PDA

View Full Version : "приятелка" ?



cw3tty
05-13-2010, 21:11
Здравейте :) Давам направо към проблема .. искам просто да споделя, след това давайте мнения :) .. така .. Имам една приятелка (13г.) от село , която до скоро беше най-добра ( или поне аз я мислех за такава ) бяхме на нова година заедно с братовчедка й , която също ми е мнгоо добра приятелка.. през цялото време говореха зад гърба ми.. бяхме в 1 стая-логично беше да ги чувам.. от тогава съвсем ги отписах като някакви..
Тя усети, че се отдалечих от нея много спрях да й пиша в скайп, да споделям с нея ( лятото ТОП клюката която се въртеше беше, че ходя с едно момче, което ме харесва, но аз него не.Е, разбрах в последствие,че тя и братовчедка й са я пуснали ). Отидох си на село за пpазници, при баба и дядо и тя разбра (живее в къщата под нас) и започна да ме вика да излизаме.. с нежелание излизах и то защото нямах нет пък и с останалите си познати не контактувам толкова често както контактувах с нея..започна да ме разпитва кой си харесвам и тн. отказвах да й кажа, но тя един път беше в къщи и прочете хронология със сегашната ми най-добра приятелка и видя, че това момче е от село и тя го познава..
Още същия ден започна да го зарибява и по скайп, и очи в очи .. пред мен.. отмина времето в което харесвах това момче ( не беше нищо сериозно просто харесване) и се запознах с една компания много симпатични момчета и след време харесах (пак нищо сериозно моментно състояние ) едно от момчетата.. тя го намери във фейсбук и започна да сваля и него въпреки, че той е от София и няма как да се видят и тн. ОК - пукаше ми 1/2 дни , но всичко отмина.. да отбележа, че тя тогава имаше приятел
Отидох си на село пак .. тя видя ,че във фейсбук имам един хубав приятел и го добави към своите ( това момче просто ми беше добър приятел :) ) и започна и на него да се сваля .. Това се случи в рамките наа 5 месеца
Не мога да я разбера просто .. вече я отбягвам съвсем..
Винаги е знаела как да ме успокои, как да ми помогне да се справя с проблемите,които имах .. не мога да разбера защо прави така .. а относто 2те момчета които харесвах - първия наистина го харесвах доста време, а вторият беше просто симпатия за някакво минимално време .. трудно харесвам някого сериозно по принцип,не мога да кажа, че се "влюбвам" трудно , защото просто не е влюбване, разбирам,че още съм малка за нещо прекалено истинско :) на 14 съм

onestar
05-13-2010, 22:27
Пращаш я по дяволите и си решаваш проблема.

Sir9Maximilian
05-14-2010, 02:41
КУРШУМА НА тая помия и тва е :)

petinkataaa
05-14-2010, 04:25
Пращаш я по дяволите и си решаваш проблема.

cw3tty
05-14-2010, 08:17
ми аз доста се отдръпнах от нея , обаче го правя постепенно, защото сигурно е много гадно някоя приятелка да те заебе така :) мерси на всички, че прочетохте всичко това и мерси за отговорите .. тя все още си мисли, че сме супер добри приятелки(въпреки,че въобще не контактувам с нея )

TykaSePisheNick
05-14-2010, 09:18
ми аз доста се отдръпнах от нея , обаче го правя постепенно, защото сигурно е много гадно някоя приятелка да те заебе така :)
А сигурно е много яко да ти говорят зад гърба пред теб и да ти краде момчетата?

cw3tty
05-14-2010, 10:24
еми просто не съм такъв човек, за разлика от нея аз се поставям на мястото на другия :)

