PDA

View Full Version : Антицелулитен крем + крем за корем



ana19
05-13-2010, 19:31
Здравейте, понеже се появиха доста нови антицелулитни кремове и всички теми, които има са стари, реших да ви попитам от кой антицелулитен крем сте доволни, който премахва целулита и ако се мажеш и по корема с него също би помогнал. Очаквам вашите предложения :)

sweetsunshine
05-15-2010, 07:59
ооо Божеее... как може да вярвате,че найстина от някакъв си крем ще се махне целулита :? :shock:
трябва ти спорт,здравословно хранене и ако си постоянна може наистина да се махне или поне да намалее :)

Callisto
05-15-2010, 08:39
ооо Божеее... как може да вярвате,че найстина от някакъв си крем ще се махне целулита :? :shock:
трябва ти спорт,здравословно хранене и ако си постоянна може наистина да се махне или поне да намалее :)

Всъщност тези кремове не са направени, за да премахнат сами целулита, а за да забързат процеса. :) Навремето имах целулит, но си направих програма да не ям сладко и да пия само вода, всеки ден по 40 минути си въртях велоергометър в къщи, когато е слънчево ходех да карам ролери по 3/4 часа навън на стадиона с приятели. За антицелулитен крем ползвах и все още ползвам "Билка" с бяло грозде за всеки случей. Много е ефективен, спомага в борбата с целулита, прави кожата адски мека и мерише хубаво. :)

Molzinka
05-15-2010, 08:42
Сега излезе на Нивеа Bye Bye Cellulite, но не знам доколко е ефективен :?

ana19
05-15-2010, 13:09
^ Да за този крем на Нивеа ако някой има някакви впечетления нека сподели с нас :) И ако някой не мисли, че има ефект нека не спамми в темата ;)

SiNiStEr
05-15-2010, 13:43
Използвам Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D.
Адски доволна съм,имам голяма промяна от както го използвам и не е толкова скъп - 8,50лв.

ana19
05-15-2010, 16:05
Използвам Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D.
Адски доволна съм,имам голяма промяна от както го използвам и не е толкова скъп - 8,50лв.
От кога го ползваш и помага ли за стрии ? :)

sweetsunshine
05-15-2010, 17:03
^ ако стриите ти са вече бели,тоест няма кръв в тях се премахват само със специална процедура,която е нещо като пилинг.
Още червени ли са? Аз преди ползвах един крем,но той по-скоро помага да не ти се появяват повече и премахва само червените (тоест докато има кръв в тях).Казва се Percutalfa emulsion.
За тях може да пробваш и със свинска мас.Мажеш се вечер слагаш наелон,защото иначе много цапа дрехите(малко и мирише,но се свиква) и на сутринта се измива.
Съчетай това със спорт ии има едни вибромасажори във фитнесите които са против целулит уж,но незнам колко помагат.Аз стоя на тях просто защото ми е приятно. :)

ana19
05-15-2010, 17:05
^ добре благодаря ти, но можеш ли да ми кажеш от къде мога да си купя свинска мас ;?

sweetsunshine
05-15-2010, 17:11
Ами незнам откъде може да се купи,но ако имаш село все някои от съседите би трябвало да има.Или попитаи някоя прителка. :)

SiNiStEr
05-15-2010, 17:48
Използвам Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D.
Адски доволна съм,имам голяма промяна от както го използвам и не е толкова скъп - 8,50лв.
От кога го ползваш и помага ли за стрии ? :)

Ми не съм сигурна за стрии дали маха,аз по принцип имам,но от както съм с този крем някак въобще не ги забелязвам.
Кожата ми стана много стегната и стриите не ме дразнят както преди.

Molzinka
05-15-2010, 17:50
Използвам Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D.
Адски доволна съм,имам голяма промяна от както го използвам и не е толкова скъп - 8,50лв.

Има ли го в dm?

SiNiStEr
05-15-2010, 18:08
Нямам си никва представа от къде може да си го вземете.
Аз давам поръчка на една фр от Плевен да ми го взема.
Предполагам,че в някоя голяма битова химия трябва да го има.

ana19
05-15-2010, 19:11
Използвам Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D.
Адски доволна съм,имам голяма промяна от както го използвам и не е толкова скъп - 8,50лв.
От кога го ползваш и помага ли за стрии ? :)

Ми не съм сигурна за стрии дали маха,аз по принцип имам,но от както съм с този крем някак въобще не ги забелязвам.
Кожата ми стана много стегната и стриите не ме дразнят както преди.
От кога го използваш ? :)

SiNiStEr
05-15-2010, 20:01
Използвам Eveline Cosmetics Slim Extreme 3D.
Адски доволна съм,имам голяма промяна от както го използвам и не е толкова скъп - 8,50лв.
От кога го ползваш и помага ли за стрии ? :)

Ми не съм сигурна за стрии дали маха,аз по принцип имам,но от както съм с този крем някак въобще не ги забелязвам.
Кожата ми стана много стегната и стриите не ме дразнят както преди.
От кога го използваш ? :)
Два месеца някъде.

ana19
05-15-2010, 20:04
^ а кога започна да се вижда резултат ?

SiNiStEr
05-15-2010, 20:28
^ а кога започна да се вижда резултат ?

Аз целулит си имах отдавна,като започнах с този крем редовно да се мажа сутрин и вечер има промяна.
Дори подейства много бързо при мен,след две седмици някъде имах видима промяна.