PDA

View Full Version : Как да постъпя ?



doggy
05-14-2010, 09:05
Здравейте приятели !Чета сайта от доста време ,но днес се регнах по простата причина ,че имам сериозен проблем.
Знам ,че със сигурност съм за подигравка ,но ви моля не се подигравайте, проблемът ми наистина е сериозен.
Та значи ,влюбен съм в едно момиче,не мога да ви опиша колко много я обичам ,тя също изпитва адски силни чувства към мен,говорили сме си и ми е споделяла ,че съм единственото момче което е обичала до сега и съм човек ,в които открива всичко онова което иска да притежава човека до нея.
Един ден обаче докато бях на лекции и изпратих смс повече да не ме търси , след това и обясних точно защо го правя и тя ми каза ,че не може да повярва ,че така лесно се отказвам от чувствата ни. Хораа с 13-14 см член съм , не е и много дебел ,средно положение , обичам я ,искам да и е добре с мен ,но едва ли с тези размери да мога да я накарам да бъде щастлива. Хубаво момиче е ,добро ,скромно ,заслужава да бъде обичано ,но не се чувствам нормален да бъда с нея,затова я оставих да си търси друго нормално момче...
Изобщо имам ли право с тези размери да искам да съм щастлив с момиче ? Няма ли да е грешно спрямо нея...
Как да постяпя според вас ! Благодаря ви

TheDevilInMe
05-14-2010, 09:17
Ако ти беше 7 см оная работа, тогава трябваше да се притесняваш, момичето иска да бъде с теб, обичате се, недей да си пропиляваш шанса с нея, за да не съжаляваш някой ден, стегни се малко. :D

radeberger
05-14-2010, 09:19
Не мисля , че това трябва да те притеснява . До колкото знам средния размер е 15 така че ...

ladykeisy
05-14-2010, 09:30
Ти страдаш от малоценност,което не е добре само и единствено за теб.Трябва да кажеш на момичето,което обичаш и те обича,че имаш проблем,който ако тя пожелае,може да ти помогне да превъзмогнеш.Не всеки е идеален,няма перфектни хора и нищо направено от човешка ръка не е перфектно.Заради някакви си сантиметри пропускаш шанса да бъдеш щастлив,а и след като момичето те обича ще бъде щастлива от факта,че си с нея.Заради теб,не заради това,което имаш или нямаш.Отиди при нея и й обясни всичко.Знам,че те е срам и ще ти бъде притеснено,но трябва да го направиш.В името на щастието ;)

Amateurrr
05-14-2010, 09:41
Ти страдаш от малоценност,което не е добре само и единствено за теб.Трябва да кажеш на момичето,което обичаш и те обича,че имаш проблем,който ако тя пожелае,може да ти помогне да превъзмогнеш.Не всеки е идеален,няма перфектни хора и нищо направено от човешка ръка не е перфектно.Заради някакви си сантиметри пропускаш шанса да бъдеш щастлив,а и след като момичето те обича ще бъде щастлива от факта,че си с нея.Заради теб,не заради това,което имаш или нямаш.Отиди при нея и й обясни всичко.Знам,че те е срам и ще ти бъде притеснено,но трябва да го направиш.В името на щастието ;)

Много добре казано!
Само да добавя още нещо...
Ако секс = пълно щастие, то тогава защо трябва да се женим?
Не си мисли, че секса е задвижващ фактор. Важен е и то много, но не е всичко в една връзка. Плюс това не мисля, че си "дефектен". Ако знаеш какво правиш като цяло, размера въобще няма да ти попречи да бъдеш нормален сексуален партньор.

dimitar_ak
05-14-2010, 09:47
Лелееее. :razz:

nymphadora
05-14-2010, 09:53
Абе нищо ти няма,я се стегни!

mArMaLaDkA
05-14-2010, 10:07
"Не е важна дължината на вълшебната пръчица, а как я използваш".

BlindedAngel
05-14-2010, 10:14
Комплексарска работа.Дръж се малко като мъж.Кво като ти е 14 санта ? Има много фактори за хубавия секс.Върни си я обратно и пробвайте пък и знаеш ли ко може да излезе ? 8) Успех :)

Eliii
05-14-2010, 10:20
"Не е важна дължината на вълшебната пръчица, а как я използваш".

+1 8-)

ScarletBite
05-14-2010, 10:29
Комплексарска работа.Дръж се малко като мъж.Кво като ти е 14 санта ? Има много фактори за хубавия секс.Върни си я обратно и пробвайте пък и знаеш ли ко може да излезе ? 8) Успех :)

doggy
05-14-2010, 11:59
Там е работата ,че тя ми каза ,че не се интересува колко ми е . Интересува се от отношението ми към нея , а до сега съм и показвал ,че съм с прекрасни замисли и поведение спрямо нея.
Никога не съм правил секс , а и не знам дали ще мога изобщо някога да го направя,чувствам се все по-зле със всеки изминат ден .
Няма да стане да си я върна... изгубих я тотално ,няма връщане назад.Но все пак ви благодаря за мненията...

Vanish
05-14-2010, 12:12
:razz: яко зле си... и не заради тва, че имаш малък кур, а заради тва, че се комплексираш от него.
стегни се и й го кажи, тя ако наистина те обича ще те приеме такъв къвто си

Vanish
05-14-2010, 12:13
а... щом е изгубено положението...

