PDA

View Full Version : Според вас... защо?



hrisikelly
05-14-2010, 09:13
Проблема ми е следния. Вчера имахме час по физкултура и играхме на народна топка. Обаче аз понеже не съм много добра и когато трябваше другите да избират отбор и една моя съученичка каза: "да изберем христалина (това съм аз)" и почнаха да се смеят на висок глас :( много ми стана мъчно... аз по принцип не бях при тях но ги чух и се почувствах много неловко. Аз съм чувствителна и не знаех как да постъпя... :( според вас защо са направили така - за да ме унижат или просто да станат център на внимание?

TykaSePisheNick
05-14-2010, 09:19
Според теб? :?

Valento
05-14-2010, 09:22
Проблема ми е следния. Вчера имахме час по физкултура и играхме на народна топка. Обаче аз понеже не съм много добра и когато трябваше другите да избират отбор и една моя съученичка каза: "да изберем христалина (това съм аз)" и почнаха да се смеят на висок глас :( много ми стана мъчно... аз по принцип не бях при тях но ги чух и се почувствах много неловко. Аз съм чувствителна и не знаех как да постъпя... :( според вас защо са направили така - за да ме унижат или просто да станат център на внимание?

По-скоро да станат центът на внимание....не им обръщай внимание .... не всеки може да играе народна топка или футбол ..занимавай се с това което на теб ти е интересно и имаш желание..като кажат за отбор по народна топка откажи и просто усмихни !

vanesa0pld
05-14-2010, 09:28
Проблема ми е следния. Вчера имахме час по физкултура и играхме на народна топка. Обаче аз понеже не съм много добра и когато трябваше другите да избират отбор и една моя съученичка каза: "да изберем христалина (това съм аз)" и почнаха да се смеят на висок глас :( много ми стана мъчно... аз по принцип не бях при тях но ги чух и се почувствах много неловко. Аз съм чувствителна и не знаех как да постъпя... :( според вас защо са направили така - за да ме унижат или просто да станат център на внимание?

По-скоро да станат центът на внимание....не им обръщай внимание .... не всеки може да играе народна топка или футбол ..занимавай се с това което на теб ти е интересно и имаш желание..като кажат за отбор по народна топка откажи и просто усмихни !
аз също съм много чуствителна..
на мен 3 години ми се подиграва за АБСОЛЮТНО ВСИЧКО!!
но вече не ме интересува/въпреки че сега ме е срам дори да погледна някого,дотолкова ми повлияха/
та за да не се отклонявам...НЕ ИМ ПОЗВОЛЯВАЙ да ти се подиграват...като ти кажат нещо просто се обърни на другата страна...ако неспрът-започни да ги е*аваш и ти :)

ameli
05-14-2010, 09:52
не може всички да се перфектни във всичко :?

не им обръщай особено внимание, започни да се шегуваш със себе си, а после започни да се смееш и на техните недостатъци ;)

KpucmuHa
05-14-2010, 10:07
нито едното от двете които си мислиш според мен
просто са си направили шега с това, че не можеш да играеш
много навътре приемаш нещата, не се вкарвай в някви филми

bratignat
05-14-2010, 10:08
Смачкай им фасона. Не им позволявай да ти се подиграват безнаказано, защото иначе ще продължат.

someonerandom
05-14-2010, 10:33
И според мен приемаш нещата много навътре.Защо се вживяваш толкова?
Всеки има нещо,в което не е добър.И аз съм слаб по футбол,обаче не се обиждам,ако някой си направи шега с това-напротив,и аз се смея и се шегувам.

DinViesel
05-14-2010, 11:32
децата са жестоки :)

justunique
05-14-2010, 12:10
...

hrisikelly
05-14-2010, 12:54
Благодаря ви за мненията :) Наистина приемам нещата навътре и трябва да им отвръщам със същото. :)

hrisikelly
05-14-2010, 13:11
и кво за една народна топка да ревем ? ти чувала ли си като играят мач как се псуват всички ?

Сред момчета е друго. Момичетата са по-чувствителни и се засягат от много неща. Даже съм чувала че когато са тийнейджърки повече се нараняват.

