PDA

View Full Version : ПОМОЩ !!!



bonjovi
05-14-2010, 06:56
абе на ли съм с уиндоус 7 и нато си играя GTA Vice city като излезна от играта иконите на работния плот са разместени и изобщо не само тази ами която и игра да играя като излезна иконите се разместват КАК ДА ГО НАПРАВЯ ТАКА ЧЕ ДА НЕ СЕ МЕСТЯТ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RadioMan
05-14-2010, 06:59
божеее колко пъти да ти казяам че си дръпнал пиратски windows купи си от някаде оригинален диск и си патрон нито с гта нито с фифа имам проблеми на моята 7 сеино съм със XP

По темата - пробвай с десен бутон на мишката ако проработи :D :lol: и след това задаи стартираи по ако ти е на бг 7 ако е на англииски нз как е :D и даи тип на елемента и готово е сега ако не стане нз пич минаваи си пак на XP :lol:

bonjovi
05-14-2010, 07:02
абе мене един човек дет разбира уж от компове ми го преинстална той си има фирма май че ше трябва него да питам :-o :-o

bonjovi
05-14-2010, 07:15
абе то тва било щот опциата атвомотично подреждане на иконите и била включена и то си ги подрежда както си иска като си човърках и си викам я да пробвам с тва и то взе че стана :grin: :grin: :grin:

doomkillerr
05-14-2010, 07:20
божеее колко пъти да ти казяам че си дръпнал пиратски windows купи си от някаде оригинален диск и си патрон нито с гта нито с фифа имам проблеми на моята 7 сеино съм със XP

"RadioMan" - Всички разбрахме, че твоята 7-ца си я взел от господина ти по ИТ, но каква си мислиш е разликата между твоята 7-ца и моята - Ами много просто - НИКАКВА! И на двамата ни е пиратски Windows-а, по простичката причина, че ако евентуално някой ти дойде на проверка изобщо няма да ти гледа компютъра, а ще изиска да му представиш лицензирания диск на ОС със сериния номер, който предполагам ти нямаш! 8)

bonjovi
05-14-2010, 10:52
БРАВО doomkiller :grin: :grin:

RadioMan
05-14-2010, 11:01
Моя е без сериен номер направо си беше активиран и нищо не ми завива или затваря като на вас таи че .... и нета си върви добре

bonjovi
05-14-2010, 11:06
ок :D