SkiCatA
05-14-2010, 10:40
Здравейте :) Давам направо към проблема .. искам просто да споделя, след това давайте мнения :) .. така .. Имам една приятелка (13г.) от село , която до скоро беше най-добра ( или поне аз я мислех за такава ) бяхме на нова година заедно с братовчедка й , която също ми е мнгоо добра приятелка.. през цялото време говореха зад гърба ми.. бяхме в 1 стая-логично беше да ги чувам.. от тогава съвсем ги отписах като някакви..
Тя усети, че се отдалечих от нея много спрях да й пиша в скайп, да споделям с нея ( лятото ТОП клюката която се въртеше беше, че ходя с едно момче, което ме харесва, но аз него не.Е, разбрах в последствие,че тя и братовчедка й са я пуснали ). Отидох си на село за пpазници, при баба и дядо и тя разбра (живее в къщата под нас) и започна да ме вика да излизаме.. с нежелание излизах и то защото нямах нет пък и с останалите си познати не контактувам толкова често както контактувах с нея..започна да ме разпитва кой си харесвам и тн. отказвах да й кажа, но тя един път беше в къщи и прочете хронология със сегашната ми най-добра приятелка и видя, че това момче е от село и тя го познава..
Още същия ден започна да го зарибява и по скайп, и очи в очи .. пред мен.. отмина времето в което харесвах това момче ( не беше нищо сериозно просто харесване) и се запознах с една компания много симпатични момчета и след време харесах (пак нищо сериозно моментно състояние ) едно от момчетата.. тя го намери във фейсбук и започна да сваля и него въпреки, че той е от София и няма как да се видят и тн. ОК - пукаше ми 1/2 дни , но всичко отмина.. да отбележа, че тя тогава имаше приятел
Отидох си на село пак .. тя видя ,че във фейсбук имам един хубав приятел и го добави към своите ( това момче просто ми беше добър приятел :) ) и започна и на него да се сваля .. Това се случи в рамките наа 5 месеца
Не мога да я разбера просто .. вече я отбягвам съвсем..
Винаги е знаела как да ме успокои, как да ми помогне да се справя с проблемите,които имах .. не мога да разбера защо прави така .. а относто 2те момчета които харесвах - първия наистина го харесвах доста време, а вторият беше просто симпатия за някакво минимално време .. трудно харесвам някого сериозно по принцип,не мога да кажа, че се "влюбвам" трудно , защото просто не е влюбване, разбирам,че още съм малка за нещо прекалено истинско :) на 14 съм Да ти кажа, че и аз преди бях в подобна ситуация, само кадето ние сме момчето.Така и аз имах един приятел, докато по едно време почна да ми са подиграва как съм можел да тръгна с оная там.След като скъсах с нея си харесах една друга.Естествено той го прие това, като състезани - кой първи ще я хване за гадже (баси самовлюбения педерас дет е).Естествено той тръгна с нея първо и т.н.Има много да разказвам за него ако ся тръгна да пиша.Колкото за темата - теглии една майна на тая фръцла и си гледай живота - това е съвет, като от приятел щото и аз бях на същото положение.И да не ти пука за ничиии други чувства, щото така ще те продалжава да те манипулира и да те използва :-x 8) :)

brokeninside13
05-14-2010, 13:21
Казваш че щяло да и стане гадно като я заебеш, но помисли тя колко гадно ти е направила.... Изобщо няма да се съобразяваш с нея и тва е! наистина ти е """"""""""""""""""""приятелка""""""""""""""

AfterDarkGirl
05-14-2010, 15:24
Просто се опитай да се съобразяваш по-малко с чувствата на другите и повече със своите собствени, човек трябва да е малко егоист, а пък и изглежда на това момиче не й пука за твоите чувства, така че защо на теб да ти пука за нейните? :(

tanch3t093
05-14-2010, 15:31
Бъди гадна кучка и й го върни.

truefriend
05-14-2010, 15:38
ми аз доста се отдръпнах от нея , обаче го правя постепенно, защото сигурно е много гадно някоя приятелка да те заебе така :)
А сигурно е много яко да ти говорят зад гърба пред теб и да ти краде момчетата?