SemperFidelis
05-14-2010, 13:14
По принцип след като си слаба в спорта - няма смисъл да разваляш играта на другите, хората които не могат да пеят - не пеят, които не знаят добре математиката - не стават банкери и счетоводители, нито адвокатите са добри на село, на полето.
А това, че са се изсмяли - какво ти не си ли се присмивала на някой, да не мислиш че на него му е станало по-хубаво, приемаш истината и се смееш заедно с тях, вместо да се мусиш и да го приемаш навътре.

hrisikelly
05-14-2010, 13:22
По принцип след като си слаба в спорта - няма смисъл да разваляш играта на другите, хората които не могат да пеят - не пеят, които не знаят добре математиката - не стават банкери и счетоводители, нито адвокатите са добри на село, на полето.
А това, че са се изсмяли - какво ти не си ли се присмивала на някой, да не мислиш че на него му е станало по-хубаво, приемаш истината и се смееш заедно с тях, вместо да се мусиш и да го приемаш навътре.

Всеки си има мнение. В случая твоето не съвпада много с моето щото аз имах предвид че не знам много добре да играя на народна иначе мога да се науча. А истината е че съм прекалено добра и не помня път в който да съм се присмивала на някой. Чувала съм една поговорка - Отговаряй на злото с добро. Знам, че по този начин другите ще разберат че съм мека и лесно се засягам и ще се възползват но и да искам, не мога да се подигравам на някой за нещо. Аз дори помагам на хората когато са в трудни моменти.

SemperFidelis
05-14-2010, 13:28
По принцип след като си слаба в спорта - няма смисъл да разваляш играта на другите, хората които не могат да пеят - не пеят, които не знаят добре математиката - не стават банкери и счетоводители, нито адвокатите са добри на село, на полето.
А това, че са се изсмяли - какво ти не си ли се присмивала на някой, да не мислиш че на него му е станало по-хубаво, приемаш истината и се смееш заедно с тях, вместо да се мусиш и да го приемаш навътре.

Всеки си има мнение. В случая твоето не съвпада много с моето щото аз имах предвид че не знам много добре да играя на народна иначе мога да се науча. А истината е че съм прекалено добра и не помня път в който да съм се присмивала на някой. Чувала съм една поговорка - Отговаряй на злото с добро. Знам, че по този начин другите ще разберат че съм мека и лесно се засягам и ще се възползват но и да искам, не мога да се подигравам на някой за нещо. Аз дори помагам на хората когато са в трудни моменти.
И като се събуди, ревеше във форум за игра на народна и си вярваше, че си перфектна...

hrisikelly
05-14-2010, 16:01
По принцип след като си слаба в спорта - няма смисъл да разваляш играта на другите, хората които не могат да пеят - не пеят, които не знаят добре математиката - не стават банкери и счетоводители, нито адвокатите са добри на село, на полето.
А това, че са се изсмяли - какво ти не си ли се присмивала на някой, да не мислиш че на него му е станало по-хубаво, приемаш истината и се смееш заедно с тях, вместо да се мусиш и да го приемаш навътре.

Всеки си има мнение. В случая твоето не съвпада много с моето щото аз имах предвид че не знам много добре да играя на народна иначе мога да се науча. А истината е че съм прекалено добра и не помня път в който да съм се присмивала на някой. Чувала съм една поговорка - Отговаряй на злото с добро. Знам, че по този начин другите ще разберат че съм мека и лесно се засягам и ще се възползват но и да искам, не мога да се подигравам на някой за нещо. Аз дори помагам на хората когато са в трудни моменти.
И като се събуди, ревеше във форум за игра на народна и си вярваше, че си перфектна...
Никъде не съм казала че съм перфектна... просто исках да чуя мненията ви по въпроса... не съм ревала а просто ми стана кофти...

Sisi7u
05-14-2010, 18:06
нито едното от двете които си мислиш според мен
просто са си направили шега с това, че не можеш да играеш
много навътре приемаш нещата, не се вкарвай в някви филми

д/г съм съгласна ..
не се обиждай мн0г0 мн0г0 и започни и ти да се дракаш с тях !!
око за две, зъб за чене ;]

uBuTo
05-19-2010, 10:09
Мизерници.. Убий ги! :o

wali00
05-19-2010, 10:32
гадно си е,, ама това, което казаха всички преди мен е 100% вярно.. като не си добър в нещо, така ще е.. затова гледай да играеш повече с приятели.. станеш ли по-добра, надали ще има присмивания (пък и дори да не се научиш, съм сигурен, че си добра в нещо друго..) :)

Shadowsogirl
05-19-2010, 11:07
Оф, айде стига бе.. Смее ли ми се някой? Затапвам го или се смея с него. Стига сега големите трагедии заради една народна топка. Ами теглиш им майната като им до трябваш и толкова. Докато разсъждаваш като най-голямата моралистка и добър човек все ще има някой, който да те мачка. На собствен гръб го изтърпях. Не е хубаво така, ама е истина.