PDA

View Full Version : секс



janichka
05-14-2010, 06:32
здравеите, имам малко съмниение което се надявам да премахнете по време на прединя си цикъл правих секс с приятеля си и презерватива се скъсе ,той не беше свършил а и след това още два дена ми тече не мн обилно ,но имаше той беше мн притеснен да не е станало нещо но доколкото знам по време на цикъл неможе да се забременее ,само по време на уволация която е на 14 15 ден от месечния цикъл ,и за да сме спокойни и двамата си направих тест и излезе отрицателен обаче сега трябва да ми доиде тези дни обаче малко съм се паникиосала и май ми закаснява

dimitar_ak
05-14-2010, 06:35
Няма как да забременееш по време на цикъл. Има теоретичен шанс, но това е рядко изключение.

emka
05-14-2010, 06:41
Възможност от забременяване винаги има,не само няколко дни в месеца както ти смяташ!По добре не прави експерименти.
Пък сега успокой се малко,щом не е свършил в теб и теста е бил отрицателен няма вероятност да си бременна.
Аз правих секс с приятеля ми като си мислих,че вече ми е свършила менструацията(на следващия ден след като свърши).Уж нямах нищо вече,но по време на секс пак започна да ми тече кръв ии продължи след това няколко дни да ми тече леко.