PDA

View Full Version : Съвет...



Inkognoto
05-14-2010, 08:20
Здравейте!!!
От доста време се интересувам от музика, обаче родителите ми не ми позволяваха да ходя на уроци. Наскоро (след дълго молене) ги обедих да ме пуснах на уроци по китара. Само дето вече съм на 15, а попринцим музикантите от малки започват. Мислите ли, че ако се запиша ще мога да се науча да свиря хубаво или вече е късно да почвам да се занимавам с това... :(

AfterDarkGirl
05-14-2010, 15:42
Според мен имаш шанса да станеш достатъчно добър, стига да имаш поне малко талант и много упоритост :) Успех

Jo_Ni_To
05-14-2010, 17:30
Имам саученик който преди 1-2 години се зариби да отиде в музикалното.. да свири на кларинет.. апък месеци преди това сигурно не знаеше даже какво е това,но влезе де.. в момента е най-добрия в неговия клас,но има много силна воля и адски много време отдава на свиренето.. Ако просто наистина ти харесва и го искаш .. дори и на 20 да започнеш да свичиш можеш да станеш много добра :)

Tempest
05-14-2010, 23:24
когато наистина искаш да се занимаваш с едно нещо няма значение на колко си... колкото по-голямо ти е желанието и хъса, толкова по-бързо ще схванеш принципа на това, с което се занимаваш... да си добър не е само въпрос на талант - иска се и желание, при теб се забелязва :)