PDA

View Full Version : Тъпа ситуация.Защо?



emka
05-13-2010, 20:26
...

sifon4o
05-13-2010, 22:56
Аз като момче разбирам неговия проблем само по един начин - по време на секс спира да ми мисли за секс или се разсейва от нещо и затова губи възбудата си. А относно твоя проблем - да не би да му е прекалено малък? :-o Знам, че звучи малко глупаво, но ако му е около 11-12 см е нормално да не усещаш голяма възбуда. Единствено при анален секс може да усещаш удоволствие, защото е по-тясно, но въпреки всичко, ако не си възбудена и не се.. фокусираш достатъчно върху секса, защото непрекъснато спирате, може да ти се убие желанието за дълго...

wladk0yyy
05-14-2010, 05:56
Ммммммммм може да е прекалено стегнат презерватива.А това което казва sifon4o тея сантиметри са достатъчни да задоволят една жена спорд мен не е от голмината 8)

emka
05-14-2010, 06:31
По принцип не му е много малък около 16-17 см,но нали ви казвам че след като започнем да правим секс,спада и съответно размера му става по-малък.Не знам или наистина не знае защо става така или не иска да ми казва нещо :-o пък колкото пъти го питам и след орална и секс е доволен то се личи и по него,но....

dimitar_ak
05-14-2010, 06:51
Не го усещаш защото може би омеква в теб. Трябва да спре да се притеснява.

tisho21
05-14-2010, 07:07
Така е, това е от притеснение на подсъзнателна основа, т.е. той дори може да не се чувства притеснен, както ти казваш, но подсъзнателно нещо го човъркa и от това идват нещата. Като почне да му омеква прави му свирки и редуваийте секс-свирки, така няма да прекъсвате и ще сте възбудени нон стоп. С времето вярвам, че нещата ще си дойдат на мястото. Успокоявай го и му казвай, че всичко ще е ок, защото ако постоянно го питаш кво става и защо така става и има ли проблем - ще го сдухаш.

SpOrTs_GiRl
05-14-2010, 08:14
Хм, виж .. За неговия проблем не мога да ти кажа - не съм мъж и не знам как се чувства, но за твоя е ясно. Не си ли отговори сама на въпроса? .. Постоянно му пада, това убива желанието ти.. извинявай, отговора не се ли крие в неговия проблем?.. Нормално е да не изпитваш "нищо".. просто нещо, което "влиза и излиза" и толкова, след като твоята възбуда изчезва.... Замисли се дали това "нищо" не се проявява точно, след като на него започне отново да му спада по 5 пъти на полов акт.... Какво желание искаш да имаш, като се съмняваш дали изобщо те желае?..

ladykeisy
05-14-2010, 08:28
С риск да те обидя,ще ти кажа една горчива истна,но по-дре да я научиш от някого другиго,вместо от приятеля си.Възможно е ти самата да не го възбуждаш и да не иска да ти каже... Замисли се :)

emka
05-14-2010, 10:22
Добре дори и да е така и да ме лъже не мисля,че реакциите,изражението му и т.н ще ме лъжат.(например докато му правя орална).Поне по това мога да съдя,че малко или много е доволен.Както казваш ladykeisy по принцип преди да започнем секс-а успявам да го възбудя на макс,а след това от какво да се губи неговата възбуда и желание :(

emka
05-14-2010, 10:25
:smt095 :smt095 :smt095 Мисля,че забравих да спомена нещо сякаш важно.Пробвали сме за малко без презерватив и тогава го няма тоя проблем.не му спада и съответно и аз не се чувствам така както обясних.Извинявам се много,но сега се сетих за това.

Amateurrr
05-14-2010, 10:39
:smt095 :smt095 :smt095 Мисля,че забравих да спомена нещо сякаш важно.Пробвали сме за малко без презерватив и тогава го няма тоя проблем.не му спада и съответно и аз не се чувствам така както обясних.Извинявам се много,но сега се сетих за това.

Сега се сещаш за най-важното всъщност...
Разбираемо е. Просто гумата му влияе кофти и убива възбудата. С нея се намалява чувствителността му, което пък е ключов фактор. Един вид той не прави пълноценен секс с презерватив. Обмислете други варианти за предпазване, за да изживявате незабравими мигове в леглото ;)

tisho21
05-14-2010, 14:10
Amateurrr с тея съвети напълно си отговаряш на ник-а...