е, то ти си си виновен за тва :)

dimitar_ak
05-14-2010, 12:20
Средната дължина на пенис в нееректирало състояние е 8-10 см.
Средната дължина на пенис в еректирало състояние е 13-15 см.

Темата е поредната ебавка.

kinkygirl
05-14-2010, 12:22
priqtel dosta glupavo si postypil.kak si mogyl izobshto da ostavish momicheto s koeto imate tolkova silni chyvstva?i to zaradi p****a si? :? ei twa e interesnoto...i zashto pyk si bi pomislil che tq e s teb zaradi sex-a?:?dobre shte doide vreme i do tazi stypka , no kaji mi cqloto shtastie li se gradi na sexa?! az ne mislq taka...syvetvam te da se sdobrish s neq i da si q vyrnesh..a za tozi problem si pogovorete az ne sym sig dali tq e s teb zaradi poloviq kontakt, a zaradi teb samiq i mislq che shte go chyesh ot neq..ai yspeh! ;)

LadyDi
05-14-2010, 13:00
Ама колко сериозно отговаряте всички :)

Sisi7u
05-14-2010, 13:12
Здравейте приятели !Чета сайта от доста време ,но днес се регнах по простата причина ,че имам сериозен проблем.
Знам ,че със сигурност съм за подигравка ,но ви моля не се подигравайте, проблемът ми наистина е сериозен.
Та значи ,влюбен съм в едно момиче,не мога да ви опиша колко много я обичам ,тя също изпитва адски силни чувства към мен,говорили сме си и ми е споделяла ,че съм единственото момче което е обичала до сега и съм човек ,в които открива всичко онова което иска да притежава човека до нея.
Един ден обаче докато бях на лекции и изпратих смс повече да не ме търси , след това и обясних точно защо го правя и тя ми каза ,че не може да повярва ,че така лесно се отказвам от чувствата ни. Хораа с 13-14 см член съм , не е и много дебел ,средно положение , обичам я ,искам да и е добре с мен ,но едва ли с тези размери да мога да я накарам да бъде щастлива. Хубаво момиче е ,добро ,скромно ,заслужава да бъде обичано ,но не се чувствам нормален да бъда с нея,затова я оставих да си търси друго нормално момче...
Изобщо имам ли право с тези размери да искам да съм щастлив с момиче ? Няма ли да е грешно спрямо нея...
Как да постяпя според вас ! Благодаря ви
сори, ама си напр за подигравка ..
я се осъзнай .. ако те обича какво значение има дали имаш 30 см или 15 :-x
тъпчо :?!!

georgerrrrr
05-14-2010, 17:53
оф дори няма да си правя труда да чета коментарите.. секса не е всичко ;/ . оф аве мн си зле ;д :D

DarknessAngel
05-14-2010, 18:06
съм за подигравка
моля не се подигравайте
проблемът ми наистина е сериозен
...
Това да ти е проблема. И се сдобрявайте по-бързо. Ама верно понякога момчетата мислите с чушките си.

MyAll
05-14-2010, 19:39
Ако ти беше 7 см оная работа, тогава трябваше да се притесняваш, момичето иска да бъде с теб, обичате се, недей да си пропиляваш шанса с нея, за да не съжаляваш някой ден, стегни се малко. :D

Sladurchoo
05-14-2010, 19:49
"Не е важна дължината на вълшебната пръчица, а как я използваш".

т'ва ми харесва
.. много добре казано

deadshadow13
05-15-2010, 20:12
оле боже момче 3 работи щети кажа:
1.Познавам лично момиче което ми каза следното-Правила съм с*** с момчета който имат по 18 19 см но съм правила с момчета по 14 15 и мога да кажа(това цитирам точно кво ми е казала) че тези с големи те **** нищо че са им големи немогат да ме задоволят така както този с 15см тоест не е важен размера а начина.
2.НЕ трябва да се притесняваш че няма да я задоволиш
3.Тя ако те обича и държи на тебе няма да казва как може така да решиш или да те остави щото не ти е 40 см а 15.

Такаче нямай грижи и се оспокой

BlueParadise
05-15-2010, 20:21
Ти сериозно ли се отказваш заради тази причина от нея ... ??? :shock:
Както си казал в написаното - За подигравка съм знам,но не ми се подигравайте .. по-скоро ще ти се подиграя за начина по който си постъпил ... Все още имаш възможност да поправиш нещата ... !

tfoitakuchka
05-15-2010, 22:06
хахахахахахахахаахахаха :razz: добре беееее пиччч!!
слушай ся .. вагината на жената в дълга 10-12 санта .. тори пениса ти да е 13см няма страшно, а за тези, на който са им по 20см половината остава отвън .. тъй че тва не ти е проблем .. изобщо .. нормално е в тая възраст да мислиш за секс и само тва да ти се върти в главата и заради тва да си я зарязал .. но бъди спокоен .. и 13см са добре .. тъй че намирай момичето и й се извинявай и оправяй положението! айде успех :Р

doggy
05-16-2010, 06:39
Благодаря на всички ви , понякога като споделиш дори и с непознати олеква. Само че пробвах няколко пъти и няма да си я върна.. Загубих я хора ,но аз съм си виновен де :oops:

vesito13
05-16-2010, 07:03
Хаха, егати ебавката. :D

kalpazanka
05-16-2010, 07:07
Ключ. Следващият път очакваме по-правдоподобна история. ;)
Т. 11.