се прави на мъж,кой да покаже радоста по колите,и аз съм мъж харесвам колите,но тези разговори ги пазя за автофорумите...съобразявай е се поне с това!

kuler
05-16-2010, 21:07
Така и така вече ми се развали темата от тъпанара...
baatko ,видех те колко си мъж...само ми прееба темата,ако иамш някво тъпо обяснение защо не ми отговори тия дни,пиши на имейла ми,си направиме срещата и да ти ушия шамара,затова че много ти знае устата!

Не те знам на колко годиниси,но имаш супер комплексарско поведение,да кажеш това за момичето...аман от задклавиатурни играчи!!!