Gr0zDan0v
05-14-2010, 14:24
Аз като момче разбирам неговия проблем само по един начин - по време на секс спира да ми мисли за секс или се разсейва от нещо и затова губи възбудата си. А относно твоя проблем - да не би да му е прекалено малък? :-o Знам, че звучи малко глупаво, но ако му е около 11-12 см е нормално да не усещаш голяма възбуда. Единствено при анален секс може да усещаш удоволствие, защото е по-тясно, но въпреки всичко, ако не си възбудена и не се.. фокусираш достатъчно върху секса, защото непрекъснато спирате, може да ти се убие желанието за дълго...

+1

monsej
05-14-2010, 14:49
Просто нямате опит.. Четете повече. В краен случай отидете на сексолог. Какви могат да бъдат причините, освен тези които по-горе ви посочват.
1. Притесняваш го за нещо, което му е неудобно да ти каже. Например, че ще свърши много бързо, че не те възбужда достатъчно, че му е много малък, че някой ще влезе и т.н.
2. Доста сте неопитни и пристъпвате към секса като към някаква работа. Не можете да отдадете телата си един на друг едновременно. А при оралната любов не е така.
3. Усеща, че на теб не ти е хубаво. Достатъчна причина за всеки мъж да загуби ерекцията си.
4. Много широка си и не знаеш как да застанеш и как да се движиш, за да те усеща добре.
Желая ви успех и много приятни нощи.

fear4o
05-14-2010, 23:27
Сменете презервативите в смисъл използвайте по-тънки и т.н на кутийките си пише.Иначе за проблема ако се притеснявате разбираемо е да не изпитвате удоволствие.Отпуснете се бе хора секс правите не сте на матура!

iiicako
05-14-2010, 23:44
То и 2мата щом сте си първи 1 на друг....
освен притеснение друго не виждам...

П.С: Проблемът на дали е в презерватива! Според мен е чисто психически

emka
05-17-2010, 08:07
По принцип сега използваме презервативи на Durex.Мисля да пробваме както казахте с по тънките Ultra thin ако не се бъркам,но тъй като са по-тънки има ли опасност да се скъсат по лесно ?

baatko
05-17-2010, 08:22
С риск да те обидя,ще ти кажа една горчива истна,но по-дре да я научиш от някого другиго,вместо от приятеля си.Възможно е ти самата да не го възбуждаш и да не иска да ти каже... Замисли се :)

Опитай се да симулираш малко повече, аз си представих как лежиш и гледаш в тавана : )).Прави се, че откачаш от всичко което прави с теб.Дай му малко вяра след това и при теб ще дойде удоволствието !Нищо лично просто ми се е случвало...

BornSinful
05-17-2010, 08:30
Опитай се да симулираш малко повече, аз си представих как лежиш и гледаш в тавана : )).Прави се, че откачаш от всичко което прави с теб.Дай му малко вяра след това и при теб ще дойде удоволствието !Нищо лично просто ми се е случвало...

Така ние им даваме способността да летят, възползвай се от това просто му дай увереността, че наистина няма по велик от него когато наистина го повярва няма да има нужда го правиш. Полудявай когато те целува, поглед, дишане, ти си знаеш как, Действай няма да останеш разочарована.

FamauseBaby
05-23-2010, 07:17
притеснение .. :?

LiGiDY
05-23-2010, 08:27
да си удари една виагра и няма да му спада поне през следващите 3 часа а на теб не ти е хубаво щото сиг си фригидна........

