PDA

View Full Version : Най-хубавият Ви спомен с любимият човек?



annabelJB
05-13-2010, 20:50
Заглавието е изчерпателно.. :)

П.П.:Ако има такава тема от скоро ключ, но все пак мисля, че новите мнения и теми само обогатяват сайта :)

FromAutumToAshes
05-13-2010, 20:55
Миналото лято... Бяхме в онзи кофти хотел, беше следобед, Бяхме се гушнали лежейки на леглото. И в следващия момент, в който погледнах към нея тя беше положила глава на рамото ми и спеше най-сладко... Няма по красива гледка от тази.

silky92
05-13-2010, 21:13
Миналото лято... Бяхме в онзи кофти хотел, беше следобед, Бяхме се гушнали лежейки на леглото. И в следващия момент, в който погледнах към нея тя беше положила глава на рамото ми и спеше най-сладко... Няма по красива гледка от тази.
Eхее невероятен момент наистина. :)

Аз смятам ,че моите тепърва предстоят,имало е малки за момента.

Amateurrr
05-13-2010, 21:20
Всички са били хубави и не мога да ги степенувам. Жалко, че вече няма да има такива или поне не с нея...

stili4a
05-13-2010, 21:28
Всички са били хубави и не мога да ги степенувам. Жалко, че вече няма да има такива или поне не с нея...При мен е същото положение за съжаление...

Jessie
05-13-2010, 21:28
Не е само един хубав момент ... Най-сладък може би ще е този, когато за пръв път спинкахме заедно на моя РД ... прибра се от нощна смяна, дойде в апартамента (където правих пратито) и си се гушнахме. :-)

DarknessAngel
05-14-2010, 06:53
Онзи ден само до нас по плажа, непринудените разговори. Спомени. :)

DqVoLsKoJeLaNiE
05-14-2010, 06:58
Хубав спомен ми остана само един разговор....

moisture
05-14-2010, 06:59
Миналата година бяхме си определили среща аз бях свършила по-рано даскало.Виждам го че идва и сме някъде на 30 крачки един от друг и той като ме видя и почна да тича към мен разтвори широко ръце,за да ме прегърне и така продължи да тича докато не дойде и ме прегърна.Това е адски сладкоо

cinderella_gugutka
05-14-2010, 08:45
Една вечер бяхме на кръчма с неговата компания,но те се скараха нещо и ние двамата си тръгнахме.Беше си доста студеничко тогава,но той ме топлеше.И както си вървяхме по едно време стигнахме до една малка тъмна уличка.Късно през нощта на този студ бяхме като единствените луди ( бяхме се награбили на някаква ограда :D :D :D ) та...добре че нямаше кой да ни види всъщност. :D
Не е кой знае какво ,но тогава го чуствах най-близък :(

ShtrudeL
05-14-2010, 09:24
Нито спомена е само един,нито човека. Но да кажем,че винаги като се сетя за този и ми става хубаво и слънчево <3

Бях малка и страшно много обичах да ходя с баща ми на работа...работа,работа...бях е в една гора...не знам как да я опиша...като по приказните филмчета,бедна ви е фантазията както се казва...толкова хубави пътечки,листенца..и о боже колко цветенца (бурени) имаше <3 Действително наистина бяха бурени,но за детското ми мислене бяха наай-хубавите високи,малки цветчета...сини,бели и най-много патешко жълти <3 Едва си ги събирах в ръцете...трябваше да ги прегърна,че да ги задържа..накрая ги подарих на мама,а тя ги натопи в много литрово шише от минерална вода,понеже нямахме толкова широка ваза. Пуф,а колкот много гъби имаше. Мразя вкуса на гъбите,но страашно много обичах да ги бера <3 Имаше и супер много бръмбари...даже си ги събирах и забождах с кърфица на една кутия...имах и бръмбар рогач <3 (горките) Имаше и стъпчици от малки диви прасенца и супер много мъхове. Помня,че мерех дебелината на дърветата с един уред,който приличаше малко на ъм...странни клещи...и после пишех чертички в една тетрадка като тея в затвора. ХА! и след гората имаше толкова много слънчогледи човеече <3 Просто нямам думи да опиша колко хубаво ми е било <3

tanch3t093
05-14-2010, 16:03
Дори връзката ни е толкова щастлива, че всеки момент ни е хубав и незабравим .. Но може би, дните преди да тръгнем - бяха страхотни, още повече , че никой от двамата не беше сигурен какво чувства другия, беше ни толкова .. непринудена! А сега всичко е еднакво и еднотипно. Въпрекивсичко обаче продължаваме да се обичаме адски много, тааааа сега се сетих - един от най-хубавите ни моменти :grin: Трябваше да ходим на кино, цяла компания, но така стана, че отидохмесамо двамата (беше нагласил всичко, разбрах впоследствие :D ) гледахме новолуние тогава той ме хвана за ръката а азз цялата почервенях добре че беше тъмно :D Иии после се гушнахме :grin: Знааам, че не е нищо особено, но самия момент, самата ситуация абеее всичко, студа - беше страхотно! :oops:

3oPuTy
05-14-2010, 16:21
Всички са били хубави и не мога да ги степенувам. Жалко, че вече няма да има такива или поне не с нея...При мен е същото положение за съжаление...
Много ме кефите,брааат!!! :razz:
Всичките ви моменти били готини ... Значи и като са ви заеб*ли пак ви е било яко,а?! :razz:


По темата:
Един от най-хубавите ни моменти (даже може и да е най-хубавия,не знам) беше почти 5 месеца преди да тръгнем :-) Точно в онзи басейн,когато дойде и ме хвана за ръце,заради фобията ми от дълбочини ... А след това ме гушна толкова силно и нежно,когато започна да ми става студено,и начина,по който ме успокояваше ... И начина,по който ме вдигна и ме изкара от басейна,зави ме с хавлията си и ме изпрати до моята стая ... (хах колко тъпо разказах,но вече съм го правила в 100 теми).Точно в онзи момент усетих,че започвам да го харесвам и си казах,че това е точното момче :) Проблемът беше,че бях почти 100% сигурна,че нищо няма да се получи,но съм грешала :-)

Silver9
05-15-2010, 08:26
на н0ва г0дина, к0гат0 ме прегърна и ми каза, че без мен жив0тът му няма да бъде същия, че правя всеки нег0в ден п0 хубав..След тези думи се разплакааах, гушнах г0 и не исках да г0 пускааам :)

XTREMEFREERIDE
05-15-2010, 08:53
Един от най - хубавите ми моменти с него беше, когато се разхождахме в един адски горещ ден (мисля, че през Август) до един язовир. Всичко окей, стигнахме там, повисяхме, поседяхме и си тръгнахме обратно. Почти бяхме стигнали в града и аз, глупачката, се сетих, че съм си забравила телефона горе. 8-) Върнахме се обратно в същата жега, по същия прашен път. После, като пак си тръгнахме към града, нещо си говорехме за подобни случки и много се смеехме и тогава той просто застана пред мен, гушна ме и през смях каза "обичам те.. с никой друг не мога да си говоря така" .. беше толкова мило и сладко .. :smt050

CupcakeMonster
05-15-2010, 15:39
/...

Ziksana
05-17-2010, 06:55
:-)

pebals
05-17-2010, 07:13
хубавите моменти са много..не мога да пресеня кой е най-приятни,но историите по-нагоре наистина са много хубави :-)

Ziksana
05-18-2010, 11:54
хубавите моменти са много..не мога да пресеня кой е най-приятни,но историите по-нагоре наистина са много хубави :-)

Ми да права сии .. но пък аз решиш да разкажа само началото :) .. Мн хубави и незабравимии и ми липсват мн мн .. ;( ;( ;(

tanch3t093
05-18-2010, 13:10
хубавите моменти са много..не мога да пресеня кой е най-приятни,но историите по-нагоре наистина са много хубави :-)

Ми да права сии .. но пък аз решиш да разкажа само началото :) .. Мн хубави и незабравимии и ми липсват мн мн .. ;( ;( ;(
дааа страшно много .. :(

raliichkaa
05-18-2010, 13:19
бегай.. ше ги забрава набързо :D

Ziksana
05-18-2010, 13:36
бегай.. ше ги забрава набързо :D

Ралии не се и съмнявам .. :D

revolver
05-19-2010, 08:39
На Айфеловата кула в 1-2 презноща .Беше ужасно студено,и духаше много силен и студен вятър .Пргърнах я силно и й казах че я обичам и я целунах.

TheBeliever
05-19-2010, 08:55
Толкова са много, че не мога да избера само един.
Може би когато лежахме една нощ в тревата, гледахме звездите и си правехме планове за времето когато ще живеем заедно. Или първата нощ в апартамента ни. Или сутрин като си мисли, че спя и ме целува лекичко преди да излезе. Или всеки път като заговори за бъдещето и аз винаги съм там в плановете и мечтите му. Унесох се. :-o