+1

nIkEnCeTy_bE
05-14-2010, 19:27
Да ти краде момчетата, ще кажеш че са нейна собственост. Ако са и добри приятели наистина и държат на нея, какво ги интересува оная коя е и какво иска. То това изобщо не е приятелка. Завист това е. Завижда, че се оправяш без нея, че имаш приятели, че те харесват момчета от селото, а нея не. Просто като ходиш на село, излизай с другите, а не с нея. Остави я, премахни я отвсякъде.

cw3tty
05-14-2010, 20:23
ами .. всъщност .. момчетата от село харесват и нея доста, защото има славата на курва (въпреки, че все още е девствена) .. но момчето от София наистина беше много хубаво и мисля, че случая с него наистина беше от малко или много завист :) спрях всякакъв контакт с нея .. винаги тя ми пише с скайп, а аз й казвам, че излизам или че не мога да пиша в момента :)

alex4et0y
05-14-2010, 20:43
Колкото повече и се връзваш на глупостите, толкова повече тя ще си мисли, че те дразни и това ще и доставя удоволствие. Остави я да си бие главата, как да те ядоса, а ти се прави на непукист. 8-)

cw3tty
05-14-2010, 23:41
да, от личен опит знам, че покажеш ли, че успява да те дразни тва доставя удоволствие .. аз 24/7 се държа като непукист, за да не се кефят на нещастието ми (когато има такова) :)

Tempest
05-15-2010, 05:51
теглиш една дълга майна (малко трудно, щото си момиче, ама и такива съм виждал) и край на проблемите.. давай директно, тя не ти е приятелка, не я съжалявай изобщо! Това нейното е типично детско поведение... смесено с българския манталитет.. "На мен ми е зле, ама и на Вуте да му е зле" :-o

uBuTo
05-16-2010, 09:32
Сегашната ми "най-добра приятелка".. предишната "най-добре приятелка".. :? Осъзнайте се, деца мои, най-добри приятели НЯМА! :-x

mrtn
05-16-2010, 09:33
Сегашната ми "най-добра приятелка".. предишната "най-добре приятелка".. :? Осъзнайте се, деца мои, най-добри приятели НЯМА! :-x
Има, то че ти нямаш е отделен въпрос. :)

uBuTo
05-16-2010, 09:36
Сегашната ми "най-добра приятелка".. предишната "най-добре приятелка".. :? Осъзнайте се, деца мои, най-добри приятели НЯМА! :-x
Има, то че ти нямаш е отделен въпрос. :)
Ами да, нямам! Имам 2 момчета, които са ми много близки, но не мога да кажа че са ми най-добри приятели.. По-скоро са ми като братя! ;)

mrtn
05-16-2010, 09:38
Сегашната ми "най-добра приятелка".. предишната "най-добре приятелка".. :? Осъзнайте се, деца мои, най-добри приятели НЯМА! :-x
Има, то че ти нямаш е отделен въпрос. :)
Ами да, нямам! Имам 2 момчета, които са ми много близки, но не мога да кажа че са ми най-добри приятели.. По-скоро са ми като братя! ;)
Много се радвам за теб, че си ги открила. :)

cw3tty
05-16-2010, 16:08
Сегашната ми "най-добра приятелка".. предишната "най-добре приятелка".. :? Осъзнайте се, деца мои, най-добри приятели НЯМА! :-x

:lol: .. тва, че ти нямаш не значи, че и останалите нямат :lol: и да, наистина мога да нарека най-близката ми приятелка в момента
"най-добра" - тя знае всичко за мен , както и аз за нея .. разбираме се повече от перфектно, харесваме се такива каквито сме и не опитваме да променим другата ..

sasha_90
05-16-2010, 17:48
ми аз доста се отдръпнах от нея , обаче го правя постепенно, защото сигурно е много гадно някоя приятелка да те заебе така :) мерси на всички, че прочетохте всичко това и мерси за отговорите .. тя все още си мисли, че сме супер добри приятелки(въпреки,че въобще не контактувам с нея )
Да,гадно е да те зареже приятелка,но тя не ти е приятелка.

sw3etyrrr
05-16-2010, 18:42
товА в никакъв случай не може да се нарече приятелка