emka
05-23-2010, 10:51
да си удари една виагра и няма да му спада поне през следващите 3 часа а на теб не ти е хубаво щото сиг си фригидна........
Ти или не си чел/а добре или не знаеш какво означава термина ''фригидност".Някъде споменавала ли съм,че не изпитвам никаква нужда от полова близост,от секс и т.н.Казах,че почти нищо не усещах и това може би се е дължало на това,че от скоро правя секс и може би сме били притеснени.Дори сега мога да твърдя,че достигнах и до оргазъм.Мисля,че отначалото споменах,относто оралната или завързване на темното по време на секс,че съм била добре.Това е пълната противоположност на твоите думи. :)

ladykeisy
05-23-2010, 14:12
Първо-извинявам се за грешките,които съм допуснала при правописа,в предишния си отговор по темата.
Второ-ти си пропуснала да кажеш най-значимия фактор в случая,а именно презерватива.Седни и поговори с гаджето си сериозно.Кажи му какво ти харесва и какво не,нека той направи същото.Гледайте да се отпуснете максимално и изберете по-тънка гума или в най-лошия случай пий Ясмин,но това не е много препоръчително.

emka
05-30-2010, 18:13
Благодаря ви,някой от съветите наистина помогнаха.На мен всичко още ми е ново и опитахме различни начини за да ни се получи.Вече два пъти пробвахме като започнем без презерватив,но за малко и след това го слага и в сравнение с преди и двамата се чувстваме по-добре и много по рядко се налага да спираме.Все пак на мене ми е притеснено като го правим без презерватив,дори и за малко.Според вас има ли някаква опасност?

Parallel
05-30-2010, 21:28
Такааа не знам от къде да започна.На 16 съм и до скоро бях девствена..приятелят ми също(аз ест разбрах в последсвие че съм му първата) и да сме го правили до сега около 10тина пъти.отначало всичко си мина добре аз и не очаквах първите пъти да са ми много приятни,но проблема е че и до сега е така.Възбужда ме преди да започнем секс,а по време на акта много често ми се случва да не усещам нищо амаа нищо освен че нещо влиза излиза..на задна ми беше много добре първите пъти аа сега не ми е кой знае к'во..пак е най добре от сичко каквото правим.в повечето от позите който сменяме не усещам почти нищо :-o а пък когато ми прави орална или забърза темпото по време на секс тогава няма проблеми..
неговия проблем : не можем да си обясним защо по време на секс на приятеля ми,члена му доста често пада и се налагаме да спираме непрекъснато за малко.по принцип преди да започнем акта се възбужда,но след това започнем ли му омеква ии така спираме:X докато пак си го вдигне и да можем да продължим.не знам обаче това ми убива желанието и за секс и за всичко.много е неприятно да трябва да се спираме така.на какво може да се дължи това?Говоря с него питам го дали има нещо дали не му е хубаво или аз не правя нещо правилно и той ми казва че е достатъчно възбуден и сичко е ОК,но си няма на идея от какво.дори и като му правя орална пак испитва удоволствие но му е мек.трябва ли да се притесняваме или да поизчакаме още малко?Извинявайте малко се улях да пиша,но наистина не знам какво да правя :neutral:
Не е мек бе,просто такава му е породата на чушленцето на твоя приятел :)

azida
05-31-2010, 10:49
Аз като момче разбирам неговия проблем само по един начин - по време на секс спира да ми мисли за секс или се разсейва от нещо и затова губи възбудата си. А относно твоя проблем - да не би да му е прекалено малък? :-o Знам, че звучи малко глупаво, но ако му е около 11-12 см е нормално да не усещаш голяма възбуда. Единствено при анален секс може да усещаш удоволствие, защото е по-тясно, но въпреки всичко, ако не си възбудена и не се.. фокусираш достатъчно върху секса, защото непрекъснато спирате, може да ти се убие желанието за дълго...

+1

BiGBaDWolF
06-16-2010, 20:45
Ти не усещаш нищо защото спирате... А той ще се отпусне с течение на времето :)

stupid0boy
06-16-2010, 20:49
Защо ли питаш?

Angelow
06-16-2010, 21:01
може да му има нещо според мен е притеснение имам един авер е същия ..пък може и някой дефект .. или размера да иде на уролог :grin:

onqtam
06-17-2010, 09:45
С риск да те обидя,ще ти кажа една горчива истна,но по-дре да я научиш от някого другиго,вместо от приятеля си.Възможно е ти самата да не го възбуждаш и да не иска да ти каже... Замисли се :)

ех че сте ми умнички всички тука... (тоест тва горе най-вероятно НЕ е вярно...)

сичко е подсъзнателно за момчето.